Порівняйте технології Dahua WizMind та WizSense

    Dahua WizMind проти Dahua WizSense: Dahua Technology, яка розробила відзначені нагородами алгоритми глибокого машинного навчання, з гордістю оголошує про запуск Dahua WizMind. Портфоліо орієнтованих на проекти продуктів, що включає: стаціонарні та поворотні IP-камери, мережеві відеореєстратори, тепловізійні пристрої та програмні платформи. У серії WizSense використовуються незалежні чіпи штучного інтелекту та глибоке навчання. WizMind може надати надійні та комплексні рішення ІІ для безлічі вертикальних організацій, включаючи державні, роздрібні, енергетичні, транспортні та фінансові компанії.
Орієнтований на людину Dahua WizMind
    Технологія WizMind пропонує комплексні рішення, орієнтовані на людину. Вони забезпечують розпізнавання осіб; захист конфіденційності; збір метаданих про людину; підрахунок людей; стереоаналіз тощо. Ці рішення характеризуються швидкою та точною реакцією на інциденти. Інтелектуальні алгоритми забезпечують швидкий та точний пошук цілей, а також надають різноманітні дані про людину для бізнес-аналізу.
    Для захисту даних про зовнішність людей WizMind реалізував функцію захисту конфіденційності. Інтелектуальні алгоритми забезпечують мозаїчне маскування обличчя чи тіла людини у межах зони спостереження. Це необхідно для використання в судових процесах і важливо для оптимізації бізнесу роздрібних торгових точок без порушення конфіденційності або GDPR.
Dahua WizMind з акцентом на транспорт
    На основі технології Dahua WizMind можна створювати інтелектуальні рішення для транспортних засобів. Підтримує автоматичне розпізнавання номерних знаків, збирання метаданих транспортних засобів, моніторинг порушень правил паркування, а також швидкий пошук та бізнес-аналіз.
    Перевіряючи номерні знаки по базі даних на наявність чорного списку та VIP-транспорту, ANPR допомагає покращити керування паркуванням та міськими дорогами. Він також підтримує пошук підозрілих автомобілів на запит поліції. Сьогодні система ANPR CCTV Camera розпізнає номерні знаки 58 країн світу.
WizMind та тепловізійні технології
    Dahua WizMind підтримує інтеграцію алгоритмів глибокого машинного навчання з тепловізійними технологіями. Це дозволяє здійснювати моніторинг великих відстанях; робота у складних природних умовах; безконтактний вимір температури та запобігання пожежам.
    Рішення Dahua для безконтактного вимірювання температури тіла вимірює до 3 людей за секунду з точністю ± 0,3 ℃. Сьогодні такі рішення розгорнуто в багатьох транспортних вузлах, фінансових установах, торгових комплексах, школах та інших місцях — трохи випадково, щоб привнести сюди пандемію, без будь-яких додаткових пояснень обговорення.
Dahua WizMind проти Dahua WizSense
    Dahua Technology заявляє про відкритість та співпрацю. У рамках своєї відкритої політики компанія забезпечує сумісність рішень WizMind із рішеннями її основних технологічних партнерів: Milestone, AxxonSoft, ISS та багатьох інших. Більше того, Dahua підтримує платформу DHOP та має достатній API для будь-яких практичних завдань. Це дозволяє поєднувати можливості Dahua WizMind практично з будь-якою системою, поряд із проведенням відповідних маркетингових заходів із технологічними партнерами компанії, спрямованими на забезпечення спільної роботи систем.
    В останні роки з'явилися рішення, у тому числі нові проектно-орієнтовані продукти та платформи прикладного програмного забезпечення зі штучним інтелектом. Вони значно зросли у сферах роздрібної торгівлі, фінансів, транспорту тощо. Багато проблем вирішуються швидше і простіше з новою технологією WizMind, яка базується на характеристиках людей, автомобілів, тепловізійних камер та екосистем.
Dahua WizMind, технологія, що базується на людських характеристиках.
    В даний час існує швидке та розумне реагування на небезпеки та інтегровані рішення безпеки, орієнтовані на людину. Наприклад, розпізнавання осіб; Конфіденційність; підрахунок людей і з; метадані; д., набагато важливіше. Витоки та використання WizMind зі штучним інтелектом та алгоритмами глибокого навчання призначені саме для цього.
