Чому варто вибрати бренд Ajax?

Чому варто вибрати бренд Ajax?

    Ajax System - технологічна компанія, яка надає рішення та знаходиться в авангарді науки та техніки. Система Ajax застосовує інновації в обладнанні та працює в найсуворіших умовах; завжди готові запобігти біді. З продуктами Ajax миттєвий захист в один клік. Для додаткової безпеки ви можете вибрати з широкого спектру надбудов, від детекторів руху до датчиків газу/удару/затоплення. Реакція поліції також доступна миттєво.
    Використовуючи Ajax System, ви перебуваєте під надійним захистом. Його запатентовані технології включають радіозв'язок, шифрування, комп'ютеризовані алгоритми, винайдені провідними інженерами. Зручне та потужне програмне забезпечення системи безпеки Ajax дозволяє легко керувати складною системою безпеки. Система безпеки Ajax проста в установці, а сигналізація ajax негайно повідомляє користувача у разі виявлення вторгнення, задимлення або затоплення. Крім того, також підтримує сторонні камери спостереження, що робить Ajax єдиним центром безпеки.
    Система безпеки Ajax зв'язується та контролює через Hub. Концентратор є центром системи та використовує зашифрований радіопротокол для підключення та керування датчиками. Концентратор негайно надішле тривожні сповіщення за допомогою SMS/push-повідомлення/або телефонного дзвінка. Секретна радіотехнологія для стабільного зв'язку з сповіщувачем на відстані забезпечує зв'язок пристрою до 2000 метрів; передача сигналів тривоги з сповіщувача на концентратор за 0,15 секунд і виявлення радіоперешкод.
Як працює Аякс?
    Сигналізація Ajax захищена від несанкціонованого доступу; миттєво реагує на напади, пожежі, повені, витік газу та зловмисників. Пристрій може працювати до 7 років без заміни акумулятора. Також доступна внутрішня охорона з охоронною сигналізацією Ajax; Детектори миттєво ідентифікують погрози, у тому числі відкриття дверей, розбиття вікон, присутність зловмисників у приміщенні.
    Пожежні сповіщувачі Ajax захищають вас і ваше майно від займання, швидко реагуючи на задимлення або різке підвищення температури. Крім того, FireProtect Plus може допомогти запобігти отруєнню чадним газом. Пожежні сповіщувачі Ajax працюють незалежно від системи безпеки. При цьому вони використовують бездротовий зв'язок та мають вбудовані сирени.
    Детектори затоплення Ajax визначають пробиті труби. LeaksProtect подає сигнал тривоги за перших ознак затоплення і попереджає вас, коли вода висихає, використовуючи бездротове з'єднання для підключення до інших пристроїв. Система безпеки Ajax також включає пристрій управління і тривожної кнопки, ви можете використовувати тривожну кнопку, щоб викликати допомогу і попередити поліцію при зіткненні з небезпекою. Бездротова сигналізація Ajax працює із центральними станціями спостереження по всьому світу. Коли сигналізація спрацьовує, фахівці з безпеки можуть прибути протягом декількох хвилин, щоб усунути небезпеку.
    Пристрій Ajax справді працює далеко від хаба. Була протестована максимальна відстань між концентратором та детектором ajax на відкритому місці, внаслідок чого вона становила 2000 метрів. Деякі школи мають товсті стіни та кілька поверхів. Система захищає навіть віддалені приміщення; приміщення з подовжувачами радіосигналу, які збільшують радіус дії всіх пристроїв безпеки Ajax. Ви можете використовувати програму Ajax Security Systems для тестування радіозв'язку, щоб визначити рівень сигналу перед встановленням детектора.
Хто стежить за системою Ajax?
Як контролювати систему безпеки Ajax? Найпростіший спосіб контролю - використовувати програму безпеки Ajax для iOS та Android. Це дозволяє менеджерам та співробітникам легко керувати режимами безпеки. Додаток дозволить вам включати/відключати систему та контролювати ваш пристрій, у тому числі контролювати відкриття та закриття школи/дитсадка вранці/увечері. Систему також можна керувати за допомогою Ajax KeyPad або KeyPad Plus, а також Ajax SpaceControl .
    Система також дозволяє призначати окремі групи безпеки доступу до системи. Така гнучкість необхідна працівникам громадського харчування та їдальні, які приходять дуже рано вранці, а також вчителям позакласних занять, які працюють після закінчення школи.
Висновок
    Ваші можливості безмежні з Ajax, вибір системи можна легко розширити за рахунок датчиків вторгнення, пожежі та затоплення, а також реле для дистанційного керування електрообладнанням. Ви також можете придбати та додати додаткові пристрої до системи сигналізації ajax окремо. Детектори можна підключити до кількох кліків у мобільному додатку. Системи, встановлені у школах та дитячих садках, підключені до поліцейського наглядового посту, а отже, у разі чого, до навчальних приміщень швидко прибуде навчена озброєна професійна команда.
    У системах Ajax у додатку є можливість підключити послугу тривожної кнопки, щоб працівник школи або дорослий дитсадок міг покликати на допомогу в екстреній ситуації. Нарешті, сторонні камери можуть підключатися до системи безпеки за допомогою програм Ajax, а Ajax підтримує RTSP; стандартний протокол на ринку відеоспостереження. Він використовується в більшості персональних та професійних відеореєстраторів та камер спостереження.

11.10.2022