Електронний циліндр Ttlock MYSTIC LITE

Код: MYSTIC LITE
Виробник: Ttlock
В наявності
5 750грн.
Монтаж
Монтаж
Всі товари можна придбати за допомогою монтажу.
Доставка
Доставка
Безкоштовна доставка на всі замовлення вище 3000 грн*
Оплата
Оплата
Оплата при отриманні без передоплати, Безготівковий розрахунок з ПДВ та без, Оплата на картку Privat24.
Гарантія
Гарантія
Гарантія 12 місяців Обмін повернення товару протягом 14 днів

Опис Електронний циліндр Ttlock MYSTIC LITE

    Електронні циліндри – інноваційне та просте рішення на ринку електронних замків, яке дозволить забезпечити високий рівень безпеки, контролю та комфорту доступу, використовуючи раніше встановлені механічні замки.
    Електронні циліндри перетворюють будь-який механічний замок - на електронний замок, без будь-яких механічних доробок! При цьому запірна система блокує двері на потужний прямий ригель у декілька обертів.
    УВАГА! Електронний циліндр TTLOCK не працює у режимі автозакриття !!! Відкриття та закриття дверей зовні можливе лише після подачі керуючої команди на замок!
    Суть полягає у встановленні електронних циліндрів у звичайні механічні замки замість існуючих механічних циліндрів. Це проста процедура, яка займає максимально мало часу, відразу перетворює всі ваші двері на "електронні", і, відтепер, ви зможете чітко вирішувати всі завдання з розмежуванням доступу.
Принцип роботи: в режимі очікування зовнішня ручка електронного циліндра вільно провертається. Внутрішня ручка електронного циліндра завжди знаходиться у зчепленому стані із механізмом циліндра.
    При прикладанні ключа-карти/брелка до зовнішньої ручки, відбувається зчеплення зовнішньої ручки і механізму циліндра, що дозволяє відкрити механізм замку за допомогою повороту ручки циліндра на необхідну кількість обертів.
Що б закрити двері, необхідно її зачинити і повернути внутрішню ручку циліндра у зворотному напрямку на необхідну кількість обертів.
TTLOCK MYSTIC - біометричний електронний циліндр
Комплектація базова:
Електронний циліндр – 1шт;
Елемент живлення CR123A – 1шт;
Комплект настановний - 1шт;
Унікальний механічний ключ – 2шт;
RFID-мітка MIFARE - 2шт;
Інструкція з встановлення та програмування - 1шт;
Додаткова комплектація:
WiFi-шлюз - за запитом;
Енкодер для віддаленого внесення карток - за запитом.

Основні характеристики Електронний циліндр Ttlock MYSTIC LITE

Тип устройства smart замок
Напряжение питания / источник питания CR123A
Материал алюминиевый сплав; стекло
Рабочая температура, °C -20 ~ +60
Интерфейсы связи Bluetooth
Считыватель карт Mifare (встроенный)
Тип карт/брелоков Mifare 13.56 МГц
Толщина дверей, мм 60-120

Відгуки про Електронний циліндр Ttlock MYSTIC LITE

0
5 star-y-icon.svg
0
4 star-y-icon.svg
0
3 star-y-icon.svg
0
2 star-y-icon.svg
0
1 star-y-icon.svg
0

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Електронний циліндр Ttlock MYSTIC LITE

Немає запитань про цей товар.
Мітки: Встановлення електронних дверних замків, Особливості дверних замків для розумного будинку, Цифровий замок, Замок на вхідні двері, Розумний замок вхідних дверей, Smart Lock з функціями для оренди, Зовнішні розумні дверні замки, Розумні замки для оренди Airbnb, Найкращий дверний замок, Розумні дверні замки з віддаленим керуванням, Розумні Wi-Fi замки, Електронний замок на вхідні двері у квартиру, Розумний замок дверей з відбитком пальця WiFi , Встановлення надійних комерційних дверних замків, Біометричні системи контролю доступу, Монтаж розумних смарт замків, Розумний дверний замок, Розумні Дверні Замки З Розпізнаванням Облич, Смарт Замки, Розумний смарт замок, Смарт-замок для вашого будинку, Розумний дверний замок із Bluetooth, Різні типи кращих електронних дверних замків, Електронний замок для оренди будинків відпочинку, Електронний замок для готелю, Типи контролю доступу, Контроль доступу в коворкінг-офіси з мобільного, Електронний циліндровий замок, Як розумні замки змінять ваше життя, Що таке розумний замок та як він працює?, Посібник з купівлі розумного дверного замку, Найкращі розумні замки для дому, Які найкращі дверні smart замки для домашньої безпеки?, Найкращі розумні дверні замки, Найкращі розумні замки для Airbnb у 2023 році з віддаленим доступом, Типи інтелектуальних замків, Найкращий Розумний замок для вашого будинку, розширена безпека, Wi-Fi Smart Lock з клавіатурою, Найкращі замки для вхідних дверей, Як зв'язати Smart Lock із AirBnb?, Інтеграція Smart Lock з Airbnb захищає місця оренди, Підвищення безпеки за допомогою дверних запірних пристроїв, Розумні дверні замки без ключа, Смарт-замок з безключовим доступом, Найкращі дверні смарт замки, Підвищення безпеки будинку за допомогою RFID-замків, Розумний замок, Розумний замок дверей на батарейках, Електронні дверні Smart замки, відчиняйте двері віддалено смартфоном, Розумний електронний замок дверей Ttlock, Розумний замок з керуванням з телефону, Циліндри електронні Ttlock, Розумні смарт замки Ttlock