Електронний міні-сейф для зберігання ключів

Акція
Хіт продажу
Новинка
Код: KEY-BOX MINI
Виробник: Ttlock
В наявності
4 590грн.-17 % 3 790грн.
Батарейки у ПОДАРУНОК! + Безкоштовна доставка!
Монтаж
Монтаж
Всі товари можна придбати за допомогою монтажу.
Доставка
Доставка
Безкоштовна доставка на всі замовлення вище 3000 грн*
Оплата
Оплата
Оплата при отриманні без передоплати, Безготівковий розрахунок з ПДВ та без, Оплата на картку Privat24.
Гарантія
Гарантія
Гарантія 12 місяців Обмін повернення товару протягом 14 днів

Опис Електронний міні-сейф для зберігання ключів

    Електронний міні-сейф для зберігання ключів, карт, документів. Призначений для встановлення на вулиці, досить ванадала стійкий і компактний. Відкриття відбитком, картою, кодом, смартфоном. Живлення 4ХААА до 2х років
TTLOCK KEY-BOX MINI
    Надійний електронний міні-сейф для ключів, який можна розмістити поруч із дверима для зберігання та передачі ключа від дверного замка.
    TTLOCK KEY-BOX зручно використовувати в тому випадку, якщо немає можливості змінити механічний замок на електронний.
Ідеально підходить для автоматизації процесу віддаленого безконтактного заселення та виселення для погодинного та подобового перебування, самозаселення гостей після оплати бронювання. Відмінне рішення для будинків, квартир, апартаментів, студій, міні-готелів, хостелів, готелів, офісів, кабінетів, студій та інших приміщень, що здаються в оренду.
    TTLOCK KEY-BOX ваш надійний помічник при розміщенні гостей
    Також ми рекомендуємо TTLOCK KEY-BOX для особистого використання вдома або в офісі як надійний міні-сейф з можливістю дистанційного відкриття та контролю всіх подій відкривання.
    Усі налаштування міні-сейфа виконуються за допомогою смартфона. Через програму ви зможете відкрити електронну ключницю, надати/обмежити доступ до відкриття вашого гостя, бачити хто і коли її відкривав.
    TTLOCK KEY-BOX має сенсор відбитка пальця, зчитувач карток MF/NFC та сенсорну кодову панель, після введення будь-якого ідентифікатора, замок у ключниці відкривається, дозволяючи відкрити її та взяти вміст.
Пристрій має два типи кріплення, перший дозволяє зафіксувати на стіні, другий повісити, наприклад, на перила, як висячий замок.
Міцний та герметичний корпус гарантує надійний захист від несанкціонованого доступу до вмісту та розміщення мінісейфу на вулиці без додаткового захисту від погодних явищ.
Захист від попадання вологи та морозостійкість дозволяють використовувати на вулиці при температурі до – 25 градусів.
Відкриття сейфа можливе такими способами:
- За допомогою введення пароля на сенсорному дисплеї;
- за допомогою відбитка пальця;
- за допомогою безконтактної картки/брелока стандарту MIFARE/NFC;
- за допомогою смартфона через з'єднання Bluetooth;
- за допомогою смартфона/планшета/ПК через інтернет (доступно при покупці інтернет-шлюзу TTLOCK).
МОЖЛИВОСТІ KEY-BOX
    У замки TTLOCK вбудований модуль Bluetooth, який дозволяє керувати замком на відстані до 10 метрів. Ви зможете відкривати/закривати замок за допомогою телефону через bluetooth, видаляти існуючі паролі, подивитися хто, яким способом і в який час відкривав замок і бачити рівень заряду батарей, поряд із замком.
    Крім передачі гостьового доступу за допомогою паролів, описаних вище, Ви можете передавати доступ до відкриття замка через Bluetooth. Налаштовуючи його також за типом та часом дії, як і паролі (разовий, тимчасовий, циклічний, постійний).
Ми рекомендуємо додатково придбати wifi шлюз. Він дозволить, маючи доступ в інтернет, відкривати замок за допомогою телефону, видаляти/змінювати існуючі паролі, подивитися хто, яким способом і в який час відкривав замок, отримувати повідомлення PUSH відразу ж після відкриття замку із зазначенням часу та імені, бачити рівень заряду батарейок з будь-якої точки світу.
УНІВЕРСАЛЬНЕ ЖИВЛЕННЯ ЗАМКУ
KEY-BOX працює від 4х батарейок типу AAA. Термін служби не менше 12 місяців.
Замок починає попереджати власника про низький рівень заряду за кілька тижнів до повної розрядки.
Сповіщення про необхідність заміни батарейок відбувається за допомогою індикатора на дисплеї смартфона, а також звукового сигналу при кожному відкритті.
МОЖЛИВІСТЬ АВАРІЙНОГО ВІДКРИТТЯ ПРИ РОЗРЯДКІ БАТАРІЄК
    Якщо Ви вчасно не замінили батарейки і потрапили в ситуацію, коли через відсутність живлення, замок не відкривається, в замках TTLOCK передбачена можливість підключення резервного або екстреного живлення.
Подати живлення можна через роз'єм Micro USB, розташований на зовнішній частині замку. Це можна зробити через звичайний блок живлення мобільного телефону або від зовнішнього акумулятора (типу Power Bank).
ЗРУЧНЕ АДМІНІСТРУВАННЯ
    Мобільний додаток дозволяє додати та одночасно використовувати будь-яку кількість замків TTLOCK. Їм можна давати назви і групувати групи для того щоб максимально швидко знайти необхідний замок. Ви можете додавати співробітників та обслуговуючий персонал. Надавати/обмежувати їм доступ. Створювати розклад, яким вони зможуть відкривати замок, наприклад, понеділок та субота з 8-00 до 10-00. А також бачити в який час та дні вони відривали замок. Можливо створити складну систему розмежування прав користувачів, що складається з суперадміністратора з повним набором прав, адміністраторів та менеджерів. Завдяки наявності web-інтерфейсу, генерувати паролі доступу, а також дивитися хто, яким способом і в який час відкривав замок можна не тільки через програму на мобільному пристрої, але і через будь-який web-браузер з комп'ютера.
Комплектація базова:
Електронний міні-сейф – 1шт;
Комплект настановний - 1шт;
RFID-мітка MIFARE - 2шт;
Інструкція з встановлення та програмування - 1шт;
Додаткова комплектація:
Елементи живлення AАA – 4 шт;
Кріпильні аксесуари - за запитом;
WiFi-шлюз - за запитом;
Енкодер для віддаленого внесення карток - за запитом.


