Dahua Technology представляє лінійку 2-провідних IP-домофонів

Dahua Technology представляє нову лінійку розширюваних 2-провідних IP-відеодомофонів для ринку Північної Америки. Новий 2-дротовий IP-відеореєстратор є більш досконалим, економічним і розроблений, щоб допомогти підприємствам підвищити свою безпеку.

«Більшість 2-провідних систем внутрішнього зв'язку підтримують тільки аудіо, тому додавання відео рішень часто вимагає дорогого і трудомісткого переналагодження», - говорить Деймон Чоу, менеджер по продуктах Dahua USA. «Двопровідне IP-відеодомофони Dahua усувають цей бар'єр, дозволяючи підвищити безпеку за допомогою відео і додаткових функцій з використанням існуючої проводки».

Двухпроводная IP-відеодомофони система Dahua, розроблена для багатоквартирних комерційних і житлових будівель, а також навчальних і медичних установ, дозволяє орендарям, керуючим нерухомістю і власникам управляти доступом без ключа і візуально спілкуватися з відвідувачами в режимі реального часу.

Дверна станція Dahua

Кожна виклична станція оснащена 2-мегапіксельною камерою з роздільною здатністю до 1080p, безшовної ІК-функцією з широким полем огляду по вертикалі і горизонталі. Неполяризована 2-дротова кабельна система з новою технологією каскадирования на основі шини значно покращує коефіцієнт використання кабелю, зменшуючи кількість проводів джерела живлення.

Оскільки його можна встановити з використанням існуючої проводки, рішення 2-провідний внутрішнього зв'язку також забезпечує гнучкість і економічність. Це дозволяє користувачам розгортати систему для підтримки декількох каналів зв'язку і технологій без зміни їх розташування, що робить її ідеальною як для нових установок, так і для модернізації існуючих систем. Ця нова система також підтримує стандартний Ethernet для гнучкості, якщо 2-дротяний зв'язок недоступна. Ці рішення внутрішнього зв'язку легко налаштовуються в залежності від вимог проекту, з такими опціями, як кнопки набору, пристрій для читання відбитків пальців, зчитувач карт Mifare, світлодіодні індикатори та багато іншого, щоб гарантувати, що система задовольняє конкретні потреби кінцевих користувачів.

Масштабованість - ще одна відмітна риса нових 2-дротяних рішень для відеодомофона. Користувачі можуть почати з малого з однієї станції і легко додавати зовнішні станції і внутрішні монітори в міру зміни їх потреб, що дозволяє їх системі легко масштабироваться разом з їхнім бізнесом.

Пристрої Dahua Intercom сумісні з протоколом SIP 2.0 для інтернет-конференцій, телефонії, повідомлення про події та обміну миттєвими повідомленнями. SIP широко використовується для ініціювання та завершення викликів по протоколу передачі голосу по Інтернет-протоколу (VOIP), а також для підключення фізичних пристроїв до мобільних додатків, створюючи сильні можливості інтеграції зі сторонніми організаціями.

25.04.2021