Hikvision випускає еволюційну серію eDVR із технологією eSSD

Hikvision випускає еволюційну серію eDVR із технологією eSSD

Hikvision нещодавно додала серію eDVR у свій портфель рішень, що розширюється, для забезпечення безпеки для малого і середнього бізнесу. Електронні відеореєстратори Hikvision, засновані на технології вбудованих твердотільних накопичувачів (eSSD), компактні, довговічні, прості у використанні та енергоефективні. Все це означає, що вони ідеально підходять для малого та середнього бізнесу та житлових приміщень.
    «Серія eDVR розумніша, швидша, надійніша і енергоефективніша, ніж усе, що було раніше, не тільки допомагаючи звести до мінімуму негативний вплив на навколишнє середовище, а й забезпечуючи значну економію енергії та коштів для наших клієнтів», — каже Венсон Чжоу, директор з продукту в Hikvision.
Нові можливості для ефективності та стійкості
1) Екологічність та 45-відсоткове енергозбереження
    Наднизьке енергоспоживання eSSD на рівні чіпа робить електронні відеореєстратори Hikvision більш екологічними. Оскільки ці пристрої не мають вбудованих шпиндельних двигунів, їхнє енергоспоживання на 45 відсотків нижче, ніж у звичайних відеореєстраторів, що не тільки допомагає користувачам економити на рахунках за електроенергію у довгостроковій перспективі, а й дозволяє скоротити викиди вуглецю. .
Крім того, використання eSSD робить продукти довговічнішими, ніж звичайні відеореєстратори, що використовують HDD-накопичувачі. Це пов'язано з тим, що в ньому менше частин, що рухаються, таких як важелі приводу. Завдяки тривалішому життєвому циклу продуктів серія eDVR сприяє екологічній ефективності та стійкості.
2) Надійне сховище з 25-відсотковим підвищенням ефективності
    Електронні відеореєстратори Hikvision, засновані на технології «eSSD», з твердотілими компонентами зберігання аж до рівня мікросхем, мають виняткову ефективність зберігання та стабільність системи. Ефективність зберігання серії eDVR додатково підвищується завдяки технології адаптивного управління бітрейтом сцени, яка автоматично оптимізує кодування відеоматеріалів і підвищує ефективність кодування на 25 відсотків. Зокрема, складні сцени з рухами людей або транспортних засобів одержують вищі бітрейти для забезпечення відмінної якості відео. У той же час нескладним сценам з невеликим рухом або без нього призначається нижчий бітрейт для оптимізації ефективності зберігання.
3) Компактний дизайн для зручності використання та простоти встановлення
    Оскільки eDVR вбудовані в твердотільні накопичувачі та мають «безгвинтову» конструкцію, можливе встановлення без інструментів. Крім того, відсутність традиційних вимог до горизонтального монтажу звичайних жорстких дисків спрощує складання та налаштування пристроїв. Завдяки простоті та гнучкості установки як кінцеві замовники, так і установники можуть заощадити час та скоротити витрати на технічне обслуговування та експлуатацію.
Порівняно зі звичайними відеореєстраторами із твердотілим накопичувачем, відеореєстратори Hikvision eDVR дуже компактні, що допомагає заощаджувати місце. Вони можуть поміститися будь-де — чи то за монітором, чи під столом, на книжковій полиці чи заховані всередині спеціальної підставки.
4) Інтелектуальне виявлення руху
    Завдяки вбудованій технології Motion Detection 2.0 серія eDVR може відрізняти людей та транспортні засоби від інших об'єктів у будь-якому заданому середовищі, дозволяючи власникам нерухомості набагато швидше та ефективніше реагувати на потенційні порушення безпеки. Ця технологія також дозволяє власникам власності шукати відеоматеріали на основі появи людей або транспортних засобів протягом певного періоду часу, заощаджуючи час та зменшуючи своє робоче навантаження та витрати.
Ефективний для житлових приміщень та малих та середніх підприємств
    Інноваційні функції серії Hikvision eDVR роблять ці рішення однаково ефективними для житлових приміщень, малих та середніх підприємств та комерційних програм. У всіх випадках кінцеві споживачі отримують вигоду від простого та гнучкого процесу встановлення, низького енергоспоживання, мінімальних вимог до обслуговування та високої продуктивності захоплення, зберігання та обробки відео.
    Компактний формат цифрових відеореєстраторів Hikvision також підвищує універсальність рішення. Наприклад, електронні відеореєстратори можуть легко вписатись у житлові будинки. Накопичувачі пристроїв працюють практично безшумно і без вібрацій і виділяють дуже мало тепла, що робить їх ідеальними для житлових приміщень. Ці переваги, поряд з доступністю, функціональністю та стійкістю eDVR, також роблять цей асортимент ідеальним вибором для малих та середніх підприємств, таких як магазини крокової доступності, продуктові магазини, ресторани, майстерні, бари тощо.

18.10.2022