Представляємо бездротову систему сигналізації Hikvision AX PRO

Представляємо бездротову систему сигналізації Hikvision AX PRO

Бездротова система охоронної сигналізації AX PRO: надійне виявлення вторгнень, менше помилкових спрацьовувань

    Системи захисту від вторгнень повинні мати можливість миттєво і надійно виявляти порушення безпеки, а також зводити до мінімуму помилкові спрацьовування. Щоб допомогти компаніям і домовласникам досягти цього, Hikvision створила свою бездротову систему сигналізації AX PRO, яка включає в себе високонадійні рішення для відеоспостереження, безпечну бездротову передачу і широкий спектр сучасних детекторів сигналізації.

    Представляємо бездротову систему сигналізації Hikvision AX PRO

    Щоб допомогти підприємствам і домовласникам підвищити безпеку, Hikvision створила свою бездротову систему сигналізації AX PRO. Це включає в себе віддалену відеоверіфікацію для виявлення порушень безпеки, технологію безпечною бездротової передачі сигналів тривоги і відеозображень, а також широкий спектр бездротових пристроїв, які швидко і надійно ініціюють сигнали тривоги в разі злому або іншого порушення безпеки. Система також включає концентратор AX PRO, до якого можна підключити до 210 сповіщувачів для задоволення конкретних потреб клієнтів в області безпеки.

    Ця серія ідеально підходить для захисту будинку і додатків малого і середнього бізнесу, підтримуючи «простоту через інновації» для виявлення сигналів тривоги. Система включає в себе 5 основних типів бездротових сповіщувачів тривоги Hikvision AX PRO:

1) сповіщувачі тривоги руху Hikvision AX PRO.

    Асортимент AX PRO пропонує два типи детекторів руху: «одноелементні» детектори і «двухтехнологічние» детектори.

    Одноелементні сповіщувачі використовують пасивну інфрачервону (PIR) або мікрохвильову технологію для виявлення рухомих зловмисників і спрацьовування сигналізації вторгнення в реальному часі. Двухтехнологіческіе рішення поєднують в собі різні технології, такі як інфрачервоний датчик, мікрохвильова піч або камери, для перевірки загроз вторгнення і мінімізації помилкових спрацьовувань.

    Прикладом такого типу рішення є наш детектор руху PIRCAM, який поєднує в собі ІК-датчик і інтелектуальну камеру. Це рішення робить знімки при спрацьовуванні датчика PIR, дозволяючи домовласникам або службам безпеки підприємства віддалено підтверджувати інциденти вторгнення.

    2) Сповіщувачі розбиття скла Hikvision AX PRO

    Сповіщувачі розбиття скла AX PRO працюють зі склом різного типу і товщини. Ці сповіщувачі можуть бути встановлені як на стінах, так і на стелі навпроти скляних панелей або вікон.

    У детекторах використовуються високоякісні широкосмугові мікрофони для відстеження гучних високочастотних і низькочастотних шумів. У разі руйнування скла ударні хвилі створюють гучні низькочастотні звуки, що виникають при ударі по склу (наприклад, важким предметом). При цьому високочастотний звук підтверджує, що скло розбилося або розбилося. Такий підхід до моніторингу низькочастотних і високочастотних шумів гарантує, що детектори можуть розрізняти голосні шуми в навколишньому середовищі, вібрації, викликані сильним вітром, і реальні ушкодження скла, допомагаючи мінімізувати помилкові спрацьовування.

    Асортимент AX PRO включає одноелементний детектор розбиття скла і ІК-датчик руху, який включає в себе технологію виявлення розбиття скла в одному пристрої.

    3) Датчики відкриття дверей Hikvision AX PRO (датчики з магнітним контактом)

    Датчики відкриття дверей Hikvision складаються з двох частин: магніту, прикріпленого до дверей або вікна, і другого блоку, прикріпленого до рами. Коли двері або вікно відкривається, вимикач ламається, і детектор спрацьовує.

    У лінійці AX PRO є два детектора тривоги руху. Перший - це стандартний блок, який виявляє зазори при відкритих дверях до 43 мм, і тонкий, більш непомітний блок, який виявляє зазори при відкритих дверях до 53 мм.

    4) Детектори удару Hikvision AX PRO

    У детекторах ударів AX PRO використовуються високоякісні G-сенсори для відстеження характеристик вібрації різних монтажних поверхонь, в тому числі дерев'яних стін, бетонних стін та вікон.

    Це дозволяє детекторам Hikvision фільтрувати помилкові спрацьовування, викликані низкою факторів, включаючи удари невеликих твердих предметів об стіну; динамічні навантаження, викликані вітряною погодою; і ремонтні бригади забивають цвяхи або проводять інші роботи в будівлі.

    5) «Екологічні» сповіщувачі

    Hikvision AX PRO Бездротова серія Hikvision AX PRO також включає в себе безліч додаткових детекторів для підвищення безпеки будинку і бізнесу. До них відносяться як переносні, так і настінні аварійні кнопки, сертифікований за стандартом EN 14604 димовий сповіщувач з 10-річним терміном служби батареї, сповіщувач витоку води і датчик температури.

    Ключові особливості бездротової системи охоронної сигналізації AX PRO:

Ведучий в галузі концентратор AX PRO,

який дозволяє інтегрувати 210 детекторів в одну установку

AX PRO Intrusion Verification-as-a-Service (IVaaS),

який забезпечує перевірку відео в реальному часі на основі 7 секунд відеозапису, щоб користувачі могли швидко підтверджувати тривожні події в своїй системі

Захист від перешкод

зі стрибкоподібною перебудовою сигналу до 50 частот для захисту цілісності системи

Безпечне і надійне бездротове з'єднання

з нашою потужною технологією Tri-X, яка забезпечує найвищий рівень безпеки і продуктивності

Швидка і проста установка,

вимагає, щоб установники відсканували QR-код пристрою і включили пристрій, який автоматично підключається до панелі управління.

Швидка і проста настройка

через мобільний додаток AX PRO, веб-портал і Hik-ProConnect

13.05.2021