Камери спостереження Dahua TIOC 2.0

    Протягом року вводяться нові камери відеоспостереження, в яких використовуються нові технології та які можна добре використовувати для різних цілей. Якщо ви хочете отримати найкращу камеру відеоспостереження у Великій Британії, камера спостереження Dahua TIOC 2.0 — найкращий варіант для вас.
Принцип роботи камер відеоспостереження дуже змінився за останні роки. Камери спостереження більше не відображають просте відео. Насправді вони здатні виконувати більш складну роботу за вас, в той же час виявляючи будь-які проблеми. Найкращі рішення приймаються з використанням штучного інтелекту.
Якщо щось загрожує вашій безпеці, він негайно повідомить вас, і проблема буде вирішена.
    Також з камерами відеоспостереження Dahua ви зможете відлякати все, що має заважати вашій безпеці.
Камери спостереження Dahua TIOC 2.0 дозволяють ставити свої звуки на сигналізацію, і якщо хтось спробує увійти до вас, у сигналізації пролунає ваш голос, який попереджає людину тікати.
    Ви навіть можете використовувати звук, який резонує сиреною, щоб попередити сусідів про те, щоб вони підійшли до вашої власності, і тоді людина втече.
    В цілому, камери відеоспостереження Dahua TIOC 2.0 забезпечують повну безпеку, тому ви можете спокійно вийти з дому і вирушити на роботу. За допомогою камер відеоспостереження Dahua можна налаштувати виклик поліції під час виявлення загрози; система повідомляє поліцію про крадіжку зі зломом - відправка через певне місце, адресу GPS.
    Можна з упевненістю сказати, що неправдиві спрацьовування завжди були і є. Однак із системою відеоспостереження Dahua TIOC 2.0 ймовірність помилкового спрацьовування мінімальна; У 99% випадків усі попереджувальні сигнали будуть правильними і не турбуватимуть вас марно.
Система виявлення руху Dahua
    Система виявлення руху Dahua оптимізована, щоб робити менше помилок; відстежувати всі реальні рухи і попереджати вас про все, що становить ризик.
Зазвичай ми йдемо до камер відеоспостереження, коли щось відбувається, і ми знаємо про це, але якщо злодій входить на наш задній двір і краде щось цінне, і ми дізнаємося за два місяці, що це крадіжка обличчя, ми не можемо йти. до камери відеоспостереження, тому що більшість, швидше за все, цей фрагмент відео був видалений з системи і у нас немає до нього доступу.
    Таким чином, камери Dahua TIOC 2.0 повідомляють нас, як тільки виявляють анонімне проникнення в домашнє середовище, тому ми можемо дуже швидко відстежити проблему. Раніше було дуже складно використовувати виявлення руху. Якщо ви поставите камеру відеоспостереження на задньому дворі, і якщо кішка або листок дерева будуть рухатися, камера дуже швидко видаватиме звуки, і це вас турбуватиме.
Щоб вирішити цю проблему, ви могли б навіть зменшити красу свого будинку, і якби на вашому задньому дворі було дерево, ви його зрубали б.
Переваги використання Dahua IP TIOC
    Так що з камерами Dahua TIOC 2.0 таких проблем більше немає, і ви можете легко використовувати систему виявлення руху, не бажаючи вносити зміни до свого будинку. Оскільки камери Dahua TIOC 2.0 / Dahua IP TIOC можуть показати вам, чи увійшла людина до будинку чи ні, чи переміщується тварина по вашому будинку, це вказує на те, що це, швидше за все, тварина.
    Загалом, якщо транспортний засіб припаркований у вашій домашній обстановці або якщо людина збирається увійти до вашого будинку, вони дуже швидко повідомлять вам, і ви можете побачити онлайн, що відбувається, і це дуже швидко вирішить проблему, або, якщо необхідно, зателефонуйте до місцевої поліцію та повідомте про це.
    Якщо людина була знайомою людиною, яку ви повністю знали і якій було дозволено увійти у ваше приватне життя, немає необхідності бити на сполох, тому що ви можете змусити цю людину ігнорувати камеру цієї людини, і цій людині дозволено безпечно увійти до будинку.
Установка Dahua TIOC – чи легко встановити Dahua TIOC 2.0?
