Dahua прискорює інтелектуальну безпеку

Dahua прискорює інтелектуальну безпеку і життя за допомогою інтелектуальних рішень для житлових приміщень

Нерухомість - це всеосяжне, але складне поняття. До об'єктів нерухомості відносяться житлові будинки, готелі, офісні будівлі, комплекси та ін. Будинки зазвичай проходять такі стадії: розробка, будівництво і експлуатація.

Ключовою частиною експлуатації будівлі є безпека. В даний час керуючі будинками і оператори стикаються з трьома основними проблемами в цьому відношенні:

1. Розсіяні системи. У багатьох проектах в сфері нерухомості відеоспостереження, домофони, сигналізація, контроль доступу і контроль парковки існують як розрізнені системи, що працюють ізольовано. Операторам необхідно використовувати кілька платформ для роботи з ними. Це збільшує складність роботи операторів і збільшує витрати на навчання.

2. Інвестиції не відповідають результату: традиційні датчики PIR схильні до високого рівня помилкових спрацьовувань, через що багато охоронці ігнорують спрацьовування сигналізації. Відеоспостереження в більшості випадків використовується тільки для патологоанатомічної перевірки і не може забезпечити своєчасний захист. Це змушує девелоперів і керуючі будинками не наважаться вкладати кошти в безпеку.

3. Висока вартість робочої сили. Само собою зрозуміло, що експлуатація будівлі досить трудомістка. Збільшення інвестицій в персонал призведе до збільшення витрат на робочу силу і проблем управління. У зв'язку з цим необхідні технології для підвищення ефективності управління або навіть для заміни ручної праці при виконанні певних робочих функцій.

Інтелектуальні житлові рішення Dahua

Ринок послуг з експлуатації будівель став досить конкурентним. Щоб залишатися попереду в конкуренції, розробники і керуючі компанії можуть використовувати інтелектуальні технології для підвищення ефективності. Дійсно, AIoT, мобільність та інтеграція глибоко впливають на цю галузь.

Dahua Technology - світовий лідер в галузі інтелектуальних відео-орієнтованих рішень і послуг Інтернету речей. Компанія активно просуває подальший розвиток галузі, пропонуючи інтелектуальні рішення для житла, які використовуються в проектах в сфері нерухомості по всьому світу. Зокрема, Dahua реалізує свої бачення в наступних трьох основних областях:

розумна безпеку

Камери з штучним інтелектом можуть значно знизити кількість помилкових тривог, викликаних погодними змінами, тряскою дерев і дрібних тварин. Наприклад, IP-камера WizMind 2MP WDR IR Bullet від Dahua не тільки завантажена алгоритмами SMD для точного виявлення людей, транспортних засобів та об'єктів, але також інтегрується з інтелектуальними динаміками для стримування й попередження зловмисників, що спрощує і підвищує ефективність роботи співробітників служби безпеки. У Південній Африці Дахуа працює з компанією по забезпеченню безпеки житлових будинків, яка щомісяця обробляє 3,5 мільйона тривожних подій, 99 відсотків з яких є помилковими. Завдяки використанню камер штучного інтелекту кількість помилкових тривог значно знижується, а ефективність роботи значно підвищується.

розумна життя

Уявіть, як цікаво жити в такому місці: при в'їзді на стоянку жителі автоматично відкриють для себе ворота. При вході до вестибюлю вони можуть автоматично увійти через розпізнавання осіб і бути зустрінуті ліфтом, який доставить їх на потрібний поверх. Dahua робить крок вперед до реальності, створивши зовнішню станцію з цифровим розпізнаванням осіб, яка підтримує як розпізнавання осіб, так і QR-коди для областей, де потрібна конфіденційність. У проекті елітної нерухомості в Австралії замовник використовує відеодомофони Dahua AI, які не тільки звільняють руки, але і дозволяють викликати ліфти. Це покращує загальне враження користувача, а також підкреслює інтелектуальний характер будівлі.

Розумне управління нерухомістю

Розумне управління нерухомістю може значно підвищити ефективність роботи. Наприклад, камера для розпізнавання автомобільних номерів, інтегрована з відеодомофоном, встановленим на в'їзді на парковку, не вимагає окремого поста охоронця на в'їзді. Перевірка відвідувачів на стійці реєстрації з використанням ручної реєстрації залишилася в минулому: власник може запрошувати відвідувачів прямо через свої мобільні телефони, а відвідувачі можуть отримати QR-код в якості тимчасового дозволу на вхід. Для сторонньої інтеграції Dahua підтримує ONVIF, Wiegand і SIP, а також конкретні запити клієнтів.

Наприклад, клієнт з Північної Америки відповідає за експлуатацію елітних вілл. Dahua допомогла їм добитися розумного управління відвідувачами, попередження про викрадення транспортних засобів та довгострокового догляду за людьми похилого віку. Управління перетворилося з ручної праці в автоматизацію. Це не тільки підвищило ефективність управління, а й підвищило задоволеність власника, який став свідком подальшого зростання бізнесу.

Крім перерахованих вище випадків, у Dahua також є проекти в різних регіонах світу. Приклади включають п'ятизіркові готелі в Дубаї, «розумні» спільноти в Південно-Східній Азії, а також замовників служби безпеки і обслуговування на ринку Латинської Америки.

Задоволення потреб клієнтів в безконтактних технологіях

В 2021 році Dahua розширить дослідження і розробки та продовжить вивчення цієї галузі разом зі своїми клієнтами. Безконтактні рішення користуються великим попитом, особливо в умовах пандемії. Dahua запустила мобільні рішення для комерційної та житлової нерухомості, що дозволяють користувачам входити не тільки за допомогою розпізнавання осіб, а й за допомогою QR-кодів на своїх телефонах. Відвідувачі можуть бути запрошені онлайн власником і можуть увійти за допомогою QR-коду, ефективно скорочуючи контакти.

Майбутні тенденції в області інтелектуального житла

В майбутньому інтеграція і інтелект в сфері нерухомості стануть все більш помітними і неминучими. Це пов'язано з двома основними причинами. По-перше, нерухомість перетворилася в конкурентний ринок - все більше і більше ріелторів використовують розумний будинок, щоб залучити покупців. По-друге, під час пандемії все більше людей працюють з дому і шукають рішення для розумного будинку, які зроблять сімейне життя більш ефективної і приємною.

Під інтелектом ми не просто говоримо про автоматичне включення світла, коли жителі повертаються додому. Штучний інтелект в пристроях розумного будинку буде дізнаватися про висвітлення, погодні умови і звички користувачів, щоб вносити корективи у відповідності з різними сценаріями. Холодильники можуть надати рецепти на основі продуктів всередині. Хоча сьогодні інформація в основному обробляється в хмарі постачальників послуг, вона буде наближатися до периферії, щоб забезпечити більш чіткий зворотний зв'язок і відповіді.

В умовах тенденції до інтелектуального житла все більшу роль повинні грати постачальники систем безпеки та Інтернету речей, щоб забезпечити те, що дійсно потрібно клієнтам. У зв'язку з цим у Dahua є рішення, що відповідають вимогам користувачів до інтелектуальної безпеки, житла та управління нерухомістю. У найближчому майбутньому ми можемо очікувати, що Dahua продовжить залишатися поруч з клієнтами і впроваджувати рішення, які виводять життєвий досвід на абсолютно новий рівень.

27.04.2021