Як налаштувати відеореєстратор Dahua для віддаленого перегляду?

    Більшість людей, які купують камери спостереження, планують переглядати одне або кілька конкретних місць онлайн та віддалено. Коли ви купуєте камеру відеоспостереження, вам необхідно враховувати, чи ця камера підтримує онлайн-систему та віддалений перегляд. Ви можете легко налаштувати відеореєстратор Dahua для віддаленого перегляду.
    Для налаштування відеореєстратора Dahua для віддаленого перегляду необхідний роутер, що передає зображення високої якості. Після того, як ви встановили маршрутизатор, настав час отримати високошвидкісне підключення до Інтернету для передачі зображення на ваш мобільний/або комп'ютер.
У цій статті ми розповімо вам, як налаштувати відеореєстратор Dahua.
    У наші дні, налаштувавши DVR Dahua для віддаленого перегляду, люди можуть контролювати, куди хочуть піти. Насправді, коли ви встановлюєте систему безпеки в певному місці, ви можете запобігти таким неприємним подіям, як крадіжка/пожежа/саботаж/і т.д.
Дивитися онлайн Камера відеоспостереження – віддалений перегляд камери відеоспостереження
Перегляд камери відеоспостереження онлайн (віддалений перегляд камери відеоспостереження)
Важливість встановлення камер спостереження для бізнесу
    Тому, якщо ви не надали камеру безпеки для свого бізнесу, рекомендується зробити це якнайшвидше, щоб ви могли бачити різні місця вашого бізнесу. Деякі камери відеоспостереження влаштовані так, що можуть викликати поліцію або вас, як побачать справу; можна дуже швидко розпочати роботу.
Поруч із камерою стеження рекомендується поставити тривожне око. Таким чином, за допомогою цього пристрою ви можете визначити, якщо людина проходить якесь місце, це дуже швидко повідомить вам про це. Око має безліч застосувань для виявлення злодіїв, тому можна підтримувати повний діапазон без необхідності контролювати всю територію.
    Тепер, щоб мати можливість дивитися свої камери спостереження онлайн, у вас має бути налаштований відеореєстратор Dahua, тобто інтернет має бути з обох боків пристрою.
    Слід зазначити, що чим вища швидкість вашого інтернет-з'єднання, тим швидше будуть переглядатися відео, надіслані з камери відеоспостереження.
    Якщо швидкість вашої інтернет-камери, а також швидкість вашого мобільного чи портативного інтернету сповільнюється, це змусить вас дивитися відео з камери спостереження на місці події. Внаслідок цього ви не зможете мати більш високу якість моніторингу у конкретному місці.
    Якщо ваша робота потребує особливої ​​уваги та потребує швидкого вирішення, рекомендується забезпечити високошвидкісне підключення до Інтернету як для мобільного, так і для камери спостереження.
    Вам дійсно завжди потрібний високошвидкісний інтернет? - Чи важливо налаштувати відеореєстратор Dahua для віддаленого перегляду?
Ні. Якщо ваш бізнес такий, що вам потрібно бачити розташування бізнесу, вам не завжди потрібна гранична швидкість.
Наприклад, у вас є мережа магазинів, і у вашому магазині є тисячі дрібних та великих товарів. Людина може увійти в магазин, а потім вкрасти невеликий предмет. У цьому випадку, незважаючи на низьку швидкість інтернету, ви не зможете дізнатися про цю проблему.
віддалений дахуа
    Тому, якщо ви можете займатися своїм бізнесом з дому, ми пропонуємо вам підключити високошвидкісний інтернет для камери спостереження.
Але з іншого боку, якщо у вас є домашня камера і ви хочете мати повний контроль над своїм будинком з роботи, вам дійсно не потрібне високошвидкісне підключення до Інтернету. У той же час ви можете бачити людину без дозволу увійти до місця проживання; Ви можете швидко викликати поліцію або повернутися додому з роботи.
