Чи працюватиме камера Dahua з відеореєстратором Hikvision?

Чи працюватиме камера Dahua з відеореєстратором Hikvision?

Чи можу я інтегрувати продукти Dahua з Hikvision?
    Коли ви бажаєте обладнати свій будинок з погляду відеоспостереження, ви часто починаєте з однієї камери. Потім купуєш другий. Ви купуєте відеодомофон чи камеру з такою специфікою. Зрештою, у вас буде багато камер, але перш за все камери різних брендів, таких як Hikvision та Dahua. але чи сумісна Dahua з Hikvision?
    Проблема в тому, що кожен бренд має свою програму. Ці програми не обов'язково приймають різні бренди. Отже, що робити, коли у вас є дві камери Hikvision та Dahua? На щастя, є рішення для перегляду всіх камер безпеки, згрупованих разом в одному місці або додатку.
Проблема еволюції
    Розвиток технологій – це добре. Проблема в тому, що не всі частини цієї технології йдуть у ногу з часом. Наприклад, не можна переглядати живі зображення з камер Hikvision у веб-браузері (крім Internet Explorer). Chrome, Firefox, Safari: усі вони прийняли нові відеопротоколи. Проблема в тому, що Hikvision не надіслала свої «старі» камери типу EasyIP 1 або easyIP2.
    Отже, ми отримуємо сірий екран без можливості щось зробити. Ця проблема, хоч і побічно пов'язана з темою цієї статті, наголошує на необхідності виявляти обережність і вибирати правильні марки та моделі продуктів безпеки. Вони обов'язково розвиватимуться. Тим не менш, все ще необхідно знати, як розвиватиметься еволюція цих продуктів.
    Отже, без зайвих слів, давайте подивимося, як ми можемо контролювати системи безпеки Dahua та Hikvision в одному місці.
Чи може камера Dahua працювати з відеореєстратором Hikvision?
    Якщо у вас є відеореєстратор Hikvision та IP-камера Dahua , ви, ймовірно, запитуєте: «Чи можу я використовувати інші камери з відеореєстратором Hikvision?» Відповідь – так! Вам просто потрібно завантажити та встановити Config Tool для налаштування камери Dahua і слідувати наведеним нижче інструкціям:
Відкрийте Config Tool і використовуйте його, щоб змінити облікові дані вашої камери, щоб вони відповідали IP-налаштуванню DVR. Інструмент автоматично визначає IP-адресу вашої камери Dahua, яку необхідно змінити на адресу Hikvision DVR за замовчуванням для камер (192.168.254.x). Програмне забезпечення вимагатиме від вас спочатку активувати камеру і попросить вас створити пароль. Це пароль від камери, який нам знадобиться пізніше.
    Після завершення підключення камери необхідно підключити її до відеореєстратора Hikvision. Перейдіть до «Конфігурація» > «Камера» > «Визначити розташування камери» > «Операція» > «Редагувати». Ви повинні налаштувати ці параметри:
Додавання методу - перехід від Plug & Play до ручного
IP-адреса камери — Змініть IP-адресу вашої камери Dahua.
Протокол - перехід з Hikvision на ONVIF
Пароль камери — Введіть пароль камери на попередньому кроці.
Натисніть OK, щоб повернутися до попередньої сторінки. Переконайтеся, що у стовпці «Статус» відображається зелений, а не червоний колір. Тепер ваша камера Dahua підключена до цифрового відеореєстратора Hikvision!
Як інтегрувати камери Dahua та Hikvision
1) Використовуйте програму (мобільну або комп'ютерну)
Завантаження та встановлення універсальної програми (тобто для всіх марок та моделей) - найпростіший спосіб. Більше того, це рішення тим цікавіше, що воно, як правило, безкоштовне і сумісне з декількома пристроями. Сторонні програми, такі як iVideon, tinyCAM Monitor (безкоштовна та платна версії) для Android та Milestone XProtect Essential (безкоштовна версія), дозволяють додавати IP-камери та переглядати їх на одному екрані. Ми рекомендуємо додаток iVideon, доступний на IOS та Android.
Переваги використання програми для камер відеоспостереження:
Легко поставити на місце
Дуже вигідно, якщо у вас багато різних брендів
Недоліки:
У безкоштовних версіях не всі функції можуть бути включені
Обмежена кількість каналів IP-камер
Цілодобовий запис неможливий
Іноді потрібна передплата
Навіть у безкоштовній версії iVideon вигідна з кількох причин. Звісно, ​​платна версія пропонує більше можливостей. Однак, якщо ваші камери мають власну систему запису (локальну або хмарну), у безкоштовній версії ви можете:
