Як встановити та запрограмувати Ajax Alarm?

Як встановити та запрограмувати Ajax Alarm?
    Установка сигналізації Ajax пропонує вам самостійно керувати сигналізацією з вашого мобільного телефону, забуваючи про щомісячні платежі та сталість великих компаній. З сигналізацією Ajax ви можете мати свою систему безпеки без необхідності сплачувати комісію або прив'язуватися до будь-якої конкретної компанії. Однак, будучи системою із сертифікатом ступеня, її завжди можна підключити до ЦДП (центр прийому тривог).
За винятком комутатора (HUB), підключеного до струму, і маршрутизатора, інші елементи системи безпеки Ajax є бездротовими та простими у встановленні, налаштуванні та використанні. Все, що нам потрібно, - це смартфон з Android/iOS для налаштування та керування системою, а також для отримання push-повідомлень, коли у вашому будинку чи офісі спрацьовує тривога.
    У цьому посібнику з встановлення сигналізації Ajax ми покроково опишемо, як налаштувати StarterKit сигналізації Ajax.
Як встановити та запрограмувати сигналізацію My Ajax
1. Пристрої Ajax Starter Kit
Базовий комплект бездротової системи безпеки Ajax StarterKit включає мінімальний набір компонентів, необхідних для облаштування приміщення. Його компоненти такі:
Основний пристрій керування системою - Ajax Hub
Бездротовий датчик руху – Ajax MotionProtect
Бездротовий датчик дверей/вікна – Ajax DoorProtect
Дистанційне керування для активації та керування всією системою Ajax SpaceControl
У стандартний комплект сигналізації ajax входять аксесуари, що дозволяють закріпити всі компоненти охоронної системи на будь-якій поверхні, а також інструкцію з встановлення та налаштування. У всіх пристроях вже встановлені якісні акумулятори. Залежно від смаку користувача сигналізація постачається у двох кольорах: чорному та білому. Для зручності користувачів на будь-якій упаковці товару ви побачите фото, назву, характеристики та серійний номер у вигляді буквено-цифрового коду, а також QR-код для читання на смартфоні.
2. Як увімкнути Ajax HUB?
Комплект бездротової сигналізації Ajax призначений для самостійної установки та відповідає професійним вимогам. Установка сигналізації Ajax займе в середньому не більше 15 хвилин завдяки докладній інструкції та монтажним кронштейнам SmartBracket. Додаткові пристрої підключаються одним клацанням миші за допомогою QR-кодів надрукованих на упаковках детекторів. За замовчуванням система працює через мережу Ethernet з можливістю підключення окремого каналу GSM як додатковий канал зв'язку. Виробник рекомендує підключати обидва канали зв'язку для надійності. Підключення «мозку» охоронної системи Ajax Hub здійснюється за допомогою двох кабелів: силового та Ethernet.
Посуньте кришку з задньої сторони Ajax Hub і підключіть хаб до живлення та інтернет-роутера.
Вставте SIM-картку сигналізації Ajax (він повинен бути знятий з ПІН-коду).
Потім увімкніть хаб. Напис Ajax спалахує червоним. При першому увімкненні Hub автоматично підключиться до Інтернету та оновить свою операційну систему. Це може тривати деякий час (5-10 хвилин).
Активоване зелене світло на передній панелі пристрою підтверджує, що система готова до використання і все гаразд.
3. Виберіть місця
Подальша сигналізація Ajax UKналаштування дуже проста і може бути описана в парі абзаців. Вибір місця для встановлення пристроїв займає більше часу, ніж саме встановлення! За датчиками та основною панеллю знаходиться знімна панель – SmartBracket з отворами під шурупи. Ці отвори використовуються для розмітки стіни та свердління від 2 до 4 отворів. За потреби можна використовувати дюбелі із комплекту. Закріпіть гвинти панелі та встановіть на них датчики. От і немає дротів. Пізніше, для технічного обслуговування, замініть батареї, замініть датчик і просто зніміть його з панелі легким зусиллям руки. Тоді спрацює тамперне сповіщення (вбудований захист) і телефон повідомиться про те, що корпус сенсора відкритий. Ось так працює захист від саботажу, в якому є два типи тривожних повідомлень Ajax:
Звичайне повідомлення про те, що корпус датчика відкритий;
Повідомлення про пошкодження – це коли весь корпус розбитий та пристрій розкритий.
Усі датчики дозволяють вибрати оптимальне місце розташування в режимі «Тест зони виявлення». Особливу увагу необхідно приділити вибору розташування центрального концентратора для досягнення максимального рівня сигналу бездротових датчиків. Необхідно враховувати можливі нюанси приміщення, пов'язані з виявленням та відображенням сигналу. Тепер можна розпочати налаштування компонентів системи.
4. Конфігурація комплекту
Встановіть програму на свій мобільний
Перш ніж приступити до встановлення сигналізації Ajax, нам необхідно встановити на смартфон спеціалізовану програму або авторизувати її на сайті. Там ви зареєструєте модуль центральної сигналізації Ajax Hub. Посилання для завантаження програм для смартфона або авторизації в системі можна знайти на сайті Ajax або зайшовши на смартфоні до магазину програм AppleStore/PlayMarket і набравши у вікні пошуку «Системи Ajax».
Зареєструйте Ajax Hub та датчики
УВАГА: У процесі реєстрації правильно вводіть свій номер телефону та адресу електронної пошти; там ви отримаєте смс та сповіщення з кодами підтвердження реєстрації. Якщо щось піде не так, ви можете повторити запит коду, але для цього буде потрібний інший номер телефону та адреса електронної пошти, так що будьте обережні.
