Сигналізація Ajax vs Ring яка з них краща?

Вступ
    Ajax systems та Ring Protect — два провідні бренди з виробництва систем охоронної сигналізації з позитивним характером забезпечення безпеки та привнесення безпечних підключень до розумного будинку для людей. Ми перерахуємо різницю між AJAX VS RING ; дві системи сигналізації, що найбільш рекомендуються, тому ви можете вирішити, яка з них найкраще відповідає вашим потребам. Не пропустіть цей пост.
    У цій статті ми порівняємо AJAX VS RING, тому що наші клієнти іноді кажуть, що сумніваються у виборі між AJAX VS RING з погляду безпеки; ми підготували порівняння AJAX VS RING, щоб показати вам переваги систем сигналізації Ajax.
Огляд Ajax Systems
    Ajax Systems — технологічне підприємство, яке розробляє рішення та впроваджує ці інновації у пристрої безпеки. Завдяки системам Ajax людям не потрібно жити у страху. Коли ви захищені Ajax, ви у безпеці від грабіжників, пожеж або розливів. Пристрої Ajax працюють у найсуворіших умовах і завжди готові уникнути трагедії. Продукти Ajax забезпечують захист в один клік.
    Власні технології систем безпеки Ajax, такі як радіозв'язок, шифрування, цифрові алгоритми, були вигадані найкращими інженерами. Ajax також підтримує відеоспостереження, а сторонні камери можуть підключатися до системи безпеки за допомогою програми Ajax. Ajax Systems також підтримує RTSP (стандартний протокол відеоспостереження, який використовується в більшості персональних та професійних відеореєстраторів та камер спостереження).
Сигналізація Ajax
    Супровід сигналізації Ajax на пожежу, воду та небажаних гостей. Крім того, Ajax Systems підтримує сторонні камери спостереження, що робить Ajax унікальним центром безпеки. Можлива внутрішня та зовнішня охорона із системами сигналізації Ajax. Внутрішні детектори миттєво виявляють погрози, а зовнішні детектори виявляють зловмисників із першого кроку на вашій території.
    Сигналізація Ajax включає сирени. Сирена видаватиме гучний сигнал, щоб відігнати зловмисників та привернути увагу сусідів. Навіть якщо хтось перелізе через паркан чи спробує заглянути у вікно, розумні датчики тривоги Ajax відразу спрацюють. Він використовує бездротовий зв'язок та має світлодіодну індикацію режимів безпеки. Бездротові сигнали Ajax працюють з центральними станціями спостереження по всьому світу. Коли лунає сигнал тривоги, фахівці безпеки можуть прибути протягом декількох хвилин, щоб усунути небезпеку.
    Система безпеки Ajax використовує Hub для підключення та моніторингу. Хаб – центральна периферія системи. Ajax Systems використовує зашифрований радіопротокол для підключення та моніторингу детекторів. Хаб миттєво відправляє оповіщення у вигляді SMS, push-повідомлення чи телефонного дзвінка. Секретна радіотехнологія для стабільного телекомунікаційного зв'язку з сповіщувачами дозволяє підключати пристрої на відстань до 2000 метрів при відправленні сигналу тривоги з сповіщувача на концентратор за 0,15 секунди.
    Установка комплектів сигналізації Ajax дуже проста. Крім того, програмне забезпечення системи безпеки Ajax дозволяє легко керувати складною системою. Додаток дозволить вам ставити/знімати систему з охорони та стежити за своїм пристроєм (включаючи інформацію про стан сигналу, рівень заряду батареї та температуру). Систему також можна керувати за допомогою Ajax SpaceControl, KeyPad або KeyPad Plus. Крім того, Ajax Systems забезпечує надійність хмар на 99,9% з відмовостійкістю та розширеним шифруванням.
Огляд захисту кільця
    Компанія Ring Protection не є великим конкурентом Ajax Systems у виробництві систем безпеки, оскільки не так багато років виходить на ринок Великобританії. Компанія Ring Protection прагне допомогти вам захистити найважливіше у вашому будинку та сповнена рішучості створювати продукти, які допоможуть вам і вашим сусідам бути у більшій безпеці. Amazon володіє Кільцем і придбала Кільце у 2018 році приблизно за 1 мільярд фунтів стерлінгів.
Продукція з кільцевими сигналізаціями
    Ring Alarm Pro має вбудований маршрутизатор eero WiFi із резервним підключенням до Інтернету; програмне забезпечення для онлайн безпеки; та масштабована резервна потужність. Безпека для Кільця має першорядне значення. Крім того, ви можете купити стартове обладнання та професійний моніторинг. Він також простий у складанні та розширюємо. Крім того, Amazon володіє Ring, тому він добре інтегрується з Alexa.
    Сенсорні датчики також допомагають вам захистити вікна та двері, вони надсилають вам попередження, коли відкриваються. Детектори руху повідомляють про рух у кімнатах чи коридорах. Ви можете почати з увімкнених частин базового комплекту, а потім розширити свій захист за допомогою сумісних пристроїв від Ring, Alexa, eero (тільки Alarm Pro). Також можна використовувати інші смарт-аксесуари сторонніх виробників.
Установка Ring сигналізації
    Установка сигналізації Ring проста, але не така проста, як Ajax. З сигналізацією Ring ви отримуватимете миттєві повідомлення на свій мобільний телефон при спрацюванні тривожного датчика, в контрольній панелі є резервний акумулятор на 24 години. , ви можете вставити SIM-карту на випадок, якщо у вас вдома інтернет-з'єднання не в мережі, і ви можете стежити за всім завдяки Ring на своєму смартфоні.
