Як додати камеру ONVIF у відеореєстратор Dahua?

Як додати камеру ONVIF у відеореєстратор Dahua?

    Як додати камеру ONVIF у відеореєстратор Dahua? У цій статті ми пояснимо вам, як підключити камеру іншої компанії до мережі Dahua NVR та контролювати її.
По-перше, потрібно знати, що таке ONVIF і як він працює.
    Що ви знаєте про переваги та недоліки технології ONVIF? Рекомендується прочитати цю статтю остаточно. Відеокамера Dahua — одна з найкращих камер відеоспостереження, яку можна використовувати для підвищення безпеки вашого розташування.
Що таке ONVIF-камера?
    Термін ONVIF розшифровується як абревіатура Open Network Video Interface Forum. Це єдиний стандарт зв'язку між периферійними IP-пристроями з техніки безпеки. Як випливає з назви, це насамперед означає зв'язок із камерами спостереження. Метою впровадження цього стандарту було спростити спілкування у мережному середовищі, щоб пристрої різних виробників розмовляли однією мовою один з одним.
Переваги додавання камери ONVIF до відеореєстратора Dahua
    За допомогою ONVIF різні камери відеоспостереження від різних виробників керуються централізовано у єдиній системі.
Система відеоспостереження може бути встановлена ​​незалежно від виробника, оскільки ONVIF забезпечує стандартизований зв'язок.
Відповідні унікальні комерційні переваги виробника для певної серії камер можуть впливати на загальну систему.
Гарантується пряма та зворотна сумісність, оскільки нові системи говорять тією ж мовою, що й старі лінійки продуктів.
Перед встановленням відеоспостереження виробники можуть перевірити сумісність необхідних функцій ONVIF зі специфікацією.
Недоліки ONVIF
    Теоретично дана специфікація ONVIF, але на практиці виявляється, що деякі функції у загальній системі, незважаючи на обіцяну сумісність, не працюють.
Не всі продукти мають однаковий протокол ONVIF.
Багато функцій інноваційних продуктів відеоспостереження можна контролювати лише за допомогою власної системи виробника. ONVIF поєднує лише певні функції.
Dahua NVR підтримує камери:
Hikvision, Sony, CP Plus, Onvif та ін.
Щоб купити Dahua CCTV UK, все, що вам потрібно зробити, це зайти в інтернет-магазин Camsecurity та купити камеру Dahua зі спеціальною знижкою.
Різні протоколи ONVIF
Профілі ONVIF від A до D, наведені нижче, включають технологію безпеки для контролю доступу. Тільки профілі G, M, Q, S та T призначені спеціально для управління системами відеоспостереження.
ONVIF Profile A - стороння камера Dahua NVR
ONVIF Profile A включає функції управління системами контролю доступу. Очевидно функції: надання або відкликання облікових даних, створення розкладів та керування правилами доступу.
ONVIF Profile C — додайте камеру ONVIF до Dahua NVR
ONVIF Profile C включає функції управління системами контролю доступу. Очевидно функції: налаштування подій та сигналів тривоги, керування дверима та інформація про місцезнаходження.
ONVIF-профіль D
ONVIF Profile D включає функції управління системами контролю доступу. Очевидно функції: Передача концепції авторизації та запитів на доступ, замикання або відмикання дверей.
ONVIF-профіль G
ONVIF Profile G включає функції управління аудіо- і відеоданими. Явні функції: Надсилання запису зображення на пристрій, який також може обробляти профіль G. Крім того, аудіодані можуть передаватися за допомогою профілю G.
ONVIF Profile M - стороння камера Dahua NVR
ONVIF Profile M включає комплексні функції для обробки метаданих: налаштування функцій аналізу камер спостереження, передача метаданих для аналізу відео, обробка подій аналізу відео для класифікації об'єктів, розпізнавання номерів або осіб, спеціальні події аналізу відео, такі як підрахунок об'єктів. або об'єктне відстеження, налаштування правил відеоаналізу.
ONVIF-профіль Q
ONVIF Profile Q використовується для швидкого налаштування мережевих компонентів. Сюди входить налаштування мережевих камер, мережних комутаторів або IoT пристроїв.
ONVIF Profile S — додайте камеру ONVIF до мережевого відеореєстратора Dahua
ONVIF Profile S є основою для управління компонентами відеоспостереження за протоколом ONVIF. Профіль S дозволяє налаштовувати та передавати відеопотік із камери спостереження на мережевий відеореєстратор. Цей профіль в основному використовується для передачі чистого зображення та відповідної конфігурації використовуваних пристроїв.
ONVIF-профіль T
Профіль ONVIF T є розширенням профілю S, оскільки цей профіль містить стиснення відео (H264 або H265), налаштування зображення, виявлення руху пікселів, передачу метаданих та передачу двовимірного звуку, наприклад, на додаток до чистого відео. трансляція звернення до злочинців у прямому ефірі через гучномовці та мікрофони.
Практичне використання ONVIF як стороння камера Dahua NVR
