Hikvision представляє нові PTZ-камери серії Pro з ColorVu

Hikvision оголосила про нові доповнення до своїх PTZ-камер серії Pro, включаючи інтеграцію технології ColorVu вперше в цьому діапазоні. За допомогою ColorVu нові камери Hikvision серії Pro можуть забезпечувати постійну яскравість зображення та повнокольорове зображення зі збільшенням та зменшенням масштабу камери. Це забезпечує кристально чисті деталі та яскраві кольори віддалених об'єктів у будь-який час та в будь-яких умовах.
Революційна інтеграція «ColorVu + Varifocal»
Традиційні PTZ-камери часто не можуть гарантувати, що зображення залишаться яскравими та чіткими при збільшенні, особливо в умовах низького освітлення. Це пов'язано з тим, що апертура об'єктива зменшується, коли оператори збільшують фокусну відстань, зменшуючи кількість світла, що потрапляє в об'єктив, що впливає на чіткість зображень.
Один із способів вирішити цю проблему - відрегулювати розмір діафрагми при зміні фокусної відстані, щоб в об'єктив потрапляла постійна кількість світла. Завдяки технології Hikvision ColorVu у варифокальних PTZ-камерах серії Pro використовується дуже велика фіксована апертура, що забезпечує стабільне світло та колір для зображення при збільшенні або зменшенні масштабу камери вночі.
Фіксована апертура об'єктива F1.2 нових PTZ-камер дозволяє в 14 разів більше світла потрапляти на об'єктив у порівнянні зі звичайними PTZ-камерами. Ця ж можливість також забезпечує яскраве та повнокольорове зображення в умовах освітленості лише 0,0005 люкс або майже у повній темряві. В результаті виходять яскраві та кольорові зображення навіть за умов вкрай низького освітлення або вночі.
Камера також має додаткове світлодіодне джерело теплого світла, яке додатково освітлює поле зору, дозволяючи фіксувати об'єкти та події у повному кольорі в межах 100-метрового діапазону.
Подальше розширення можливостей безпеки за допомогою AcuSense
На додаток до ColorVu камери серії Hikvision Pro також оснащені технологією AcuSense, яка розрізняє реальні загрози безпеці та безпечні об'єкти, що рухаються, такі як тварини, падаючі листя і мінливі вогні.
Ця можливість інтелектуальної класифікації означає, що сигнали тривоги спрацьовують лише у разі реальних загроз безпеці. У таких випадках об'єктив PTZ відстежує виявлені загрози та надсилає автоматичні сповіщення власникам будинку або бізнесу, групам безпеки або центрам сигналів тривоги (ARC).
Здатність виявляти реальні загрози безпеці в режимі реального часу і знижувати кількість помилкових спрацьовувань означає, що кінцеві користувачі та групи безпеки можуть швидко та ефективно реагувати на інциденти безпеки та мінімізувати негативні наслідки. Це особливо важливо для захисту периметрів об'єкта, ключових входів та виходів та інших зон обмеженого доступу.
Дізнатися більше
Нові PTZ-камери Hikvision серії Pro доступні з роздільною здатністю 2/4/8 МП для широкого спектру потреб у галузі безпеки та бюджету. Зокрема, моделі з роздільною здатністю 2 МП підтримують 20-кратний оптичний зум, а моделі з роздільною здатністю 4/8 МП - до 12-кратного оптичного збільшення. Вони ідеально підходять для забезпечення безпеки в промислових парках, на фабриках, складах, школах та багатьох інших приміщеннях і на відкритому повітрі.
Для отримання додаткової інформації про нові PTZ камери відвідайте веб-сайт або зв'яжіться з нами сьогодні!

06.10.2022