    Додаток для віддаленого перегляду Dahua — налаштування цифрового відеореєстратора Dahua для віддаленого перегляду
У цьому розділі ми покажемо вам, як налаштувати відеореєстратор Dahua для віддаленого перегляду.
Одним із найпростіших способів передачі зображень через відеореєстратор Dahua є використання технології P2P.
Представляємо програму віддаленого перегляду Dahua
Якщо ви хочете переглядати камери відеоспостереження на своєму телефоні Android, необхідно спочатку встановити програмне забезпечення DMSS , а потім налаштувати відеореєстратор Dahua для віддаленого перегляду.
А якщо ваш телефон є iPhone, завантажте програмне забезпечення DMSS Camera через App Store.
мобільний додаток дахуа
DMSS - професійний мобільний додаток відеоспостереження Dahua.

Докладніше: ЩО ТАКЕ DMSS? >>    

Після встановлення цього програмного забезпечення просто відкрийте його та зареєструйтесь.
Реєстрація в цьому додатку проста. Просто виберіть назву країни/регіону; дотримуйтесь останніх інструкцій.
Але перш ніж ви зможете віддалено спостерігати камеру відеоспостереження, вам необхідно налаштувати відеореєстратор Dahua для віддаленого перегляду.
Налаштуйте відеореєстратор Dahua для віддаленого перегляду
Увімкніть відеореєстратор Dahua, щоб розпочати налаштування цифрового відеореєстратора Dahua для віддаленого перегляду.
Введіть пароль, необхідний для входу в налаштування. Налаштуйте відеореєстратор Dahua для віддаленого перегляду
У розділі параметрів знайдіть параметр «Мережа».
Вам відкриється меню і виберіть перший варіант, TCP/IP. Налаштуйте відеореєстратор Dahua для віддаленого перегляду
Після вибору цього параметра у розділі «Режим» виберіть параметр DHCP.
Після цього натисніть кнопку Зберегти.
Остання опція меню є опція P2P, натисніть на неї.
Встановіть прапорець Увімкнути, щоб увімкнути P2P.Налаштуйте відеореєстратор Dahua для віддаленого перегляду
У цьому розділі для вас відображаються два QR-коди. Тепер відкрийте ту ж програму, яка була представлена ​​вище, для завантаження на свій телефон і відскануйте параметр Device SN за допомогою камери QR Code.
Вітаю! Ви просто налаштуєте відеореєстратор Dahua для віддаленого перегляду!
 + Просто введіть необхідну інформацію до логіну веб-сервісу Dahua. Вам не потрібно щоразу це робити або налаштовувати відеореєстратор Dahua для віддаленого перегляду.
    Виконавши це один раз і налаштувавши відеореєстратор Dahua для віддаленого перегляду, камера безпеки постійно зберігатиметься в середовищі програм вашого телефону. Щоразу, коли ви входите у представлену програму, ви зможете отримати доступ до своєї камери безпеки та керувати нею.
Однак у камери вашого телефону тепер може бути проблема, через яку ви не можете сканувати відображуваний QR-код.
Ніщо не може зупинити цей процес. Фактично, увійшовши в програмне середовище, представлене для завантаження, можна застосувати ручні налаштування для перегляду камери віддаленого спостереження.
Для цього достатньо запустити програмне забезпечення на своєму пристрої.
Натисніть три верхні рядки праворуч від програми, щоб відобразити додаткові параметри. Виберіть «Диспетчер пристроїв».
Налаштуйте відеореєстратор Dahua для віддаленого перегляду
Щоб ввести ідентифікатор вручну, виберіть «Дротовий пристрій».
Налаштуйте відеореєстратор Dahua для віддаленого перегляду
Потім увійдіть у нове середовище та натисніть P2P.
Налаштуйте відеореєстратор Dahua для віддаленого перегляду
Тепер можна ввести наступний QR-код у полі «SN».