    Користувачам потрібно все більше і більше програм безпеки з кожним днем, але традиційні камери відеоспостереження з такими проблемами, як помилкові спрацьовування через переміщення домашніх тварин, комах та листя дерев, неможливість вилучення документів та зображень на чорно-білих установка системи Відносно комплексна, без витрати часу та робочої сили, вам доведеться витратити багато грошей на додаткові аксесуари, такі як зовнішній мікрофон, динамік, трекер та сигнальна лампа.
    Dahua TIOC 2.0 відома як камера відеоспостереження Dahua "три в одному". Який поєднує в собі цілодобове спостереження та повнокольорову технологію з активним стримуванням та штучним інтелектом в інтелектуальному та інноваційному рішенні, заощаджуючи час дистриб'юторів та установників. Dahua TIOC 2.0 може точно виявляти потенційні небезпеки, ефективно запобігати домаганням та забезпечувати безпеку життя та фінансову безпеку. Щоб вирішити ці проблеми, Dahua Technology раз і назавжди представляє інноваційне та потужне рішення Dahua TIOC CCTV. Це комплексне та автоматизоване рішення для забезпечення безпеки з наступними ключовими функціями ефективно вирішує вищезазначені проблеми.
Точне попередження
    Неправдиві спрацьовування завжди турбують користувачів охоронних систем. Dahua TIOC 2.0 забезпечує функцію точного оповіщення з використанням захисту навколишнього середовища зі штучним інтелектом та SMD Plus (система виявлення руху).
    Оскільки багато камер знаходяться на відкритому повітрі і встановлені на відкритому повітрі, деякі з попереджень можуть взагалі не мати значення, і, можливо, рух листя з дерев перед камерою пов'язаний з вітром або грою з домашніми тваринами. Це вказує на те, що старі камери відеоспостереження недостатньо розумні для виявлення небезпечних ситуацій.
    Потужний алгоритм штучного інтелекту збільшив дальність виявлення руху до ста вісімдесяти п'яти відсотків і передає зображення точніше та швидше. В результаті ефективність системи "три в одному" значно підвищується.
Активне стримування
    Замість того, щоб покладатися на відео, записані як доказ після події, TiOC рішуче уникає можливих подій. Системи активного блокування більш чутливі до червоного та синього світла, які помітніші, ніж біле світло.
    Ця чутливість не знижується навіть у сильний дощ та туманну погоду. Динамік із підсилювачем відтворює до 110 дБ звуку, залежно від вибору може використовуватися звук сирени або записаний звук. Відтворення звуку в обох напрямках.
Повнокольорова технологія
    Достовірної інформації достатньо для пошуку ключових документів. Використовуючи повнокольорову технологію, що веде в галузі, Dahua TIOC 2.0 забезпечує кольорові зображення вдень і вночі, підвищуючи якість відеодоказів і значно розширюючи можливості ідентифікації підозрюваних.
Три камери в одній камері
    Камера відеоспостереження Dahua TIOC 2.0 3-в-1 знімає кольорові зображення вдень та вночі, її активний інгібітор працює точно, а штучний інтелект відповідає останньому слову техніки. Крім того, це творче рішення для зниження витрат на встановлення та введення в експлуатацію.
    Камера відеоспостереження Dahua TIOC 2.0 3-в-1 підходить для таких місць, як вілли, магазини, склади та подібні місця, де немає великого трафіку. Висока точність TIOC 2.0 дозволить виявляти об'єкти і майже всі його тривоги будуть реальними. За допомогою сирени він утримує злодіїв від вашого майна і негайно надсилає вам повідомлення, щоб бути в курсі ситуації.
    Камеру також можна використовувати для контролю країв автомагістралей, призначених для швидкої допомоги. Ці лінії завжди повинні бути вільними, без руху транспорту та особистого транспорту. За допомогою цієї камери спеціальні смуги для швидкої допомоги можуть залишатися порожніми і перебувати під контролем. Технологія Dahua TIOC 2.0 сумісна з камерами відеоспостереження у повнокольоровій мережі, WizSense, HDCVI та XVR.
Dahua TIOC - Що таке Dahua TIOC 2.0
    Ми раді представити Dahua TIOC 2.0. Новий продукт тепер доступний у версіях «куля», «вежа» і «PTZ» і включає безліч нових технологій.
Dahua TIOC 2.0 оснащений двома інтелектуальними прожекторами, що є проривом у сфері освітлення у сфері безпеки.
    Він має три різні налаштування підсвічування для різних сценаріїв застосування, таких як інфрачервоний режим, маркування, підсвічування та біле світло.
