Відмінності між провідними та бездротовими сигналізаціямі?

Вступ:
    Сучасні системи сигналізації та спостереження широко використовуються в банках, ресторанах, роздрібній торгівлі, готелях, на транспорті та скрізь. З системами сигналізації всюди ми відчуваємо більш високий рівень безпеки у нашому повсякденному житті. Дротові та бездротові системи сигналізації є важливою частиною вашої системи відеоспостереження і можуть використовуватися для створення безпечного середовища для ваших співробітників та клієнтів.
    Системи сигналізації - це електронні пристрої, які допомагають користувачам виявляти вторгнення, пожежі, витік газу та запобігати злочинам. Існують різні типи комбінованих провідних та бездротових систем сигналізації, пов'язаних з охороною бізнесу. При прийнятті рішення про використання протиугінної сигналізації для захисту вашого будинку виникає питання, чи краще використовувати систему сигналізації: провідну або бездротову, або комбінацію провідної та бездротової. залишайтеся з нами, щоб дізнатися різницю між бездротовими охоронними сигналізаціями та дротовими системами , а також комбінованими дротовими та бездротовими системами сигналізації та прийняти найкраще рішення.
Дротові та бездротові системи сигналізації
    Єдиними відмінностями, здавалося б, є велика кількість проводів та їх явна відсутність, але є й інші відмінності, і щоб зрозуміти, який з них є кращим для вас, давайте розглянемо відмінності між двома типами охоронних сигналізацій. Між двома системами охоронної сигналізації у більшості областей немає великої різниці.
    Для багатьох людей вирішальним фактором є наявність у їхніх будинках провідної сигналізації. І тут навіть заміна його на бездротову сигналізацію мало що дає. Обидва типи систем зрештою захистять вашу власність, але в обох є свої плюси та мінуси. Окремо розглянемо дротові та бездротові системи сигналізації, їх плюси та мінуси.
Провідні системи сигналізації; за та проти
    Для встановлення дротової сигналізації необхідне професійне проведення для всіх підключених пристроїв у будинку. Кожен датчик з'єднаний з головною панеллю керування кабелем, який проходить навколо дверної коробки, зазвичай, по ширині дерева. Система використовує провідне з'єднання для зв'язку із завданнями. Система використовує фіксоване з'єднання для роботи та спілкування. Плюси та мінуси провідної сигналізації:
Переваги провідних сигналізацій
    Дротові системи сигналізації дуже надійні, але можуть залишитися непоміченими у дизайні інтер'єру вашої власності. Легко сховати поплутані дроти навколо стель, навколо віконних та дверних рам, під стінами, плитами, килимами, але це вимагає від вас проведення деяких важливих ремонтних робіт, які можуть вимагати професійних послуг із встановлення. Іншими перевагами провідної сигналізації є:
Частини та компоненти провідних систем сигналізації зазвичай дешевші, ніж бездротові системи.
Через велику відстань між блоками та панеллю управління може бути надійніше у великих володіннях.
Можна уникнути додаткових витрат на розширювачі діапазону великих речей.
Немає необхідності змінювати батареї, тому обслуговування може бути дешевшим
Недоліки провідних сигналізацій
    Дротові системи сигналізації можуть бути розгорнуті так само ефективно, як і бездротові системи сигналізації, але іноді вам доводиться жертвувати естетикою, оскільки для досягнення того ж ефекту кабелі проходять всюди. Крім того, встановлення провідної сигналізації може бути складним і трудомістким завданням, що вимагає великої кількості кабелів. Іншими недоліками провідних систем сигналізації є:
Установка займає більше часу, ніж бездротова система, що збільшує початкову вартість.
Якщо ви хочете підключити новий кабель, прикраса може бути пошкоджена під час встановлення
Немає сенсу брати його з собою, якщо ви хочете переїхати та змінити будинок
Бездротові системи сигналізації; за та проти
    Якщо сигналізація ще не встановлена, встановити бездротову систему найпростіше, і вона має приблизно такі ж характеристики. У бездротових сигналізаціях є приховані датчики, які використовують радіохвилі для підключення до головної панелі керування. Панель керування використовує вашу мережу для подачі сигналу з дому.
    Бездротові будильники можуть надавати більше можливостей, ніж дротові будильники. Наприклад, оскільки ви використовуєте мобільну мережу, ви можете налаштувати деякі бездротові системи для надсилання SMS-повідомлень домовласника, коли хтось входить до будинку. Це ідеально підходить для батьків, які хочуть переконатися, що їхня дитина благополучно повернулася додому.
    Бездротові сигналізатори можуть бути встановлені за більш короткий час, оскільки немає проблем з непривабливою проводкою і забезпечується більша гнучкість при розміщенні. Це означає, що легко реалізувати оптимальне позиціонування датчика безпеки. Іншими перевагами бездротових систем сигналізації є:
Відсутність декоративних пошкоджень під час встановлення
Система може бути розширена у будь-який час
Ви можете взяти свою сигналізацію із собою, коли захочете переїхати та змінити будинок
Більшість бездротових систем мають вбудований голосовий набір, що дозволяє будильнику спілкуватися з вами, коли він активований.
