Що готує індустрія безпеки 2022 рік

Останні кілька років, безсумнівно, були складними всім. Оскільки пандемія все ще насувається всюди, люди певною мірою навчилися пристосовуватися до нових норм. А разом із ним і хвиля нових технологій. Згідно з дослідженням IEEE, штучний інтелект (ІІ), машинне навчання, хмарні обчислення та 5G – це лише деякі з технологій, які займуть центральне місце у 2022 році.
Як провідний у світі інтелектуальний IoT-рішення та постачальник послуг, орієнтованих на відео, Dahua постійно впроваджуючи інновації та розвиваючи свої продукти та послуги, приділяючи пильну увагу найновішим та з'являється технологіям у галузі. Оскільки новий рік не за горами, розглянемо деякі технологічні тенденції, які, як очікується, очолять рік тигра:
1. Прискорене використання відеоаналітики з урахуванням ІІ та товарів початкового рівня.
Завдяки впровадженню ІІ в кінцеві, прикордонні та хмарні сценарії все більше і більше пристроїв на основі ІІ будуть широко застосовуватися в різних галузях та галузях. Цілком імовірно, що технології, пов'язані з аналітикою ІІ, такі як судовий пошук на основі ІІ, бізнес-аналітика, виявлення об'єктів та пропускна спроможність, стимулюватимуть більшу частину інновацій у галузі відеоспостереження у 2022 році і далі.
У наступному році WizSense від Dahua, велика серія продуктів та рішень для штучного інтелекту, які з високою точністю розпізнають людину та транспортний засіб, збирається випустити оновлення у своїх функціях самоадаптації AI Scene (AI SSA), AI Coding та QuickPick. Крім того, WizMind - колекція високотехнологічних рішень Dahua на основі штучного інтелекту, які пропонують раннє попередження та оповіщення в режимі реального часу, розширену аналітику та статистику даних - також знаходиться на шляху до оновлення свого портфоліо, яке включає ширококутні камери, керування парковкою, тепловізійні камери , і більше.
Згідно з звітом Omdia про базу даних відеоспостереження та аналітики за 2021 рік, очікується зростання попиту на записувальні пристрої, особливо обладнання початкового рівня, із вбудованою аналітикою глибокого навчання. Наприклад, XVR серії Dahua Cooper-I є першим інтелектуальним аналоговим записуючим пристроєм та пристроєм зберігання даних початкового рівня, який пропонує такі функції ІІ, як SMD (інтелектуальне виявлення руху) Plus та кодування ІІ. Так само Dahua Eureka Серія також складається з тепловізійних камер початкового рівня зі штучним інтелектом. Розроблений для кінцевих користувачів, він є ідеальним вибором для виявлення вторгнень по периметру малого та середнього розміру та раннього виявлення пожежі у різних сценаріях (наприклад, на майданчиках з переробки відходів).
2. Хмарне відеоспостереження продовжує зростати та розвиватися
Очікується, що попит на хмарні обчислення серед організацій збережеться в 2022 році в результаті віддаленої роботи та тенденції цифрової трансформації, що зростає, через COVID-19. Використання хмарних рішень для відеоспостереження, таких як VSaaS (відеоспостереження як послуга), також має прискоритись у 2022 році.
Завдяки його численним перевагам, таким як економічність, віддалений доступ до даних, безпечне зберігання даних, висока надійність і т. д., він бачить все більшу популярність у секторі малого та середнього бізнесу, який не може самостійно створювати та обслуговувати системи відеоспостереження.
Одним із прикладів відмінної системи VSaaS є хмарна платформа Dahua COS., об'єднана хмарна платформа, яка дозволяє користувачам керувати локальними пристроями та користуватися повним спектром послуг у будь-який час та в будь-якому місці. Він також надає установникам зручні рішення прямо у них під рукою, включаючи цілодобову віддалену діагностику та ремонт проблем, керування сигналізацією, хмарне сховище тощо.
3. Технологія 5G прокладає шлях до віддаленої роботи та відеоконференцій
5G, безумовно, є ключовою технологією, яка найближчими роками принесе користь відеоконференціям та віддаленій роботі. Швидкі мережеві можливості відеопідключень, що забезпечуються широкосмуговою технологією 5G, забезпечують обмін зображеннями в режимі реального часу та синхронізацію аудіо та відео з нульовою затримкою, забезпечуючи ефективний віддалений зв'язок та спільну роботу.
Недавнє опитування IDC показує, що в найближчому майбутньому роботодавці по всьому світу схильні переходити на гібридну модель роботи, що поєднує віддалену роботу та роботу на місці. Рішення для відеоконференцій та цифрові інструменти для віддаленої роботи, такі як Dahua DeepHub Smart Interactive Whiteboard. Також буде мати попит у наступному році. Dahua DeepHub призначений для ефективної та спільної роботи в сучасних конференц-залах та офісах з віддаленою участю. Особливості включають зручний інтерфейс, бездротовий дисплей 4K, просту установку, можливість запису на сенсорному екрані, високопродуктивні відеоконференції та ін.
3. Технологія 5G прокладає шлях до віддаленої роботи та відеоконференцій
5G, безумовно, є ключовою технологією, яка найближчими роками принесе користь відеоконференціям та віддаленій роботі. Швидкі мережеві можливості відеопідключень, що забезпечуються широкосмуговою технологією 5G, забезпечують обмін зображеннями в режимі реального часу та синхронізацію аудіо та відео з нульовою затримкою, забезпечуючи ефективний віддалений зв'язок та спільну роботу.
