IP Комплект відеодомофону NEOKIT IP PRO WF 7

Акція
Код: NEOKIT IP PRO WF 7
Виробник: NeoLight
В наявності
14 590грн.-14 % 12 500грн.
Карта пам'яті подарунок! + Безкоштовна доставка!
Монтаж
Монтаж
Всі товари можна придбати за допомогою монтажу.
Доставка
Доставка
Безкоштовна доставка на всі замовлення вище 3000 грн*
Оплата
Оплата
Оплата при отриманні без передоплати, Безготівковий розрахунок з ПДВ та без, Оплата на картку Privat24.
Гарантія
Гарантія
Гарантія 12 місяців Обмін повернення товару протягом 14 днів

Опис IP Комплект відеодомофону NEOKIT IP PRO WF 7

IP КОМПЛЕКТ NEOKIT IP PRO WF 7

NeoLight NeoKIT IP Pro WF 7 - це готовий до використання Wi-Fi комплект відеодомофону, який складається з:
7" сенсорного IP монітору ALPHA IPW;
IP панелі виклику SOLO IP з роздільною здатністю Full HD;
РоЕ інжектору для підключення панелі у мережу;
комплекти кріплень, роз'єми, інструкції.
    Даний комплект дозволяє переадресовувати виклик з відеопанелі на смартфон за допомогою безкоштовного мобільного додатку "NeoLight" (iOS, Android), переглядати архіви, відчиняти двері через телефон та багато іншого. Для коректної роботи необхідне лише стабільне інтернет-підключення у приміщенні, де знаходиться домофонна система, та у Вашому смартфоні.
Також IP комплект NeoKit IP Pro WF 7 має такі переваги, як бездротове з'єднання монітору, панелі та камер, підключення 4 панелей IP та 4 камер IP, вбудований квадратор та ін. Підключити монітор до роутеру можна, використовуючи Wi-Fi або LAN з'єднання, панель виклику - за допомогою LAN кабелю. Під'єднувати панель та інші монітори та камери до основного монітору взагалі немає потреби - це все робиться через Wi-Fi, взагалі немає потреби тягнути кабель, що вирішує проблему, коли вже зроблен ремонт у приміщенні. Проте не потрібно бути IT-спеціалістом, щоб самому налаштувати цей комплект та підʼєднати панелі виклику чи відеокамери до монітору. Адже домофонні IP системи NeoLight розробляються таким чином, щоб підключення та налаштування були легкими та зрозумілими навіть для тих, хто ніколи не мав справи з IP системами.
На додаток до всього, ідеальний лаконічний дизайн, зручне сенсорне керування, роздільна здатність Full HD 1080р (1920х1080), IPS екран з високою роздільною здатністю 1024 х 600, запис відео та аудіо за рухом одночасно на 4 канали та їх перегляд через вбудований квадратор, улюблена mp3 мелодія на виклик та інші переваги не залишають сумнівів у правильному виборі IP відеодомофонів NeoLight.
ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ МОБІЛЬНОГО ДОДАТКУ "NEOLIGHT"
Підтримка “push” повідомлень про вхідні виклики та рух (за потреби).
Повідомлення про пропущені виклики з датою, часом та фото відвідувача.
Відеовиклик від відвідувача.
Спілкування з відвідувачем, керування замком та воротами.
Запис фото/відео з панелі виклику або камер.
Доступ до перегляду відеоархіву в моніторі.
Перегляд панелі виклику та камер, підключених до домофону, в режимі очікування (без отримання вхідного виклику).
Вибір роздільної здатності між SD/HD в залежності від якості зв'язку.
Дуплексний аудіозв'язок.
ОСОБЛИВОСТІ ПІДКЛЮЧЕННЯ КОМПЛЕКТУ NEOKIT IP PRO WF 7
    Для зручного підключення панелі виклику у мережу з одночасним поданням на неї живлення у комплекті знаходиться РоЕ інжектор. З’єднайте LAN кабелем панель виклику до домашнього роутера за допомогою РоЕ інжектора, а монітор можна з’єднати з роутером за допомогою WiFi - тепер лишилось додати панель до монітору одним кліком. Усе, ваша IP домофонна система готово до використання!
ОСОБЛИВОСТІ МОНІТОРУ КОМПЛЕКТУ NEOKIT IP PRO WF 7
