Як Ajax запобігає протіканню води та затоплення?

ВСТУП
    Витіки та повені - це два стихійні лиха, які можуть пошкодити стіни, підлогу, меблі та електроніку; виявлення цих лих має бути пріоритетом. Охоронна система з мобільним тривожним оповіщенням може захистити ваш об'єкт від повеней та протікання. Сигналізація Ajax захищена від несанкціонованого доступу та здатна працювати в найскладніших ситуаціях, миттєво реагуючи на напади, пожежі, повені, витік газу та води. У цій статті ми розглянемо, як Ajax запобігає витоку води та повені ? НЕ пропустіть.
НЕОБХІДНІСТЬ швидкої діагностики виявлення витоків води та повеней
    Згідно зі статистикою, протікання і повені стоять вище за всі побутові лиха, що спричинили за собою матеріальні збитки. Після руйнування, спричиненого пошкодженням водою, звичайно ж, грабіжницькі витрати у спробі замінити те, що було втрачено, або полагодити те, що зараз зламано. Щорічна вартість збитків від води становить 2,2 мільярда гривень на рік. Тому потреба у швидкій діагностиці виявлення витоків води та повеней є невідкладною.
    Витіки можуть бути повільними, але більше 50 000 літрів на рік можуть бути витрачені марно через кран, що протікає, що капає зі швидкістю одна крапля в секунду. Крім загальної шкоди, їх важко виявити безпосередньо, що може призвести до непоправної шкоди. Збитки від води настільки серйозні, що його оцінює міжнародна організація IICRC (Institute of Inspection for Cleaning and Restoration Certification).
    Є 4 рівні пошкодження водою. Клас залежить від пористості матеріалів та їх здатності поглинати воду. Взагалі кажучи, пліснява росте, навіть якщо пошкоджені водою ділянки висушити протягом 48 годин. Затхлий запах може ніколи не зникнути. Паркет гниє; гіпсокартон може промокнути наскрізь, що призведе до кришення; електричні пристрої виходять із ладу. Електричне проведення стає небезпечним – коротке замикання може стати причиною безмірних пожеж. Однак вам нема про що турбуватися, Ajax запобігає витоку води і повені, виявляючи їх на ранній стадії.
Ajax запобігає протіканню води та повені
Що робити, щоб запобігти протіканню води та повені?
    Для запобігання витоку води та затоплення необхідно вживати індивідуальних заходів. Наприклад, несправні труби, що з'єднують: туалети/водопроводи/водонагрівачі/радіатори опалення/пральні машини/ та посудомийні машини є джерелами витоків води та затоплення. Їх потрібно регулярно контролювати і постійно тримати в умі. Щоб допомогти вам, Ajax запобігає протіканню води за допомогою своїх інноваційних систем.
Анод котла згодом необхідно замінювати. Крім того, вапняний наліт у водонагрівачі може спричинити витік, тому його слід регулярно перевіряти та очищати. Шланги подачі води до пральної машини стають непридатними через 8-9 років, тому перевірте та замініть їх.
    Регулярні перевірки важливі, але не запобігають передбачуваному збитку від води. Крім того, проблемою можуть стати фактори людської діяльності, такі як забудькуватий сусід, який зустрічається в кожному багатоквартирному будинку. Зрозумійте, що іноді звичайна перевірка не працює, тому в таких ситуаціях необхідно використовувати систему сигналізації, таку як Ajax alarm, яка попереджає вас.
Сигналізація Ajax тримає зони ризику під контролем
    Дозвольте охоронній системі Ajax відповідати за це. Ajax запобігає протіканню води, а також якщо протікає пральна машина або прорве трубу; Детектор моментально реагує, повідомляючи про проблему Ajax. Крім того, Ajax запобігає повені, автоматично відключаючи подачу води.
Бездротовий детектор витоків LeaksProtect не потребує встановлення; працює 24 години, без щорічного обслуговування. Розміри пристрою становлять лише 56 х 56 х 14 мм. Просто помістіть його в місце, де може статися витік води. сигналізація Ajax LeaksProtect; детектори витоків; а електромагнітні клапани можна використовувати для створення інтелектуальної системи керування водними ресурсами та захисту від повеней.
Як Ajax запобігає витоку води та повені
    Сигналізація Ajax, система автоматичного виявлення затоплення LeaksProtect може визначити перші ознаки затоплення та перекрити водогін, миттєво попередивши вас через повідомлення у мобільному додатку. Ajax також використовує бездротовий зв'язок для підключення до інших пристроїв та має вбудовані сирени. LeaksProtect за перших ознак затоплення одночасно попереджає, а також попереджає вас, коли вода висихає.