Недавнє опитування IDC показує, що в найближчому майбутньому роботодавці по всьому світу схильні переходити на гібридну модель роботи, що поєднує віддалену роботу та роботу на місці. Рішення для відеоконференцій та цифрові інструменти для віддаленої роботи, такі як Dahua DeepHub Smart Interactive Whiteboard. Також буде мати попит у наступному році. Dahua DeepHub призначений для ефективної та спільної роботи в сучасних конференц-залах та офісах з віддаленою участю. Особливості включають зручний інтерфейс, бездротовий дисплей 4K, просту установку, можливість запису на сенсорному екрані, високопродуктивні відеоконференції та інші інтелектуальні функції.
Безперечно, 5G зробить мережі більш швидкими та надійними. Це дозволить більш ефективно використовувати такі технології, як штучний інтелект, Інтернет речей та машинне навчання, для спільної роботи на багатосторонніх конференціях, а також дозволить використовувати різноманітні інноваційні програми в індустрії відеоконференцій.
4. Конвергенція кількох систем через AIoT
Конвергенція багатовимірних сенсорних пристроїв та систем через Інтернет речей (IoT) — ще одна область, у якій наступного року спостерігатиметься зростання. Штучний інтелект речей (AIoT) – це поєднання технологій штучного інтелекту та інфраструктури IoT. Це забезпечує більш ефективні операції IoT, покращує взаємодію людини та машини та покращує управління даними та аналітику. Іншими словами, кожен окремий елемент у середовищі IoT може не тільки керувати штучним інтелектом окремо, але й з'єднуватися один з одним та разом виконувати завдання ефективніше.
В останні роки постійно зростаючі вимоги до безпеки для великомасштабних сценаріїв захисту периметра (наприклад, аеропорту, будівельного майданчика, акваторії тощо) дозволили поєднати відеотехнології на базі штучного інтелекту з тепловізором та радаром безпеки. Наприклад, рішення Dahua Perimeter Protection Security Radar поєднує PTZ-камеру та тепловізор з радаром безпеки для досягнення багатовимірного виявлення, дозволяючи користувачам виявляти та відстежувати вторгнення, завантажувати сигнали тривоги, зберігати докази та багато іншого.
Технологія AIoT також побачить зростаючу інтеграцію таких рішень, як відеоспостереження, сигналізація, контроль доступу, виявлення пожежі з датчиками температури, вологості, диму, тепла та якості повітря – і це лише деякі з них – у розумних будівлях та будинках.. Буде більше рішень для налаштування на основі сцен, які поєднують технологію відео AI з радаром та іншими технологіями IoT для вирішення конкретних проблем клієнтів.
5. Кібербезпека
Кібербезпека викликає все більшу занепокоєність серед користувачів і стане ще серйознішою проблемою зі зростанням мереж IoT. Найбільші побоювання викликають мобільні та гібридні робочі сили (співробітники, що працюють з дому або віддалено), вразливість хмарних обчислень та центрів обробки даних, а також скоординовані атаки програм-вимагачів на їхні мережі.
Протягом тривалого часу Dahua надавала великого значення інформаційній безпеці у сфері інтелектуального Інтернету речей, вважаючи мережеву безпеку та захист конфіденційності одним із головних пріоритетів компанії. Dahua надає користувачам технологію наскрізного шифрування, що забезпечує безпеку всього циклу даних. Компанія інтегрує заходи захисту, такі як автентифікація сертифіката, перевірка цілісності кодового потоку та шифрування кодового потоку, щоб мережеві дані були зашифровані та захищені протягом усього процесу збирання, передачі, зберігання, спільного використання та використання.
Крім того, Центр кібербезпеки Dahua (DHCC) була також створена для пом'якшення проблем кібербезпеки шляхом надання звітів про вразливість безпеки та обміну ноу-хау в області кібербезпеки з клієнтами. Компанія має групу реагування на інциденти, пов'язані з безпекою продуктів (PSIRT), яка отримує, обробляє та розкриває будь-які вразливості безпеки, пов'язані з продуктами та рішеннями Dahua.
Інші технології
Моніторинг при слабкому освітленні: нове покоління повнокольорових камер Dahua тепер має два датчики - один для збору інформації про світло, інший для збору інформації про колір - і вдосконалену обробку сигналу зображення, що забезпечує високу якість зображень. Крім того, Dahua Three-in-One (TiOC) незабаром випустить оновлення для своїх продуктів HAC, включаючи усунення перешкод червоного та синього, голосове налаштування та серіалізацію продуктів.
Тепловізійна термографія. Ручна тепловізійна камера Dahua початкового рівня HI20 є портативним, точним та економічним тепловізійним пристроєм, що підходить для профілактичного обслуговування в місцях, схильних до коливань температури (наприклад, вдома, на робочому місці). Його можна використовувати для перевірки електричних несправностей, обладнання та механізмів, діагностики стану будівель тощо.
Сонячна енергія: інтегроване рішення для безпеки поза мережею від Dahua поєднує відеоспостереження (включаючи функції штучного інтелекту) з технологією мережевої передачі 4G та технологією сонячної енергії, щоб забезпечити ефективну систему моніторингу в областях, де немає доступу до мережі та електрики. Супутні продукти включають інтегровану систему сонячної енергії та камери безпеки на сонячній енергії (IPC та PTZ).
Dahua HDCVI 10 років
У 2022 році виповниться 10 років незалежної розробки Dahua, яка привносить переваги цифрових технологій, такі як зображення у форматі Full HD, простоту використання, функціональність штучного інтелекту та інші інтелектуальні функції, існуючі коаксіальні системи — без необхідності заміни кабелю. У наступному році планується випустити класні оновлення, такі як інтелектуальні подвійні освітлювачі, планування часу за допомогою XVR на базі штучного інтелекту та багато іншого!

28.01.2022