Foscam

Foscam - це абревіатура від "Focus Camera". «Фокус» - це душа і основна цінність цієї компанії. «Камера» - це продукт, на який фокусується ця компанія. Місія Foscam - удосконалювати продуктивність камер. Філософія бренду проста і зрозуміла: бути відданим і ефективним.
позиціонування бренду
Ведучий продукт і рішення для IP-відеокамери
бачення
Прагнути до того, щоб стати продуктом мережевої безпеки світового класу, створюючи цінність для клієнтів, співробітників, акціонерів і суспільства.
Місія
Зробити життя більш безпечним, забезпечивши продукти безпеки більш високою якістю і більш конкурентоспроможними цінами.
Профіль компанії
ShenZhen Foscam Intelligent Technology Co., Limited - провідна професійна високотехнологічна компанія, що надає IP-відеокамери і рішення в Китаї. Компанія Foscam, будучи провідною фірмою за рішеннями для інтернет-відео в Китаї, має намір запропонувати громадськості саму безпечну мережеву камеру з високоякісними і економічними комплексними рішеннями для обладнання.
Заснована в 2007 році, штаб-квартира Foscam знаходиться в Шеньчжені, Китай, а також має філії по всьому світу. Foscam встановив канали поширення в більш ніж 30 країнах і регіонах, включаючи Німеччину, США, Великобританію, Італію, Сінгапур, Індію, Францію ?? і Канаду. 100 мільйонів продуктів Foscam були продані більш ніж в 60 країнах.
Команда має кращі можливості інтеграції технологій і розробки.
Історія бренду
Початкова мрія
Foscam заснована в 2007 році командою з п'яти чоловік з ентузіазмом, щоб охопити світле майбутнє. Компанія швидко розвивається з стартапу в провідний виробник цивільних IP-камер в Китаї.
Шторм в перші дні Foscam успішно пережив економічну кризу 2008 року і запустив свій перший саморозвитку продукт fi8908w.
Створення бренду В даний час компанія представлена в більш ніж 60 країнах і регіонах, включаючи США, Канаду, Бразилію, Францію, Великобританію і Сінгапур. Foscam входить в першу трійку цивільних IP-камер в Китаї.
продукти компанії
Компанія багато працює, щоб отримати сертифікати для своїх продуктів по всьому світу. На основі жорсткої політики в області якості їм вдається зустрічатися з численними стандартами і схемами сертифікації по всьому світу. Майже всі продукти компанії сертифіковані і відзначені CE


Придбати товари від відомого і надійного виробника Foscam в Україні, ціна якого є найвигіднішою на ринку, а також замовити доставку, можливо, оформивши замовлення на сайті інтернет-магазину 🛒 CamSecurity.com.ua


Немає жодного товару.