Електромагнітний клапан відкриває або перекриває подачу води під час отримання електричного сигналу. Для виконання водозапірної системи на базі системи Ajax краще використовувати нормально закритий клапан з входом, що управляє; для підключення цього клапана проміжне реле не обов'язково.
Клапан повинен мати два джерела живлення: 1. основне джерело живлення об'єкта (електрична мережа) та 2. резервний акумулятор. У цьому випадку ви можете вимкнути воду, навіть якщо будівля не підключена. Мало того, що простіше та дешевше забезпечити аварійне харчування 12/24 В замість 230 В.
Як працює Аякс
    Для налаштування системи антизатоплення вам знадобиться детектор протікання води LeaksProtect; сумісний електричний клапан; та реле або реле настінного вимикача. Реле є слаботочними пультами дистанційного керування з сухими контактами «без напруги», що використовуються для розмикання та замикання електричних ланцюгів; крім того, може використовуватися для керування живленням електроустаткування. За допомогою реле сигналізації Ajax можна вимкнути подачу води вручну або автоматично за допомогою програми.
    WallSwitch є реле на друкованій платі для дистанційного керування джерелом живлення за допомогою лічильника електроенергії. Зверніть увагу, що незалежно від типу електричного ланцюга, в якому встановлено прилад, лише кваліфікований електрик може встановити настінний вимикач та реле.
    Обидва пристрої керуються віддалено через програму Ajax. Програма дозволяє налаштувати автоматичне замикання та/або розмикання реле при зміні увімкненого стану та використовувати «нічний режим».
    Механізм реле такий, що при замиканні контактних з'єднань електромагнітний клапан знаходиться під напругою і відкривається, а при відкритті електроклапан залишається знеструмленим і вода перекривається. Таким чином, реле допомагає Ajax запобігати протіканню води.
Також Ajax запобігає повені. Ajax автоматично активує один або кілька електроклапанів під час встановлення/зняття з охорони, у разі тривоги або натискання кнопки і створює сценарій за розкладом. Сценарій тривоги при виявленні витоків створює автоматичну систему захисту від повеней, яка перекриває воду без втручання користувача.
Ajax запобігає протіканню води та повені
Ajax - найкращий брант для запобігання протіканню та повеням
Ви можете подумати, чому не можна купити простий детектор із запірним краном для подачі води? Чому варто інвестувати у систему безпеки? Відповідь лежить у межах трьох основних критеріїв:
1- Мера: Всі течешукачі LeaksProtect можуть бути підключені до центрального вузла системи безпеки Ajax. Кожен з них виявляє протікання, і система може спрацьовувати відразу кілька електромагнітних клапанів, перекриваючи подачу води у всю будівлю, або на певний поверх, або навіть у певне приміщення.
2- Опір: Пульт системи безпеки Ajax може працювати від переносного акумулятора з блоками живлення Ajax 12V PSU або Ajax 6V PSU. Таким чином, система забезпечує безпеку в установках, де немає джерела живлення, а напруга низька/або нестабільна.
3- Надійність: радіопротокол Ajax Jeweller використовує автентифікацію для запобігання підробці та шифрування для захисту від крадіжки даних. Все це робить LeaksProtect ефективним засобом захисту від незначних витоків та великих затоплень.
Більшість систем захисту від повеней живляться від електрики та не пропрацюють понад 12 днів в автономному режимі. Сигналізація Ajax LeaksProtect працює до 5 років на встановленій батареї. Просто помістіть цей компактний пристрій там, де потенційно може статися витік води, і не турбуйтеся про це протягом багатьох років.
    Крім того, сигналізація Ajax забезпечує безперебійну взаємодію всіх пристроїв системи безпеки та двосторонній зв'язок на відстані до 1300 м на відкритому просторі, недоступному для традиційної системи захисту від затоплення. Всі ці особливості мотивують і спонукають до використання такої ретельно опрацьованої та надійної системи.
Висновок
Інтелектуальні системи безпеки реагують на небезпеку. Розумні охоронні компанії реагують на виклики ринку та шукають можливості для просування в умовах жорсткої конкуренції. Система безпеки Ajax може запобігти затопленню об'єкта через прорвані труби або несправний санвузл. Ваші можливості безмежні з Ajax. Системи Ajax можна легко розширити за рахунок обладнання для захисту від вторгнень, пожежогасіння та виявлення затоплення та реле для віддаленого керування електрообладнанням. Також можна окремо придбати та додати додаткові пристрої для сигналізації ajax. Детектори можна зв'язати в мобільному додатку в кілька кліків. Ajax запобігає пошкодженню водою шляхом виявлення витоків та затоплень; з сигналізацією Ajax власник може насолоджуватись роками безперервного спостереження з мінімальними зусиллями.

11.10.2022