Dahua Technology для створення відкритої та інтелектуальної екосистеми NVR

    Завдяки розвитку технологій штучного інтелекту та Інтернету речей NVR більше не є просто традиційним центром зберігання даних в системах відеоспостереження. Від початкових вимог до підключення сторонніх постачальників IPC і PTZ і вимог до стикування виробників тривожних датчиків і платформ до вимог альянсу розробників алгоритмів і програм, NVR грає все більш важливу роль в підключенні зовнішніх пристроїв, датчиків тривог і іншого. обладнання. Як світовий лідер в галузі інтелектуальних відео-орієнтованих рішень і постачальників послуг Інтернету речей, Dahua Technology активно співпрацює зі сторонніми партнерами по програмному та апаратному забезпеченню по всьому світу за допомогою відкритої інтеграції NVR, прагнучи створити відкриту і інтелектуальну екосистему NVR.
    Спільно створюючи цінність для клієнтів і користувачів, екосистема NVR також об'єднує технологічних партнерів для вивчення додаткових можливостей. Доступність мережевого відеореєстратора для сторонніх пристроїв і платформ не тільки дозволяє стороннім камерам і виробникам програмного і апаратного забезпечення підключатися до мережевого відеореєстратора через ONVIF і CGI / SDK відповідно, але також дозволяє користувачам налаштовувати стиль графічного інтерфейсу користувача, запускати власні алгоритми і розробляти програми. на NVR відповідно до їх потреб і бюджетом.
    Повною мірою враховуючи потреби клієнтів в розробці систем, компанія Dahua Technology випустила NVR DHOP, що дозволяє завантажувати і встановлювати сторонні додатки на обладнання Dahua NVR. NVR DHOP, оснащений потужними і потужними функціями штучного інтелекту, може похвалитися такими перевагами, як гнучка робота, гарантія безпеки, надійна якість і потужна підтримка, що дає можливості для зростання бізнесу розробникам алгоритмів і програм, яким не вистачає апаратних пристроїв, а також тим, у кого є вимоги до налаштування графічного інтерфейсу NVR. З метою захисту інтересів клієнтів все вбудовані сторонні додатки будуть проходити юридичну перевірку, а дані, що зберігаються або передаються, будуть зашифровані.
    Крім того, професійна команда дослідників і розробників Dahua Technology забезпечує постійну підтримку протягом усього процесу. Крім того, розширене застосування області безпеки також спонукало співробітництво між NVR і традиційними виробниками сигналізацій. Комбінування відео з традиційним сигналом тривоги забезпечує зв'язок між сигналами тривоги і відеозаписами, що може допомогти попередити зловмисників при спрацьовуванні сигналу тривоги. У той же час він також дозволяє користувачам шукати відповідні відео сигналів тривоги, що зберігаються в NVR, забезпечуючи візуальну і інтелектуальну сигналізацію.
    На даний момент Dahua NVR вже завершив інтеграцію з рядом сторонніх постачальників VMS, таких як Milestone, Axxon, Digifort і т. Д. Крім загальних функцій зберігання відео і запитів, NVR також може допомогти стороннім платформам в поліпшенні бізнес-операцій. і управління з інтелектуальним аналізом відео. Dahua NVR був успішно інтегрований з платформою Milestone, надаючи статистичні звіти про моніторинг температури під час пандемії і забезпечуючи ефективне лікування людей з аномальною температурою.
    Дотримуючись концепції відкритості, Dahua Technology продовжить охоплювати різноманітність і інклюзивність епохи AIoT і будувати екосистему, яка забезпечує безпрограшний успіх клієнтів за рахунок відкритого і взаємозалежного співробітництва, забезпечуючи більш безпечне суспільство і більш розумне життя.

05.03.2021