Після реєстрації та авторизації програма попросить вас додати хаб. Ви повинні ввести назву HUB (будь-яке на ваш вибір) і серійний номер, який ви знайдете на етикетці ззаду пристрою та упаковці. Підключення інших датчиків таке саме: за допомогою QR-коду, який ви знайдете на задній кришці корпусу та на упаковці, що значно полегшує налаштування системи.
Таким чином, немає потреби вводити двадцятизначний серійний номер, оскільки ви можете використовувати камеру смартфона для зчитування QR-коду програми, який ви знайдете на задній панелі кожного пристрою та на клапані кожної коробки. Використовуючи QR-коди, дуже легко зареєструвати будь-який пристрій HUB. Як бачите, виробник подбав про все, максимально спростивши процес підключення пристрою. Після реєстрації AJAX HUB з'являється екран із зареєстрованими у системі пристроями, а також статусом HUB («Знято з охорони»), індикацією GSM лінка (на екрані видно, що ні), заряд акумулятора. Крім того, ви зможете побачити налаштування кожного датчика та кнопку для додавання нових датчиків та значків для налаштування кімнат, повідомлень та елементів керування.
Якщо ви натиснете зображення HUB, ви побачите інформацію про стан пристрою. Там ви можете налаштувати HUB, натиснувши на значок шестерні.
Закрийте кришку. Повідомлення надходить миттєво.
Тепер перевірте налаштування з'єднання GSM, щоб побачити, чи немає проблем із відсутністю з'єднання. Необхідно переконатись, що карта активна і на ній є баланс. Коли ви вставляєте SIM-картку в концентратор, PIN-код має бути видалено.
Відкрийте меню "Користувачі". За замовчуванням адміністратор лише один і в конфігураторі будильника ajax зрозуміло, що тільки адміністратор отримуватиме повідомлення від програми. Також за замовчуванням відключено сповіщення про СМС або дзвінок.
Як встановити та запрограмувати сигналізацію My Ajax
Як додати користувачів до Ajax Alarm
Ви можете додати додаткових користувачів, які використовують електронну пошту або контактну інформацію зі списку контактів. Програма надішле на вказану адресу електронної пошти запрошення стати користувачем системи щодо встановлення програми для роботи із системою безпеки.
Відразу після встановлення програми сигналізації Ajax та реєстрації додаткових користувачів у системі ви побачите їх у списку користувачів програми. Під час реєстрації кожен користувач повинен вказати адресу електронної пошти, яку ви (адміністратор) надіслали у запрошення. У списку користувачів ви побачите контакти, підтверджені системою. Тепер ви можете налаштувати способи сповіщення за аналогією з попереднім налаштуванням облікового запису адміністратора. Користувачеві доступні всі канали оповіщення, крім тривожного виклику; ця опція доступна лише системному адміністратору.
Користувач у програмі може бачити стан пристроїв, але не має доступу до установок. До системи може бути прив'язано до 50 користувачів залежно від версії операційної системи, встановленої на концентраторі. Отже, після встановлення Ajax alarm додайте користувачів та налаштуйте повідомлення про події в системі. Перейдемо до додавання датчиків у систему та їх настроювання.
Як додати датчики
Спочатку поверніться на робочий стіл у програмі та активуйте піктограму «Кімнати», а потім «Додати кімнату». Введіть ім'я та, якщо потрібно, додайте фото. Збережіть дані та налаштуйте параметри кімнати:
Час затримки введення (через скільки секунд закінчиться тригер після виявлення)
Час затримки на вихід (щоб встигнути поставити систему на тривогу, поки ви знаходитесь у приміщенні, а потім залишити його, не активувавши сигналізацію).
Так само часткове складання.
Як правило, ви можете вказати Хол, Спальню, Коридор та Кухню та встановити час затримки на 60 секунд. Усього в системі може бути встановлено до 12 просторів (приміщень), і в них може бути встановлено до 100 різних типів датчиків.
Чи працює Ajax без інтернету?
Коли хаб не може зв'язатися з сервером (логотип Ajax горить червоним), система безпеки продовжує працювати в автономному режимі, реагуючи на всі події, виконуючи включені сценарії та активуючи сирену, коли це застосовується.
Події при збої зв'язку записуватимуться в буфер хаба і доставлятимуться в Ajax-програми при відновленні зв'язку з сервером.
Оскільки програми Ajax взаємодіють із хабом через сервер, ви не можете керувати хабом через програми у разі збою інтернет-з'єднання.
Якщо хаб підключається до мережі, він продовжує дзвонити і надсилати SMS користувачам - якщо ці способи оповіщення включені.
Що таке нічний режим Ajax Alarm?
Нічний режим — це режим встановлення на охорону, при якому користувач ставить на охорону тільки частину детекторів.
Нічний режим може працювати з датчиками відкриття та руху. При додаванні нового слухача Ajax за промовчанням вимикає нічний режим. Активуйте нічний режим вручну перед сном, і не турбуйтеся про те, що хтось прокрадеться через двері або вікно, поки ви спите. З увімкненим нічним режимом ви можете вільно пересуватися по дому.
Висновок
У системі охоронної сигналізації ajax є все необхідне для захисту вашого будинку чи бізнесу. Датчики з передовими технологіями контролюють внутрішній рух, а центр сигналізації пов'язує їх із зовнішнім світом. У цій статті ми надали покроковий посібник зі встановлення сигналізації Ajax, який допоможе вам легше захистити свій будинок або бізнес. Ви можете ознайомитись із ціною на сигналізацію Ajax, доступною тільки для професійних користувачів. Ми є постачальниками охоронної сигналізації Ajax у Великій Британії та пропонуємо ряд систем охоронної сигналізації Ajax за найкращою ціною для професійних користувачів.

10.10.2022