Налаштуйте відеореєстратор Dahua для віддаленого перегляду
Потім натисніть «Почати перегляд у реальному часі».
Звідси ви можете бачити всі камери безпеки за допомогою цього програмного забезпечення, а також зможете керувати своєю камерою безпеки за допомогою мобільного телефону або ноутбука.
Часто задавані питання
Чи можна переглядати камери спостереження за допомогою комп'ютера?
Так, після налаштування відеореєстратора Dahua для віддаленого перегляду можна встановити програмне забезпечення SmartPSS для перегляду камер спостереження на своєму ноутбуці/комп'ютері.
Все, що вам потрібно зробити, це встановити програмне забезпечення SmartPSS на свій комп'ютер і додати камеру безпеки, зареєструвавшись у програмному забезпеченні, а потім ввівши свою інформацію.
Процес використання програмного забезпечення SmartPSS такий же, як і для програмного забезпечення, представленого для Android.
Smart PSS Dahua 
Програмне забезпечення Smart PSS для віддаленого перегляду відеоспостереження
Чи можна переглядати камери спостереження онлайн просто встановивши відеоспостереження Dahua на роутер?
Ні. Для цього потрібно зробити необхідні налаштування. Просто зайдіть на свій відеореєстратор Dahua і введіть інформацію про користувача. Перейдіть через меню в розділ «Мережа» та зробіть налаштування, передбачені в цій статті.
Після цього ви зможете переглядати свою відеокамеру Dahua онлайн.
Чи може хтось зламати мою камеру безпеки?
Вам може бути цікаво, чи хтось може зламати камери відеоспостереження. Відповідь на це питання – так. Якщо IP-адреса вашої камери безпеки передбачувана або якщо всі знають, що таке IP-адреса вашого пристрою камери спостереження, а також використовують інформацію про ім'я користувача, таку як ім'я користувача та пароль, ваша камера безпеки буде зламана дуже швидко.
Тому рекомендується не надавати свою інформацію про користувача, а також IP-адресу вашої камери підозрілим людям.
Насправді, будь-хто, хто має IP камери, а також інформацію про користувача камери, може дуже швидко побачити місце і зробити необхідний саботаж.
Чи безпечне програмне забезпечення, наведене у статті?
ТАК! Існує програмне забезпечення, яке було представлене для пристроїв Android та iOS; Ви можете завантажити це програмне забезпечення з Google Play та Apple App Store.
Резюме
    У цій статті пояснюється, як налаштувати вхід до мережі Dahua P2P та відеореєстратор Dahua. Надсилання зображення з камери відеоспостереження на телефон або ноутбук дуже важливе, якщо ви плануєте віддалено переглядати своє робоче місце, ви повинні це зробити. Якщо ви вважаєте, що у вас можуть виникнути труднощі з підключенням Dahua CCTV UK до мобільного телефону, ви можете звернутися за допомогою до комп'ютера або спеціаліста з камер відеоспостереження. Консультації та допомогу можна отримати у магазині Camsecurity або через бренд системи/камери.
    Dahua – один з найкращих брендів відеоспостереження CVI та у всьому світі, який робить для вас високоякісні зображення. Компанія Dahua змогла досягти максимального задоволення своїх клієнтів завдяки своїй надійній та безпечній продукції. Існує програмне забезпечення Dahua DVR, яке можна використовувати для налаштування камери відеоспостереження. З цим програмним забезпеченням дуже легко працювати, і ви можете встановити програмне забезпечення Dahua DVR на телефон Android або iOS. Dahua CCTV - одна з найкращих камер спостереження CVI, яку ви можете використовувати для підвищення безпеки свого робочого місця або вдома.
Camsecurity (інтернет-магазини/в магазині/телефонний дзвінок) — один з найавторитетніших магазинів з купівлі камер безпеки та супутніх аксесуарів CVI. Особливістю використання партнерського сервісу Dahua є гарантія на продукцію. 

10.10.2022