Hikvision на сонячних батареях.

Підвищіть рівень безпеки у віддалених місцях за допомогою автономних рішень безпеки Hikvision на сонячних батареях.

До сих пір віддаленим об'єктам і підприємствам було складно захистити своїх людей і майно, особливо там, де немає джерел живлення або фіксованих мереж. Тепер є просте, практичне і економічне рішення цієї проблеми у вигляді установки камери відеоспостереження Hikvision з живленням від сонячної батареї.

Проблема захисту віддалених і сільських об'єктів

Всі види віддалених і сільських ділянок перебувати під постійним наглядом за безпекою, від ферм і рибальства до лісових господарств, нафто- і газопроводів і навіть національних парків. Проблема в тому, що такі сайти часто перебувають поза мережею, їм не вистачає харчування і фіксованих мережевих підключень, необхідних для розгортання камер спостереження.

В якості додаткової проблеми багато сайтів пред'являють лише тимчасові вимоги до безпеки, що робить вартість розгортання «фіксованих» камер непомірно високою. Це стосується музичних фестивалів під відкритим небом, політичних мітингів і багатьох інших заходів. Для ряду інших об'єктів і операцій також потрібно короткостроковий моніторинг, від будівельних майданчиків до тимчасових робіт з утримання доріг.

Задоволення вимог безпеки на таких віддалених і тимчасових об'єктах вимагає нового типу «автономного» рішення: такого, яке може працювати незалежно, без фізичних підключень ні до енергосистеми, ні до фіксованої мережі. Крім того, автономні рішення повинні бути швидкими і простими в розгортанні, дуже надійними, щоб витримувати самі несприятливі погодні умови, і досить доступними, щоб задовольняти потреби всіх видів віддалених об'єктів і операцій.

Підвищення безпеки за допомогою автономного рішення Hikvision на сонячній енергії

Щоб допомогти віддаленим операціями підвищити їх безпеку, Hikvision створила настройку камери відеоспостереження на сонячній батареї. У цьому рішенні використовується фотоелектрична панель потужністю 40 Вт і високоміцна перезаряджається літієва батарея ємністю 20 Ач для харчування мережевої камери Hikvision EXIR Fixed Bullet Solar Power 4G.

Оскільки установка камери відеоспостереження з живленням від сонячної енергії використовує сонячну енергію і включає в себе карту Micro SIM для підключення до мережі 4G, немає необхідності в фіксованих кабелях харчування або мережевих кабелях на місці. Крім того, оператори можуть віддалено контролювати, переглядати і зберігати відзнятий матеріал 24 години на добу, 365 днів у році.

Ключові переваги для віддалених сайтів і операцій

Використовуючи рішення Hikvision, віддалені сайти і операції можуть швидко, легко і з низькими витратами підвищити свою безпеку. Завдяки відсутності необхідності в стаціонарній мережі або джерела живлення, а також простого налаштування, яку може виконати всього одна людина, рішення можна розгорнути за годинник - при дуже малій потребі в поточному обслуговуванні або підтримки. Ключові переваги включають:

Високоякісна візуалізація для швидкого і ефективного реагування на інциденти

Мережева камера Hikvision EXIR 4G, яку поставляють з установкою камери відеоспостереження на сонячній батареї, забезпечує отримання зображень з високою роздільною здатністю (1920 x 1080 пікселів при 30 кадрах в секунду). Крім того, камера забезпечує дуже чіткі зображення навіть при сильному контровому освітленні завдяки технології Hikvision 120 дБ з істинним широким динамічним діапазоном (WDR).

Чудова якість і чіткість відеозображення означає, що оператори можуть швидко виявляти порушення безпеки на віддалених об'єктах і реагувати на них, що допомагає знизити негативний вплив на бізнес.

Цілодобовий моніторинг безпеки - в будь-яку погоду

У пристрої використовується BMS (система управління батареями) в літієвої батареї ємністю 20 Ач, що забезпечує оптимальне використання енергії батареї. Завдяки інтелектуальним функціям управління живленням, установка камери відеоспостереження на сонячній батареї забезпечує до 7 днів роботи в хмарні або дощові періоди при повній зарядці. Його камера 4G додатково додає 32 ГБ eMMC (вбудована мультимедійна карта) крім SD-карти, що забезпечує безперервну запис відео при виникненні аномалії з SD-картою або мережевим середовищем. Крім того, автономний блок є водонепроникним (відповідає стандарту IP67) і вітрозахисним (з рейтингом урагану 12).

Все це означає, що оператори можуть продовжувати моніторинг і забезпечувати безпеку своїх віддалених об'єктів без перебоїв - навіть в найсуворіших і складних погодних умовах.

Швидка, проста і економічна установка

Одна людина може встановити рішення на віддалених об'єктах, що робить процес швидким, легким і економічним завдяки його легкої конструкції. Пристрій, встановлений на опорі, важить всього 14 кг, і немає складних кабелів для підключення, що ще більше скорочує час розгортання і складність.

Така швидкість і простота розгортання значно знижує бар'єри для віддалених сайтів і операцій, які прагнуть підвищити свою безпеку. Це також основна причина того, чому це ідеальний вибір для тимчасових майданчиків, таких як будівельні майданчики та майданчики для ремонту доріг.

Ключові особливості настройки камери відеоспостереження Hikvision з живленням від сонячної енергії

• Висока якість зображення з роздільною здатністю 2 МП (1920 x 1080 на 30 кадрах в секунду)

• Чітке зображення на яскравому контровому світлі з технологією істинного WDR 120 дБ

• перезаряджається літієва батарея Ач з 7-денний роботою навіть в похмуру і дощову погоду

• Фотоелектрична панель потужністю 40 Вт для автономної роботи

• Підтримка функцій управління батареєю, включаючи дисплей батареї

• Захист батареї від високої / низької температури і захист від заряду / розряду, з низьким рівнем заряду. захист від акумулятора в сплячому режимі і функції віддаленого пробудження

• Micro SIM-карта 4G з можливістю передачі LTE-TDD / LTE-FDD / WCDMA / GSM

• Водо- і пилонепроникна камера (сертифікована по IP67)

17.04.2021