    Вбудований модуль Wi-Fi для переадресації виклику на телефон/планшет, бездротового з'єднання з панелями виклику та відеокамерами, віддаленого відкриття замку/воріт, перегляду камер, архіву та ін. за допомогою додатку "NeoLight" та можливість підключення монітору до роутеру LAN кабелем при нестабільному сигналі Wi-Fi в приміщенні, де знаходиться монітор ALPHA IPW.
    IPS матриця з сенсорним екраном забезпечує покращену передачу кольору та максимально можливий кут огляду у таких LCD моніторів - 178°.     Тепер якість зображення не спотворюється незалежно від того, на якій висоті розмістити монітор і з якого кута приміщення стежити за тим, що відбувається на екрані.
    Запис відео разом із аудіо відбувається зі швидкістю 30 к/сек і роздільною здатністю до 1920х1080 одночасно по 4 каналам, і може вестися за рухом, постійно або за розкладом. Тепер ви можете бачити та чути без втрати якості, що відбувається за вашими дверима тоді, коли вас немає вдома.
Режим квадратора для перегляду та моніторингу.
    Улюблена мелодія на виклик - не треба обмежуватись тільки заводськими стандартними мелодіями, ви можете втсановити будь-яку мелодію на виклик, яка буде звучати у моніторі та у панелі виклику.
Вибір фонового зображення або встановлення свого власного фону за допомогою microSD картки.
Підтримка microSD карток до 128 ГБ - ще більше фото та відео, а також для повноцінної роботи функцій відеореєстратора, улюбленої мелодії на виклик, фонового зоюбраження, медіаплеєера та ін.
Функція фоторамки дозволяє переглядати фото, записані на microSD картку.
А також:
 Full HD роздільна здатність високої яості (1080р) - відеодомофон ALPHA IPW підтримує роздільну здатність вхідного сигналу до 1080р як від панелі, так і від камери на будь-якому каналі.
 Підключення 8 каналів (панелі виклику + відеокамери) та 6 моніторів в системі інтерком за допомогою Wi-Fi сигналу, використання у якості IP телефону (SIP).
Тонкий Slim корпус та вбудований блок живлення - монітор ALPHA IPW підключається безпосередньо до живлення 220В, але також має можливість підключення до зовнішнього блоку живлення 12B та PoE.
ОСОБЛИВОСТІ ПАНЕЛІ ВИКЛИКУ КОМПЛЕКТУ NEOKIT IP PRO WF 7
    Вбудована професійна IP камера з роздільною здатністю 2Мп (1920х1080).
Режим True Day/Night - реальна передача кольору вдень та ідеальне чорно-біле зображення вночі завдяки справжньому змінному ІЧ-фільтру, який вбудований в камеру (ICR).
    Режим DNR - цифрове подавлення шуму, що максимально мінімізує можливість появи шумів у темний час доби на зображенні, що підвищує інформативність та економить місце у пам'яті домофону.
    Smart IR - тепер будь-яка людина, яка підходить близько до панелі у темний час доби при включеній ІЧ підсвідці буде вами впізнаний, т.к. технологія Smart IR автоматично зменшує інтенсивність інфрачервоного підсвічування в панелі при близькому розташуванні об'єкта і, таким чином, прибирає засвічення з обличчя вашого гостя.
    Потужна ІЧ підсвідка - нові ІЧ світлодіоди з розширеним спектральним діапазоном дозволяють панелі SOLO IP бачити в темряві до 5 м.
можливість PoE живлення (PoE інжектор у комплекті) або від блоку живлення 12В.
має можливість відкривати замок та ворота;
дозволяє підключати себе кнопку виходу.
WI-FI ТА LAN
    До ALPHA IPW можна підключити панелі виклику та відеокамери бездротовим способом, використовуючи з'єднання монітору з мережевим роутером за допомогою WiFi. Крім того ALPHA IPW дозволяє переадресовувати дзвінок з відеопанелі на програму "NeoLight" (iOS, Android), встановлену на смартфоні або планшеті. Для коректної роботи необхідне стабільне інтернет підключення в приміщенні, де знаходиться домофон. Для з'єднання ALPHA IPW з роутером можна використовувати Wi-Fi або LAN з'єднання (при нестабільному Wi-Fi сигналі).