Недоліки бездротових систем сигналізації
    Незважаючи на те, що останнім часом бездротові технології стрімко розвивалися, жодна система не є на 100% невразливою. У статті, опублікованій журналом Wired на початку 2014 року, два дослідники заявили, що здатні злочинці можуть порушити налаштування бездротової домашньої сигналізації.
    Обладнання, необхідне для виконання згаданих вище незаконних операцій, буде дуже дорогим, але якщо вас це особливо непокоїть, вам слід придбати бездротову або провідну систему сигналізації комерційного рівня. Іншими недоліками бездротових систем сигналізації є:
Комплектуючі та деталі бездротових сигналізацій дорожчі за провідні.
Відстань між пристроєм і панеллю може зробити його менш надійним, ніж провідна система з більшими атрибутами, залежно від типу атрибута або компонування.
    При використанні у більшому об'єкті може знадобитися розширювач діапазону, що збільшить вартість.
Жорсткі дротові системи
    Дротові системи сигналізації підключаються до дверних або віконних датчиків, датчиків руху, пожежних датчиків диму та інших датчиків. Іншими словами, провідні системи сигналізації з'єднують датчики або зв'язуються з ними кабелями. Вартість обладнання провідних систем сигналізації нижче, ніж у бездротових систем сигналізації, після повної установки вони вимагають менших витрат на обслуговування.
Бездротові охоронні сигналізації проти провідних систем
    Жорсткі системи сигналізації мають складну установку в порівнянні з бездротовими системами сигналізації, вони використовують кабелі між панеллю сигналізації та датчиками, конструкція має бути спочатку підключена, але це велика трудність. внаслідок цього великого недоліку для провідних систем сигналізації, тому більшість людей вибирають бездротові системи сигналізації.
Комбіновані провідні та бездротові системи сигналізації
    Комбінована або гібридна провідна і бездротова система забезпечує гнучкість установки, не обмежуючи вас типом консолі, що купується. Доступні компоненти та низькі витрати на технічне обслуговування роблять покупку такої гібридної провідної та бездротової системи хорошим вибором.
Крім того, використовуючи дротові та бездротові розширювачі, до системи можна додати широкий спектр пристроїв безпеки та захисту, а загальний стиль дизайну для всіх гібридних дротових та бездротових систем у поєднанні гарантує, що естетика вашого об'єкта залишиться незмінною.
Гібридні системи сигналізації пропонують найкращі переваги як провідних, так і бездротових систем сигналізації. Вони не тільки забезпечують високий рівень безпечної та надійної роботи, але також забезпечують гнучкість конфігурації та установки.
Якщо ви не хочете вибирати між дротовою та бездротовою сигналізацією, ви можете використовувати гібридну систему сигналізації. В даний час більшість охоронних компаній пропонують гібридні системи сигналізації, що включають бездротову та стаціонарну зони.
Найкращі системи сигналізації
    дротова сигналізація може бути розгорнута так само ефективно, як і бездротова система сигналізації, але іноді вам доводиться жертвувати естетикою, тому що кабелі проходять усюди, щоб досягти того ж ефекту. Навпаки, бездротова сигналізація може бути встановлена ​​за більш короткий час і має більшу гнучкість у розміщенні, оскільки немає проблем із непривабливою проводкою. Це також означає, що ви можете легко знайти найкраще місце для вашого датчика безпеки.
    Системи сигналізації Texecom, як провідний виробник провідних та бездротових систем сигналізації, пропонує дві серії систем сигналізації: сигналізації Veritas, призначені для домовласників та малих підприємств, та системи Premier Elite, в першу чергу призначені для установ. комерційний. Texecom також використовує сітчасту технологію Ricochet у своїх продуктах. Бездротовий пристрій, сумісний з Ricochet, для повторення шляхом отримання бездротової передачі даних від інших пристроїв.
    Оскільки бездротовий сигнал не обмежується двоточковим зв'язком, розмір, масштабованість і масштабування всієї системи були збільшені. Завдяки системам та периферійним пристроям, сумісним із Ricochet, бездротовий комплект Premier Elite Texecom може бути доповнений додатковими периферійними пристроями та сумісний із комунікаційними пристроями SmartCom та широким спектром технічних послуг.
Як купити найкращу охоронну сигналізацію
Система безпеки гарантує спокій. Якщо ви хочете обговорити провідні та бездротові системи сигналізації або хочете дізнатися більше інформації, найкращий спосіб почати обговорення того, чи підходить провідна або бездротова система сигналізації для вашої власності, — це обговорити ваші потреби віч-на-віч після цього і правильно перевірити.
    Дротові системи сигналізації можуть бути розгорнуті так само ефективно, як і бездротові системи сигналізації, але іноді вам доводиться жертвувати естетикою, оскільки для досягнення того ж ефекту кабелі проходять всюди. Зрештою, найбільш важливим фактором при прийнятті рішення про провідні або бездротові системи сигналізації є ці ситуаційні фактори. Найкраща сигналізація для вашого будинку залежить від вашого особистого смаку, бюджету, району проживання, стану будинку, необхідного рівня захисту та реагування.

11.10.2022