Моторизовані камери PTZ наступного покоління від Dahua

Моторизовані камери PTZ наступного покоління від Dahua

PTZ наступного покоління - це об'єднання подвійних PTZ-камер і декількох панорамних і PTZ-камер в два різних рішення, інтегрованих в одні і ті ж високоякісні, легко встановлюються і калібруються пристрою. За рахунок того, що для покриття ділянки потрібно менше пристроїв, цей діапазон поворотних пристроїв нового покоління може також заощадити на установці додаткових камер і пов'язаних з цим витрат на прокладку кабелів.

Серія Hunter включає в себе подвійну систему PTZ і дозволяє користувачеві контролювати типову сцену камери PTZ, в той же час уважно відстежуючи цікавить людини або транспортний засіб. Моделі оснащені інтелектуальним відстеженням з одночасним оглядом і докладним моніторингом. Штучний інтелект (AI) на основі глибокого навчання забезпечує частоту помилкових тривог менше 2%, швидкість захоплення 98% і більше 27 підтримуваних атрибутів.

Моделі серії Hunter також швидко і легко встановлюються уповноваженою особою і мають автоматичне калібрування одним клацанням миші. Як тільки мета спрацьовує в оглядовій камері, детальна камера буде відслідковувати її автоматично.

Алгоритм, заснований на глибокому навчанні, створює метадані, які фіксують і витягають атрибути особи, тіла або транспортного засобу, щоб кінцевий користувач міг швидко і точно визначити місцезнаходження цілі в масиві записаних матеріалів.

серія Хаббла

Друге з двох нових рішень, серія Dahua Hubble, ефективно використовує вбудовані фіксовані камери для забезпечення панорамного огляду на 270 або 360 градусів, в той час як вбудована купольна камера моделей може збільшувати окремі частини оглядової сцени.

Камери Hubble з дозволом Ultra HD до 24 мегапікселів також мають функцію визначення кількості і щільності скупчення людей, а також підрахунок транспортних засобів і моніторинг щільності, а також відображення доповненої реальності.

Типові області застосування камер серії Hubble - великі дорожні розв'язки, великі міські райони і аеропорти.

«З нашими PTZ-камерами нового покоління ви можете буквально перебувати або хоча б бачити - в двох місцях одночасно», - пояснив Томас Тіан, директор по продукції Dahua в Великобританії і Ірландії. «Подвійна або багатокамерна технологія дозволяє кінцевому користувачеві уважно відстежувати мета, одночасно спостерігаючи за загальною картиною. Це забезпечує максимальну ситуаційну обізнаність ».

На закінчення Тіан сказав: «Разом з потужними функціями, запропонованими штучним інтелектом на основі глибокого навчання, і іншими інтелектуальними функціями, камери дійсно є крок вперед в широкомасштабному автоматизованому моніторингу та відстеження».

01.04.2021