Основні функції додатку "NeoLight":
Підтримка “push” сповіщення про вхідний дзвінок.
Сповіщення про пропущений виклик з датою, часом та фото відвідувача.
Відеодзвінок від відвідувача.
Спілкування з відвідувачем, управління замком та воротами.
Запис фото/відео з панелі виклику або камер.
Перегляд архіву.
Перегляд відео від панелей виклику та камер, які підключені до домофону.
Вибір роздільної здатності відео SD/HD.
Дуплексний аудіозв’язок.
FULL HD
    Відеодомофон ALPHA IPW підтримує Full HD роздільну здатність високої якості (1080р) як від панелі, так і від камери по будь-якому каналу. Ця роздільна здатність дозволяє отримати високу чіткість без налаштувань як в режимі простого спостереження, так і в режимі відеореєстратора. Окремо варто відзначити, що запис відео можливий у максимальній роздільній здатності 1920х1080 і при максимальній швидкості 25 к/с одночасно по 4 каналам.
СЕНСОРНИЙ ЄМНІСНИЙ IPS ЕКРАН
    Основна відмінність екрану в домофоні ALPHA IPW від більшості інших моделей на ринку - це IPS матриця, яка приємно дивує кольором і забезпечує максимально можливий кут огляду у таких LCD моніторів - 178 °. Тепер якість зображення не спотворюється незалежно від того, на якій висоті розмістити монітор і з якого кута приміщення стежити за тим, що відбувається на екрані.
    Тип сенсорного емнісного экрану, що використовується у відеодомофоні NeoLight ALPHA IPW, використовується в мобільних телефонах, планшетах та інших сучасних пристроях. Основною перевагою ємнісного екрану є висока чутливість, що особливо помітно в сенсорних екранах з матрицею IPS. Управляти таким дисплеєм – одне задоволення, адже екран реагує на дотик пальця миттєво.
    Також ємнісний екран більш надійний за рахунок своєї конструкції. На ньому немає гнучких елементів (мембран), які входять у конструкцію резистивного екрану і призводять до його поступового зношення.
ГРАФІЧНЕ МЕНЮ
    У домофоні ALPHA IPW просте та зрозуміле меню, де можна змінювати зображення для робочого столу або завантажити своє за допомогою microSD картки.
    Графічне меню, застосовуване у відеодомофоні NeoLight ALPHA IPW, дуже зручне у використанні, інтуїтивно зрозуміле і дозволяє швидко та легко вибирати основні функції:
перегляд зображень з панелей/камер (режим квадратора);
перегляд фотографій та відео відвідувачів;
форматування та копіювання файлів на microSD карту;
зміна фонового зображення;
основні налаштування;
додавання панелей виклику одним кліком через меню "Додати пристрої";
інтерком;
налаштування виклику та будильника;
В меню можна обрати мову інтерфейсу на вибір (українська, англійська та багато інших).
ПАМ'ЯТЬ
    Вбудована па'мять дозволяє автоматично зберігати зображення відвідувачів із зазначенням часу та дати дзвінка, навіть якщо біля домофону в цей момент нікого не було. Відеодомофон NeoLight ALPHA IPW може записувати автоматично або примусово на вбудовану пам'ять зображення, які надходять у домофон від відеопанелі при кожному натисканні на неї. Максимально можлива кількість зображень залежить від розміру кожного записаного файлу. Чим більша якість та інформація на зображенні, тим менше записів буде зроблено.
Для запису зображень з високою якістю або для збільшення їх кількості, у відеодомофоні NeoLight ALPHA IPW можна використовувати зовнішню картку пам'яті micro SD. Також вона призначена для роботи з режимом відеореєстратора, для встановлення улюбленої mp3 мелодії на виклик і свого зображення на робочий стіл, перегляду записаних на неї фотографій в режимі фоторамки або програвання музики в режимі медіаплеєра.