    На практиці камери відеоспостереження різних виробників часто встановлюються у єдину систему. Щоб відеосистема була повністю функціональною, вся система має налаштовуватися та керуватися централізовано за допомогою системи керування відео. Потім протокол ONVIF використовується для керування окремими пристроями. Основна вимога взаємодії полягає в тому, щоб програмне забезпечення для керування відео підтримувало ONVIF, а потрібні функції могли бути зіставлені з використанням відповідних профілів ONVIF. Ціль полягає в тому, щоб мати можливість контролювати всі функції системи відеоспостереження, такі як масштабування, поворот або сценарії тривоги, за допомогою управління відео.
Сумісність із ONVIF — додайте камеру ONVIF у мережевий відеореєстратор Dahua
    На наш досвід, більшістю основних функцій з профілю ONVIF S і T можна керувати без проблем. Найважливішим чинником є ​​правильний вибір потрібного продукту. Крім того, залежно від виробника, існують різні характеристики або конструкції протоколу ONVIF, тому завжди необхідно перевіряти сумісність.
Додайте мережну камеру відеоспостереження до відеореєстратора Dahua.
У цій частині статті ми пояснимо вам, як додати камеру ONVIF до відеореєстратора Dahua .
Додати камеру ONVIF у Dahua NVR дуже просто! Просто дотримуйтесь інструкцій.
Ви можете використовувати технологію ONVIF, щоб додати інші IP-камери, вироблені іншою компанією або розташовані в іншому місці, до вашого відеореєстратора Dahua, а потім поряд з вашими камерами переглянути камеру ONVIF.
    Цей крок вимагає точних налаштувань у розділі «Мережа». IP-адреса камери відеоспостереження у вашій мережі повинна бути в тому ж діапазоні, що й IP-адреса пристрою NVR, і переконайтеся, що ваша IP-камера відеоспостереження не заважає IP-адресу пристрою зберігання.
Зверніть увагу, що якщо ви хочете купити мережний пристрій відеоспостереження та пристрій зберігання NVR від двох різних виробників, перед покупкою камери відеоспостереження переконайтеся, що у вас є підтримка ONVIF для бажаних продуктів, а також зверніть увагу на стандарти ONVIF.
В даний час солідні компанії підтримують технологію ONVIF і ви можете сміливо придбати пристрій відеоспостереження/NVR.
Тому, щоб мати можливість зробити це правильно, рекомендується переконатися, що на придбаному пристрої дотримано стандартів ONVIF.
Активація технології ONVIF у різних камерах спостереження
    Щоб додати камеру ONVIF до Dahua NVR, необхідно отримати доступ до меню з веб-методу та застосувати потрібні налаштування. Тому під час встановлення камер відеоспостереження під мережею обов'язково майте при собі ноутбук або персональний комп'ютер, щоб мати доступ до налаштувань та меню камер відеоспостереження.
Дотримуючись покрокових інструкцій, ви зможете додати камеру ONVIF до Dahua NVR.
По-перше, потрібно ввести основну IP-адресу вашої камери через браузер, такий як Internet Explorer, Google Chrome або Firefox.
Після цього вам буде представлено сторінку введення інформації. Вам буде запропоновано ввести інформацію про безпеку, таку як ім'я користувача та пароль, щоб ви могли застосувати налаштування камери.
Після введення потрібної інформації, щоб застосувати налаштування, пов'язані з активацією технології ONVIF, ви повинні звернутися до розділу "Конфігурація" або "Налаштування" потрібної камери спостереження, щоб додати камеру ONVIF до Dahua NVR .
Після входу в налаштування натисніть опцію «Мережа».
Після входу на нову сторінку натисніть «Додаткові налаштування» та увімкніть ONVIF.
Слід зазначити, що для кожної марки камери безпеки спосіб увімкнення технології ONVIF відрізняється. Але їх методи практично однакові і ви можете легко активувати технологію ONVIF.
Тепер ваша автентифікація Dahua ONVIF готова.
Після цього ми перейдемо до мережевого відеореєстратора Dahua і застосуємо налаштування і там.
Як додати камеру ONVIF у відеореєстратор Dahua?
    Як додати камеру ONVIF у відеореєстратор Dahua? – Виконайте такі дії, щоб додати камеру ONVIF до вашого відеореєстратора Dahua.
Спочатку увімкніть відеореєстратор Dahua і перейдіть в головне меню, щоб додати камеру ONVIF до відеореєстратора Dahua .
Перейдіть до розділу «Параметри» та виберіть опцію «Камера».
Щоб додати камеру ONVIF до Dahua NVR, використовуйте опцію Remote.
Оскільки ви хочете додати камеру поза діапазоном до відеореєстратора Dahua, ви повинні вибрати параметр «Додати вручну» у розділі «Доданий пристрій», щоб додати камеру ONVIF до відеореєстратора Dahua .
У новому вікні буде запропоновано додати інформацію, необхідну для додавання камери ONVIF до мережі.
Перед опцією "Канал" вкажіть для нього канал.
Перед параметром «Виробник» виберіть параметр «Onvif», щоб додати камеру ONVIF до відеореєстратора Dahua .
Перед опцією IP-адреса введіть IP-адресу камери ONVIF.
Порт Dahua ONVIF: якщо є змінна RTSP і HTTP PORT, введіть її.
Перед налаштуванням "Користувач" та "Пароль" введіть дані для входу в систему для вказаної камери.
З трьох опцій Auto, TCP та UDP рекомендується використовувати опцію Auto.
Потім натисніть OK, щоб додати камеру ONVIF до Dahua NVR .
Якщо налаштування застосовані правильно, поруч із вашим IP у розділі «Доданий пристрій» з'явиться зелений кружок, що вказує на правильність підключення камери.
Dahua NVR не бачить камери
Якщо з'являється червоний гурток, це означає, що настройки були застосовані неправильно, і вам слід перевірити наявність цієї проблеми.

10.10.2022