Зберігайте короткі відео про рух або звукові події у хмарі.
Зберігати відео 24 години
Необмежене локальне архівування
Доступ до камер через веб-браузер або програму для смартфона
Поділитися переглядом з 2 іншими користувачами
Експорт відео
Отримуйте розумні повідомлення
2) Придбайте мережевий відеореєстратор із камерами, сумісними з ONVIF.
Тепер, коли ми відповіли на питання «чи сумісна Dahua з Hikvisio n», ми можемо розглянути найкращі рішення для інтеграції цих двох брендів. Купівля мережного відеореєстратора (NVR) іноді може бути чудовим рішенням для зберігання всього відео з усіх ваших камер в одному місці. Але якщо у вас більше однієї IP-камери, ви вже вклали значні кошти у відеоспостереження. Це добре, але чи сумісні ваші камери з портом Dahua ONVIF? Необхідно, щоб не тільки NVR, а й камери були сумісні з ONVIF.
Переваги ONVIF NVR:
Цілодобовий запис з усіх можливих IP камер
Одночасний перегляд камер у реальному часі на екрані (якщо екран підключено до NVR через кабель HDMI)
Виявлення руху для сумісних камер
Може бути підключений до системи домашньої автоматизації
Недоліки та обмеження:
Всі камери повинні бути сумісні з ONVIF, інакше вони повинні бути однієї марки, щоб використовувати функцію виявлення руху.
Ризик поломки жорсткого диска
Ці моменти годі було сприймати легковажно. Тому що, якщо ви не зробите правильний вибір, ви отримаєте пристрої, які несумісні один з одним, або не підходять для ваших потреб. Тому необхідно передбачати свої справжні потреби та потреби у майбутньому. Для цього рекомендується зупинити свій вибір на визнаних брендах у сфері відеоспостереження:
Hikvision NVR – цей бренд – гарний вибір, якщо ви в основному володієте камерами Hikvision. Так само, якщо ви хочете скористатися розширеними методами виявлення руху, такими як перетин лінії, виявлення вторгнення і т. д., це правильний вибір. Деякі мережеві відеореєстратори також мають достатню потужність для живлення PTZ-камер.
    Dahua NVR – як і бренд Hikvision, продукти Dahua багатофункціональні, надійні та доступні за ціною. Крім того, налаштування камери Dahua досить просте. Вони перевершують Hikvision з розпізнавання людей (виявлення осіб) на моделях середнього та високого класу. Якщо вам потрібне виявлення людей без хмарної системи, Dahua – єдиний реальний варіант.
3) Перетворіть NAS на NVR
Якщо ви хочете знайти відповідь на питання «чи сумісна Dahua з Hikvision», підключіть свою систему камер спостереження до системи резервного копіювання NAS. Це позбавить вас від покупки відеореєстратора. Цікавий факт: на серверах NAS є мобільні програми, такі як Surveillance Station для Synology, що дозволяють одночасно відображати ваші камери.
За допомогою цього методу (оплачується кілька камер) ви збираєте усі свої дані в одному місці. QNAp також пропонує те саме, що і Synology. Однак будьте обережні: якщо у вас вже є Synology NAS, ви можете додати дві камери безкоштовно. Окрім цієї кількості, необхідно буде придбати додаткові ліцензії. Ви можете переглядати камери з браузера або із програми Synology (DS Cam).
Переваги запису камер спостереження за допомогою NAS:
«Досить» економічне рішення
Цілодобовий запис з усіх IP камер
Одночасний перегляд камер у режимі реального часу на комп'ютері (веб-браузері) або смартфоні
Обмеження NAS для камер спостереження:
Виявлення руху камер не обов'язково підтримується
Ви повинні заплатити за кількість камер
Висновок
У цій статті ми відповіли на питання «чи сумісна Dahua з Hikvision». Як бачите, є багато способів інтегрувати камери спостереження в те саме місце. Звичайно, кожен метод має свої плюси і мінуси. Таким чином, ось різні способи вибрати рішення, яке буде найкращим для вас. Якщо ваша мета:
Простота, використовуйте iVideon. Все зібрано в одному місці
Унікальність NVR буде призначений для відеоспостереження. Крім того, вам не потрібно платити за передплату.
Об'єднання та використання NAS як (часткового) NVR буде гарною ідеєю, особливо якщо ви автоматизуєте свій будинок.

10.10.2022