Контролер доступу з QR зчитувачем K-3Q

Код: K-3Q
Артикул: 1277853
Виробник: Ttlock
В наявності
6 490грн.
Монтаж
Монтаж
Всі товари можна придбати за допомогою монтажу.
Доставка
Доставка
Безкоштовна доставка на всі замовлення вище 3000 грн*
Оплата
Оплата
Оплата при отриманні без передоплати, Безготівковий розрахунок з ПДВ та без, Оплата на картку Privat24.
Гарантія
Гарантія
Гарантія 12 місяців Обмін повернення товару протягом 14 днів

Опис Контролер доступу з QR зчитувачем K-3Q

    Контроллер доступу зі вбудованим считывателем QR - кодів і BLE модулем для управління і програмування через додаток в смартфоні або WEB- кабінет.
    Ми рекомендуємо цей контролер для підприємств, офісів, комерційних приміщень... скрізь, де необхідно організувати контроль доступу з можливістю логування всіх подій з подальшим аналізом.
    За наявності WiFi шлюзу – можливе створення територіально розподілених СКД з великою кількістю точок проходу, що працюють з єдиною базою користувачів без прокладання ліній зв'язку та встановлення сервера з ПЗ.
    Контролер виконаний у всепогодному герметичному корпусі із акрилу.
    Контролер має зовнішнє живлення 12В та один релейний вихід з контактами NO/NC зі струмом комутації 12в 1А.
    Тривалість замикання реле можна програмувати через додаток TTLOCK на вашому смартфоні в межах 1-990 сек, також ви можете активувати режим "ВІЛЬНИЙ ПРОХІД" за розкладом або за командою зі смартфона адміністратора.
УВАГА - ДАНИЙ КОНТРОЛЕР НЕ ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ ПРЯМОГО УПРАВЛІННЯ МАГНІТНИМИ ЗАМКАМИ З СТРУМОМ СПОЖИВАННЯ БІЛЬШЕ 1А І ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИМИ ЗАМКАМИ З ВЗВОДНОЮ ПРУЖИНЮ!!! *
* -якщо у вас є питання щодо підключення - зверніться до наших фахівців, ми запропонуємо вам оптимальне рішення щодо підбору додаткового обладнання та комплектуючих.
    Якщо ви встановлюєте контролер на вулиці, рекомендуємо встановити додатковий захисний козирок (не входить до комплекту)
    Підключення контролера до всіх елементів СКУД провідне та вимагає базових знань з боку монтажника. Програмування контролера досить просте і з ним впорається будь-який користувач, який вміє користуватися смартфоном.
Відкриття замку можливе такими способами:
за допомогою введення пароля на сенсорному дисплеї контролера (до 150 паролів);
за допомогою динамичного QR-коду ;
за допомогою зручної пластикової картки/брелока стандарту MIFARE | NFC (до 2000);
за допомогою радио-пульта (до 15);
за допомогою смартфона через Bluetooth з'єднання (користувачів без обмежень);
за допомогою смартфона через інтернет (при встановленні WiFi шлюзу).
МОЖЛИВОСТІ КОНТРОЛЕРА TTLOCK
    У контролер вбудований модуль Bluetooth, який дозволяє керувати замком на відстані до 10 метрів. Ви зможете відкривати замок за допомогою телефону через bluetooth, видаляти існуючі паролі, подивитися хто, яким способом та у який час відкривав
    Крім передачі гостьового доступу за допомогою паролів, описаних вище, Ви можете передавати доступ до відкриття замка через Bluetooth.     Налаштовуючи його також за типом та часом дії, як і паролі.
ФУНКЦІЇ «АВТОМАТИЧНЕ ЗАКРИТТЯ»
    Залишаючи приміщення, вам не потрібно турбуватися про те, чи забули ви замкнути двері. Щоразу, коли ви зачиняєте двері, замок автоматично закривається протягом програмованого вами часу (від 5 до 900 сек).
ФУНКЦІЇ «ВІЛЬНИЙ ПРОХІД»
    У контролері TTLOCK передбачено режим "вільний прохід". Коли цей режим активовано, замок вимикає режим "автоматичне закриття" і переходить у режим "замикання за командою". Команду на замикання ви можете дати замку зі свого смартфона (через bluetooth або wifi-шлюз), а також примусово закрити замок натиснувши і утримуючи символ # на клавіатурі замка.
    Режим визначається або за попередньо складеним розкладом, або просто відключенням функції "автоматичне закриття". При кожному з'єднанні замка зі смартфоном - ви отримуватимете повідомлення, що замок знаходиться у відкритому стані.
Зручне адміністрування
    Мобільний додаток дозволяє додати та одночасно використовувати будь-яку кількість замків. Їм можна давати назви і групувати групи для того щоб максимально швидко знайти необхідний замок.
    Ви можете додавати співробітників та обслуговуючий персонал. Надавати/обмежувати їм доступ. Створювати розклад, яким вони зможуть відкривати замок, наприклад, понеділок та субота з 8-00 до 10-00. А також бачити в який час та дні вони відривали замок.
    Можливо створити складну систему розмежування прав користувачів, що складається з суперадміністратора з повним набором прав, адміністраторів та менеджерів.
    Завдяки наявності web-інтерфейсу, вносити карти, генерувати паролі доступу, а також дивитися хто, яким способом і в який час відкривав замок можна не тільки через програму на мобільному пристрої, але й через будь-який web-браузер з комп'ютера.

Основні характеристики Контролер доступу з QR зчитувачем K-3Q

Тип устройства smart контролер
Напряжение питания / источник питания 12В
Материал алюминиевый сплав; стекло
Рабочая температура, °C -20 ~ +60
Интерфейсы связи Bluetooth
Особенности Зчитувач QR-кодiв
Считыватель карт Mifare (встроенный)
Тип карт/брелоков Mifare 13.56 МГц

Відгуки про Контролер доступу з QR зчитувачем K-3Q

0
5 star-y-icon.svg
0
4 star-y-icon.svg
0
3 star-y-icon.svg
0
2 star-y-icon.svg
0
1 star-y-icon.svg
0

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Контролер доступу з QR зчитувачем K-3Q

Немає запитань про цей товар.

Відеоогляд Контролер доступу з QR зчитувачем K-3Q

Частина 1 

Частина 2