РЕЖИМ ВІДЕОРЕЄСТРАТОРА (DVR) ЗІ ЗВУКОМ
    Функція відеореєстратора (DVR) дозволяє записувати відео разом з аудіо відеодомофоні NeoLight ALPHA IPW одночасно по 4 каналам (панелі виклику і відеокамери). Запис можна вести примусово, натиснувши на домофоні відповідну кнопку під час розмови з відвідувачем, за розкладом, за вбудованим датчиком руху або використровуючи запис за детекцією людини, що мінімізує кількість відео з, наприклад, пролітаючою пташкою.
    Для кожного каналу окремо можна встановити:
час початку та закінчення запису;
рівень чутливості вбудованого датчика руху (наприклад, щоб ваш домофон не записував гілки дерева, які рухаються під час сильного вітру);
активувати функцію "Детекція людини" (відбувається запис тільки при наявності людини);
режим роботи екрану під час руху
Перегляд архіву можливий як з монітору, так і з мобільного додатку NeoLight.
Примітка: для данної функції необхідно, щоб в роз’єм microSD була встановлена карта пам’яті (після встановлення також необхідно відформатувати карту у домофоні).
SIP
    Для тих хто мріяв про міський телефон - задача спрощується, адже не потрібно тягнути лініі та купувати аппарат, все вирішується онлайн. Із вбудованою у монітор технологією SIP ви отримуєте увсі переваги IP телефоніі - короткі номери, запис розмов, що є корисним для малого бізнесу.
УЛЮБЛЕНА МЕЛОДІЯ НА ВИКЛИК
    Забудьте про стандартне механічне звучання мелодій виклику в домофоні. Адже в моделі ALPHA IPW використовуються так звані "реалтон" мелодії у форматі mp3, при програванні яких звучить звичайний музичний файл.
Також можна встановити свою улюблену пісню або мелодію у форматі mp3 на вхідний виклик, записавши її на microSD картку пам'яті.
МЕДІАПЛЕЄР ТА ФОТОРАМКА
    Якщо ви бажаєте швидко переглянути фотографії, які записані на micro SD картці пам'яті, а комп'ютера поруч немає, то вставте картку в роз'єм збоку на відеодомофоні NeoLight ALPHA IPW та виберіть розділ "ФОТО" у графічному меню.
    Більш того, ви можете вибрати постійний циклічний перегляд фотографій і таким чином перетворити ваш домофон на класичну фоторамку, заощадивши при цьому на її покупці.
    А якщо ви любите слухати музику завжди і скрізь, або у вас поганий настрій, підійдіть до відеодомофону NeoLight ALPHA IPW і просто увімкніть записану на micro SD карту улюблену музику, вибравши в меню розділ "МУЗИКА". І що важливо, якість звуку вас приємно вразить.
    Окремо відзначимо, що, перебуваючи у режимі медіаплеєра, відеодомофон ALPHA IPW працюватиме у стандартному режимі очікування з усіма доступними функціями і в будь-який момент зможе прийняти вхідний виклик з відеопанелі або іншого домофону.
ПІДКЛЮЧЕННЯ ПАНЕЛЕЙ ВИКЛИКУ ТА ВІДЕОКАМЕР
    У відеодомофоні NeoLight ALPHA IPW реалізовано можливість підключення до восьми джерел відеосигналу в різній комбінації. Наприклад, найпоширенішим типом підключення є комбінація:
для будинків - панель виклику біля входу будинок + панель виклику біля калітки + панель виклику біля чорного входу + декілька відеокамер.
для офісів - одна панель виклику біля входу в офіс + панель виклику біля входу в будівлю + декілька відеокамер.
    Одним словом, варіанти підключення можуть бути різними (детальніше вказано в інструкції), все залежить від ваших побажань до рівня безпеки вашого будинку або офісу.