Звук живиться від технології голосового захоплення Dower. Він має подвійні масиви мікрофонів, які значно покращують якість захоплення звуку камерою, забезпечуючи більшу відстань захоплення із меншим рівнем шуму. Пристрій активно працює з подвійним масивом мікрофонів та алгоритмом шумозаглушення для покращення якості звуку. Це зменшує шум вітру та звуки навколишнього середовища та забезпечує більш чистий звук на великих відстанях.
    Існує також функція зняття з охорони одним натисканням порту тривоги. Камера TIOC 2.0 може бути підключена до традиційної системи сигналізації для встановлення та зняття з охорони.
    Наша унікальна передова технологія компенсації оптичного шляху коригує кут заломлення вхідних світлових променів. Це означає, що камера тепер може виводити яскравіше і чіткіше зображення з об'єктивом з діафрагмою f 1,0. Чудова діафрагма f 1.0 забезпечує набагато більше світла і яскравіше зображення зі швидкістю 25 або 30 кадрів в секунду в режимі реального часу навіть при використанні штучного інтелекту.
    Завдяки оновленням програмного забезпечення TIOC 2.0 також може бути інтегрований з вашими системами сигналізації, забезпечуючи зручнішу роботу та кращу екосистему з активними функціями стримування. Включає сирену, тепле світло і червоне і синє миготливе світло, щоб миттєво відлякати зловмисників.
Придбати Dahua TIOC 2.0
    Dahua TIOC 2.0 також має неймовірну функцію інтелектуального виявлення руху, яка використовує штучний інтелект для активної фільтрації хибних спрацьовувань. Увімкнення відеоспостереження для виявлення людей та транспортних засобів. Ми старанно працювали над покращенням таких функцій, як помилкові спрацьовування, викликані тваринами, листям, світлом тощо.
    Відстань виявлення тепер збільшено на 80%. З використанням штучного інтелекту точність виявлення тепер перевищує 99%.
TIOC 2.0 пропонує можливість миттєво попереджати людей за допомогою звуків, що настроюються, і червоних і синіх стримують вогнів. Ви також можете попередити людей безпосередньо через внутрішній динамік камери через програму Dahua TIOC.
Dahua TIOC 5mp пропонує неймовірно барвистий моніторинг для яскравих деталей у нічний час.
    Загалом з камерою відеоспостереження Dahua у вас буде повноцінний нічний огляд. Це пов'язано з тим, що ви можете повністю контролювати середовище та визначати, яка частина є конфіденційною у цьому середовищі.
Н    априклад, ви можете оглянути своє заднє подвір'я і дізнатися, чи хтось підходить до вхідних дверей, вони дуже швидко повідомлять вас і вкажуть, що хтось може увійти.
    Коли людина з'являється в камерах спостереження, біле світло освітлює цю людину дуже швидко, і тому всі люди, які присутні, або навіть якщо ви шукаєте цю людину, дуже швидко ця людина буде відображатися, а також зображення ця людина буде зареєстрована в системі, і при необхідності ви покажете це зображення поліції.
    Коли людина входить у ваше середовище, дуже швидко звучить сигнал тривоги, і вмикається світло камери, щоб краще ідентифікувати злодія. Ви можете вказати, що якщо злодій йде, світло гасне, вказуючи на те, що злодія більше немає.
    Камери відеоспостереження Dahua налаштовані так, щоб виявляти найменшу помилку. Можна сказати, що майже все, що показують камери безпеки Dahua, відповідає дійсності, тому ймовірність помилки в цьому типі камер дуже мала.
    Якщо ви хочете підвищити безпеку свого місця проживання, рекомендується придбати камери Dahua TIOC 5mp та безпечно відвідувати різні місця.
Яка ціна Dahua TIOC?
    Загалом, з цим типом камери спостереження ви можете бути впевнені, що якщо з вами щось трапиться, ви будете дуже швидко повідомлені і ви зможете повернутися на місце або подивитися, що саме станеться, а потім негайно зателефонувати в поліцію і повідомити. причина.
    Однією з найкращих камер спостереження, а також камер відеоспостереження, які ви можете придбати у Великій Британії, є камера спостереження Dahua TIOC 2.0, яка є камерою спостереження найвищої якості. Як сказано в описі, в одній камері використовується три виділені камери, а тому щосили стежитиме за місцем проживання або роботи і за вами, і якщо вам загрожує небезпека, дуже швидко повідомить вас про це.

11.10.2022