    Через важливість даних, орієнтованих на людину, для бізнес-аналізу було запропоновано більш точний та ефективний пошук ІІ, щоб знайти наступні цілі.
Розпізнавання осіб людей у ​​Великій Британії
Камера Dahau Завдяки використанню технології штучного інтелекту точність розпізнавання осіб людей стала набагато вищою, ніж раніше, і стала абсолютно надійною.
Захист приватного життя фізичних осіб
Захист конфіденційності забезпечується GDPR; який широко використовується в судах та роздрібній торгівлі.
Метадані відео
Метадані людського відео дуже корисні для швидкого доступу до цільового розташування.
Підрахунок людей
Можливість підрахунку людей у ​​людних місцях є дуже корисною для бізнес-аналізу.
Теплова карта
Використовуючи теплову карту двох моделей, кількість людей, що зібралися в одному місці, і середній час, протягом якого ці люди там стоять, дуже значні.
Стерео аналіз
Ця функція дуже зручна для розпізнавання поведінки людей та фокусування на точках, що привертають увагу.
Безпека у семи середовищах
У великих приміщеннях дуже потрібна наявність панорамних зображень з високою деталізацією. Такі показники, як: щільність населення; Карта доповненої реальності та інтелектуальне відстеження.
Інтелектуальне відстеження‌
Інтелектуальна система стеження з точністю більше 90% - чудовий спосіб відстежувати об'єкт.
Технологія Dahua WizMind на основі автомобіля
Рішення штучного інтелекту на основі автомобілів, такі як ANPR (ідентифікація номерного знака автомобіля), метадані автомобілів та незаконні парки. Вони використовуються для легшого контролю, швидшого пошуку та бізнес-аналізу.
В даний час є необхідність встановлення камер відеоспостереження Dahua на міжміських дорогах, парковках, вокзалах і під'їздах до житлових комплексів. На рівні міста за допомогою рішення штучного інтелекту на базі автомобіля передбачено автоматичне розпізнавання номерних знаків за допомогою Dahua WizMind.
ANPR
Система автоматичного розпізнавання автомобільних номерів працює у 58 країнах світу.
Dahua WizMind проти Dahua WizSense
Метадані автомобіля
Метадані автомобільного відео дуже корисні для швидкого доступу до розташування об'єкта.
Виявлення незаконного паркування
Детектор незаконних паркувань ідентифікує автомобілі, які припарковані в незаконних місцях; бути точнішим на основі поглибленого навчання, модернізованого швидкого процесу.
Технологія WizMind, заснована на технології тепловізійної камери
Алгоритми глибокого навчання були розроблені за допомогою технології тепловізійної камери, щоб допомогти користувачам. Їх об'єднують для спостереження великих відстанях у районах із суворими умовами. Висока точність безконтактного контролю температури у позитивному діапазоні мінус 0,3 градуса для виявлення займання.
Моніторинг на великих відстанях ‌
Спостереження на великій відстані легко виявляє людину або транспортний засіб навіть на відстані 20 км.
Моніторинг температури
Для досягнення точної температури виконуються різні звіти про температуру.
Попередження про вогонь
Виявивши об'єкти, температура яких відрізняється від середньої температури сцени, можна забезпечити захист від масових пожеж, а також швидко відреагувати на передбачені радикальні заходи та вжити їх.
Що таке Dahua WizSense?
    Dahua WizSense - серія продуктів та комплексних рішень від Dahua Technology, заснованих на штучному інтелекті (ІІ, Artificial Intelligence, AI). Серія WizSense використовує незалежні мікросхеми штучного інтелекту та алгоритм глибокого навчання (DL) для розпізнавання людей/транспортних засобів з високою точністю, тому користувачі можуть зосередитись на реальних цілях.
    Серія Dahua WizSense заснована на передовій технології Dahua. Крім інтелектуального розпізнавання людей та автомобілів, серіал дозволяє точно прогнозувати події; миттєво стримати зловмисника; і швидко шукати мету після події - економити пам'ять і трафік з високою деталізацією об'єктів, що цікавлять.
