Камери на сонячних батареях ідеальне рішення

Захист безпеки тимчасових майданчиків та активів у віддалених місцях завжди був великою проблемою, оскільки немає джерел живлення чи мережевих кабелів. Дізнайтеся, чому камери на сонячних батареях є простим, практичним, надійним та економічним рішенням для цих об'єктів.
    Ізольовані місця, такі як ферми, природні курорти та трубопроводи, а також тимчасові місця, такі як будівельні майданчики та щорічні культурні заходи, за своєю природою не мають електрики та інфраструктури та стикаються з усіма видами проблем зі світлом та погодою. Без доступних «мережевих» джерел енергії на відкритому повітрі встановлення традиційної системи безпеки є абсолютно недоцільним.
    Крім того, багато з цих об'єктів потребують охорони на тимчасовій основі, наприклад, будівельні майданчики, проекти з ремонту доріг, музичні фестивалі просто неба, спортивні заходи, ярмарки, карнавали та багато інших заходів. Коли робота чи захід завершено, немає сенсу продовжувати нести витрати на системи безпеки.
    Щоб вирішити проблеми забезпечення надійної безпеки цих ізольованих об'єктів та тимчасових локацій, Hikvision пропонує нове «автономне» рішення – встановлення камери відеоспостереження на сонячній енергії. Маючи все необхідне автономної роботи, ці установки ідеально підходять для різних віддалених установок. Вони забезпечують надійну роботу там, де джерела живлення та кабелі Ethernet важкодоступні. Крім того, чудова мобільність та надійність роблять їх ідеальними для географічно складних умов та тимчасових установок. А коли настане час, вони можуть піти туди, куди їх вимагає наступний захід чи робота.
Встановлення стало простіше
    Розроблені, щоб бути легкими, акуратні та компактні установки камер відеоспостереження Hikvision на сонячних батареях прості у встановленні. Монтований на щоглі пристрій важить 14 кг (30 фунтів), і не вимагає дротів або кабелів, що робить процес розгортання швидким, простим та економічним, що значно знижує бар'єри для віддалених та тимчасових об'єктів, що прагнуть підвищити свою безпеку. Більше того, камери на сонячних батареях можна легко перемістити на нове місце та повторно розгорнути після завершення проекту.
Надійне та автономне рішення
    У установці камери на сонячній енергії використовується фотогальванічна панель потужністю 40 Вт і довговічна літієва батарея, що перезаряджається, ємністю 20 Ач. Оскільки установка отримує живлення від сонця, на об'єкті немає потреби у фіксованій потужності. Комплект призначений для надійної роботи в польових умовах, контролю рівня потужності та автоматичного перемикання в режим енергозбереження за низького рівня заряду батареї. Це означає, що він може працювати безперервно до 7 днів у похмуру та дощову погоду при повній зарядці. Його камера 4G додатково оснащена eMMC (вбудованою мультимедійною картою) ємністю 32 ГБ, що забезпечує безперервний запис відео, навіть якщо картка SD переривається.
Об'єкти під охороною 24/7 в будь-яку погоду
    Цей сонячний комплект не тільки достатньо потужний для роботи при денному світлі, але й оснащений чудовим нічним баченням. Оснащені технологією Hikvision ColorVu, камери на сонячних батареях забезпечують чітке зображення у дуже темних умовах із кольоровим зображенням з роздільною здатністю до 8 МП. Крім того, будучи водонепроникними та пиленепроникними, камери на сонячних батареях здатні витримувати екстремальні несприятливі погодні умови, такі як низькі температури, сильний вітер та зливи, які часто трапляються у віддалених районах.
Розумна відеосистема з глибоким навчанням
    У деяких моделях камер передбачені інтелектуальні функції: вони залишаються в курсі інцидентів, пов'язаних із безпекою, за допомогою датчиків PIR (пасивного інфрачервоного випромінювання), виявлення руху або захисту периметра на основі штучного інтелекту. Після налаштування камери можуть автоматично надсилати повідомлення про події на мобільні пристрої користувачів. Оскільки технологія AcuSense (у деяких камерах) допомагає розрізняти людей та інші рухомі об'єкти, такі як тварини, падаючі листя або сильний дощ, помилкові спрацьовування зведені до мінімуму, а служби безпеки будуть попереджені лише у разі реальної загрози безпеці.
Культура сталого розвитку
    Стійкий розвиток є критично важливим питанням для сучасних підприємств, які все частіше прагнуть бути більш екологічно свідомими та менш руйнівними для екосистеми. Камери безпеки Hikvision, що працюють від сонця, забруднюють довкілля менше, ніж одноразові батареї. Більше того, ці камери на сонячних батареях не вимагають інфраструктури і, отже, не завдають особливої ​​шкоди навколишньому середовищу чи дикій природі.

18.10.2022