    При цьому монітор ALPHA IPW автоматично визначає панелі виклику NeoLight в мережі, які можна приєднати одним кліком. Для відеокамер прописуються RTSP потоки (основний для перегляду в режимі на весь екран, і додатковий - для перегляду у режимі квадратора). Також ONVIF відеокамеру можна під'єднати одним кліком, якщо вона автоматично відшукалась у мережі.
    Також для кожної з підключених відеопанелей можна обрати індивідуальну мелодію дзвінка та змінювати їх за потреби.
Слід зауважити, що для коректної роботи підключених пристроїв - необхідно для усіх пристроїв і монітору вибрати спільний формат стискання відео (Н.264 або Н.265).
НІЧНИЙ РЕЖИМ
    Щоб вас не турбували в пізній час або вночі, або якщо в кімнаті заснула дитина. Або.... чи мало що, ви просто втомилися і хочете спокою - просто увімкніть режим "Не турбувати". При цьому всі необхідні записи зображення відвідувача будуть зроблені у беззвучному режимі.
    Якщо ж ви хочете, щоб з 22.00 до 8.00 автоматично вмикався "Нічний режим" (в ньому можна зменшити гучність або вимкнути звук) - виберіть його в меню налаштувань вхідного дзвінка.
АДРЕСНИЙ ІНТЕРКОМ ТА ГУЧНЕ СПОВІЩЕННЯ
    У вас великий будинок або офіс і ви не хочете щоразу бігти до домофона біля вхідних дверей, щоб відчинити двері.
    Ви можете підключити в одну систему до шести відеодомофонів NeoLight у різних приміщеннях та приймати вхідний виклик від відвідувача з можливістю відчинити двері з будь-якого домофону.
    Ви бажаєте переадресувати вхідний виклик на інший домофон до іншого приміщення? Або поспілкуватися зі співробітником, який перебуває в іншій кімнаті? Тоді використовуйте режим адресного інтеркому, не турбуючи інші домофони в системі.
    Також у відеодомофоні NeoLight ALPHA IPW є функція гучного сповіщення всіх підключених пристроїв, наприклад, щоб покликати на вечерю дітей на другому поверсі або працівників на нараду.
    Приємним бонусом є те, що не потрібно протягувати кабелі для з'єднання моніторів. Достатньо під'єднати їх через WiFi до однієї мережі та налаштувати адресу на кожному моніторі.
РЕЖИМ ``АУДІОНЯНЯ``
    Ще однією корисною функцією відеодомофонів NeoLight ALPHA IPW є можливість прослуховувати підключені домофони в системі - так званий режим "Аудіоняня".
    Наприклад, ви можете налаштувати цей режим у домофоні, який знаходиться в дитячій, відключивши на час сну звук від вхідних викликів, щоб не розбудити дитину.
    Таким чином, дбайлива мама, перебуваючи біля головного домофону, завжди зможе контролювати сон дитини, а при підключеній у кімнаті відеокамери до домофону ще й бачити, що там відбувається.
Однак, за необхідністю, на пристрої, що прослуховується, завжди можна вимкнути цю функцію.
АВТОВІДПОВІДАЧ
    Якщо вдома чи офісі нікого немає, у відеодомофоні ALPHA IPW є можливість активувати функцію автовідповідача, яка дозволяє відвідувачу залишити повідомлення за допомогою панелі виклику.
    Також у відеодомофоні NeoLight ALPHA IPW є можливість записати аудіоповідомлення, яке потім будь-якої миті зможуть прослухати інші користувачі.

Придбати IP Комплект відеодомофону NEOKIT IP PRO WF 7 від відомого виробника IP-домофонів NeoLightв Україні, ціна якого є найвигіднішою на ринку, а також замовити доставку, можливо, оформивши замовлення на сайті інтернет-магазину 🛒 CamSecurity.com.ua

Основні характеристики IP Комплект відеодомофону NEOKIT IP PRO WF 7

Мережа Wi-Fi; LAN
Сеть

Відгуки про IP Комплект відеодомофону NEOKIT IP PRO WF 7

0
5 star-y-icon.svg
0
4 star-y-icon.svg
0
3 star-y-icon.svg
0
2 star-y-icon.svg
0
1 star-y-icon.svg
0

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) IP Комплект відеодомофону NEOKIT IP PRO WF 7

Немає запитань про цей товар.