    Використовуючи точні прогнози, WizSense надає більше попереджень про інциденти, а не лише інформацію про те, що сталося. Технологія WizSense включає технологію SMD Plus; безпека периметра та розпізнавання осіб, які можуть отримувати інформацію про людей та транспортні засоби з масивних даних. Це значно знижує кількість помилкових спрацьовувань, викликаних нецікавими користувача об'єктами.
Ключові технології серії Dahua WizSense
    SMD Plus (Smart Motion Detection Plus) аналізує форму людського тіла та кузова автомобіля за допомогою алгоритму глибокого навчання та відправляє сигнали тривоги тільки при появі людини або автомобіля.
    Охорона периметра (ПП) – функція охорони периметра, заснована на перетині лінії та контролі певної території, подає сигнал тривоги лише у разі виявлення небажаного руху людини чи транспортного засобу.
    Активне стримування – вбудований прожектор та сирена у відеокамерах забезпечують активне попередження правопорушників та інформування користувачів про подію. Активне попередження правопорушників після їх виявлення дозволяє суттєво знизити ймовірність протиправної події на об'єкті, що контролюється. Сповіщайте користувачів за допомогою push-повідомлень у режимі реального часу із зазначенням типу тривоги (людина чи транспортний засіб). Користувачі можуть дивитися відео порушень.
    Розпізнавання облич – це функція, призначена для визначення наявності людської особи у відео. Ця технологія використовує алгоритм глибокого навчання для підтримки виявлення, відстеження, оптимізації та захоплення осіб, а потім виводить найкращий знімок обличчя.
Розпізнавання осіб — це функція, що використовується для ідентифікації захопленої особи з цільовими характеристиками та порівняння їх із базою даних осіб для ідентифікації персоналу. Порівнюючи зображення виявлених осіб із зображеннями з бази даних, що настроюється, користувачі отримують більше користі для свого бізнесу завдяки розпізнаванню VIP; чорний перелік тривог; незнайомі сигнали тривоги та багато іншого.
    Теплобачення – тепловізійні камери Dahua поєднують у собі технології теплобачення та штучного інтелекту для своєчасного виявлення небезпечних ситуацій.
Кодування AI забезпечує високу якість цільових зображень. Оскільки роздільна здатність моніторів постійно збільшується, однією з найважливіших проблем користувачів було збереження якості зображення при збереженні місця зберігання. Кодування WizSense AI на основі CBR (постійна швидкість передачі даних) динамічно розподіляє швидкість передачі даних для отримання чітких зображень з економією швидкості передачі даних до 50% порівняно з H.265.
Основні варіанти використання Dahua WizSense
    Універсальність Dahua WizSense полягає у тому, що кожен може скористатися перевагами штучного інтелекту. Завдяки доступній ціні та простій конфігурації WizSense ІІ тепер можна застосовувати в реальних сценаріях. WizSense має просту конфігурацію, особливо для SMD Plus, яку можна запустити лише одним натисканням кнопки. Користувачі можуть виконувати свої повсякденні завдання; отже, приймати найкращі ділові рішення.
Dahua WizMind проти Dahua WizSense
Садиба і Dahua WizSense
    Завдяки технології Dahua WizSense та штучному інтелекту ви можете зменшити кількість помилкових спрацьовувань та отримувати повідомлення, коли виявляється лише людина чи транспортний засіб.
    Високоефективне візуальне та звукове відлякування зловмисників (прожектор та сирена на відеокамеру) одразу після їх виявлення забезпечує захист вашого майна у будь-який момент часу.
Захист магазинів, бутіків, обслуговування VIP-клієнтів та WizSense
Як тільки ваша система виявить появу людини з судимістю, пристрої Dahua WizSense відразу почнуть відслідковувати його і одночасно надішлють сигнал тривоги.
    Dahua WizSense може визначати VIP-клієнтів та відправляти повідомлення менеджеру через програми, що підвищує ефективність управління та задоволеність клієнтів.
    Відеоспостереження для великих заводів та підприємств та WizSense
Dahua WizSense підвищує ефективність роботи персоналу центру спостереження. Цілодобове відеоспостереження є великими труднощами для служби безпеки, оскільки її кількість обмежена і їй доводиться відстежувати величезну кількість деталей. WizSense відфільтровує неважливі сигнали, викликані шелестом листя, вогнями, тваринами, заощаджуючи час користувачів.

11.10.2022