Основні характеристики Електронний міні-сейф для зберігання ключів

Тип устройства Сейф для ключів
Напряжение питания / источник питания 4 AАA батареи
Материал алюминиевый сплав; стекло
Рабочая температура, °C -20 ~ +60
Размеры, мм 123х72х50 мм
Интерфейсы связи Bluetooth
Отпечаток пальца Есть
Считыватель карт Mifare (встроенный)
Тип карт/брелоков Mifare 13.56 МГц

Відгуки про Електронний міні-сейф для зберігання ключів

0
5 star-y-icon.svg
0
4 star-y-icon.svg
0
3 star-y-icon.svg
0
2 star-y-icon.svg
0
1 star-y-icon.svg
0

Немає відгуків про цей товар.

Питання та відповіді (FAQ) Електронний міні-сейф для зберігання ключів

Немає запитань про цей товар.

Відеоогляд Електронний міні-сейф для зберігання ключів

Огляд

Мітки: Встановлення електронних дверних замків, Особливості дверних замків для розумного будинку, Цифровий замок, Замок на вхідні двері, Розумний замок вхідних дверей, Цифровий дверний замок, Smart Lock з функціями для оренди, Розумний замок з підтримкою Alexa, Зовнішні розумні дверні замки, Розумні замки для оренди Airbnb, Найкращий дверний замок, Розумні дверні замки з віддаленим керуванням, Розумні Wi-Fi замки, Електронний замок на вхідні двері у квартиру, Розумний замок з відбитками пальців, Розумний замок дверей з відбитком пальця WiFi , Встановлення надійних комерційних дверних замків, Біометричні системи контролю доступу, Розумний дверний замок, Розумні Дверні Замки З Розпізнаванням Облич, Смарт Замки, Розумний смарт замок, Смарт-замок для вашого будинку, Розумний дверний замок із Bluetooth, Різні типи кращих електронних дверних замків, Електронний замок для оренди будинків відпочинку, Електронний замок для готелю, Типи контролю доступу, Контроль доступу в коворкінг-офіси з мобільного, Як розумні замки змінять ваше життя, Що таке розумний замок та як він працює?, Посібник з купівлі розумного дверного замку, Найкращі розумні замки для дому, Які найкращі дверні smart замки для домашньої безпеки?, Найкращі розумні дверні замки, Найкращі розумні замки для Airbnb у 2023 році з віддаленим доступом, Найкращий погодинний смарт-замок для хвіртки., Типи інтелектуальних замків, Найкращий Розумний замок для вашого будинку, розширена безпека, Wi-Fi Smart Lock з клавіатурою, Найкращі замки для вхідних дверей, Як зв'язати Smart Lock із AirBnb?, Інтеграція Smart Lock з Airbnb захищає місця оренди, Підвищення безпеки за допомогою дверних запірних пристроїв, Розумний замок проти традиційного замку: який із них підходить саме вам?, Дверний замок смартфона: безпечний та сучасний вибір для домашнього доступу?, Зручність без ключа, найкращі розумні дверні замки для вашого будинку, Розумні дверні замки без ключа, Смарт-замок з безключовим доступом, Найкращі дверні смарт замки, Підвищення безпеки будинку за допомогою RFID-замків, Розумний замок, Розумний замок дверей на батарейках, Дверний замок з відбитком пальця, Електронні дверні Smart замки, відчиняйте двері віддалено смартфоном, Розумний замок з відбитком пальця, Дверний замок з відбитком пальця, Бездротовий замок на хвіртку, Вуличний розумний замок на хвіртку, Розумні смарт замки Ttlock