Різні стартові комплекти Ring завжди складаються з базової станції, клавіатури, дверного датчика, датчика руху та розширювача діапазону, але з Ajax ви отримуєте більше руху та більше дверних датчиків для захисту різних кімнат вашого будинку.
Сигналізація Ajax чи Ring, яка краще?
    Служба будильника Ring була доступна лише в Америці і в перші роки використовується у Великій Британії. На щастя, ми припускаємо, що всі повідомлення також потрапляють на ваш смартфон без обмежень і безкоштовно, але можливість перенесення центру тривог може бути корисною для деяких користувачів. Якщо ви шукаєте переклад у відділення невідкладної допомоги, Ring недоступний, і ви можете використовувати тільки AJAX .
Колір
    AJAX також призначений для встановлення своїми руками і можна легко налаштувати повний базовий стартовий пакет менш ніж за 5 хвилин. Крім того, ще однією перевагою є те, що всі продукти AJAX доступні у білому та чорному кольорах. Завдяки цьому вони вписуються у будь-який інтер'єр. Оскільки ви збираєте систему самостійно, ви можете взяти із собою кілька білих детекторів та інші чорні детектори, щоб вони були менш помітними у вашому інтер'єрі.
Асортименти бездротових продуктів
    Асортимент продуктів AJAX з бездротовим підключенням, таких як бездротові охоронні сигналізації Ajax, значно ширше, ніж у системи охоронної сигналізації Ring, частково тому, що система Ring не пропонує детектори руху зовні вдома і не інтегрує систему сигналізації. датчики. Крім того, кільцеві детектори, як і раніше, працюють на основі пасивного інфрачервоного випромінювання, також скорочено PIR-детектори. Потім датчик досліджує рух тепла у зоні виявлення.
    Причина, через яку Ring не пропонує детектори на відкритому повітрі, полягає в тому, що потужність бездротового сигналу, що використовується цими системами, недостатньо сильна для надійної роботи зовні. І це велика проблема, тому що якомога раніше побачити злодія, звичайно ж, найкращий спосіб зловити грабіжника. Іншими словами, при ранньому виявленні можна запобігти повноцінному крадіжці.
Ціна
    Ring Alarm не є економічною системою. Системи сигналізації Ajax у порівнянні з дорогими системами сигналізації Ring можуть підтримувати невеликі будинки, обмежений бюджет на охорону та новачків у сфері домашньої безпеки. Його легко налаштувати та налаштувати, але коли ви покладаєтеся на клавіатуру для екіпірування та зняття з охорони, ви можете зіткнутися з деякими проблемами. Загалом керувати системою через програму простіше, ніж з клавіатури.
Гарантія
    Дворічна гарантія Ajax надається виробником. Передплатники Active Ring Protect Plus мають гарантію на пристрої Ring. Якщо у вас є камери в кількох будинках, вам потрібна додаткова передплата Ring Protect для кожної з них.
Інтеграція з популярними голосовими помічниками
    Системи Ring Alarm забезпечують сумісність із пристроями з підтримкою Alexa. Ring's Alarm Security Kit, дочірня компанія Amazon, швидко встановлюється та проста у використанні. Крім нової програми Ring Works, яка інтегрує сумісні розумні замки та інші сторонні гаджети, в цьому немає нічого нового, хоча користувачі Alexa оцінять той факт, що вони можуть ставити та знімати систему з охорони за допомогою голосових команд та використовувати датчики Ring. для запуску підпрограми Alexa. 
    Ajax поки що не пропонує інтеграцію з популярними голосовими помічниками. Натомість компанія створила свою екосистему пристроїв, які поєднують у собі домашню безпеку та домашню автоматизацію. З наступним грудневим оновленням ОС Малевич 2.8 сценарії автоматизації стануть доступні для всіх користувачів Ajax. Це не тільки дозволяє системі протистояти загрозам, а й дозволяє керувати домашніми та офісними пристроями.
Продукти та функції
Зовнішня сирена
    Ring не має зовнішньої сирени. Тому неможливо використати сирену, щоб повідомити людей у ​​вашому домі, що всередині щось відбувається. Гучність зовнішньої сирени AJAX під назвою StreetSiren складає 113 дБ на відстані 1 метр. Це може привернути багато уваги.
Ви також можете зменшити гучність, якщо хочете менше видовище на вулиці, що ви можете легко зробити в додатку AJAX на своєму смартфоні. Якщо ви хочете більшого, ми хочемо повідомити, що ви можете підключити до 10 сирен бездротового зв'язку до системи AJAX .
Контакт захисту дверей
    Відмінностей у цьому плані небагато, крім того, що радіус дії електростанції Ring може бути до 20 метрів, але бажано менше для забезпечення коректної роботи, а AJAX DoorProtect може працювати в приміщенні, від будинку до 240 метрів від Hub. Крім того, AJAX також пропонує можливість виявлення дверними контактами вібрації або їх нахилу AJAX DoorProtect Plus. Дверні кільцеві контакти не пропонують цю опцію.
Дистанційне управління
    За допомогою пульта дистанційного керування можна легко активувати або деактивувати систему сигналізації одним натисканням кнопки. На пульті також є кнопка тривоги, за допомогою якої ви можете негайно відправити тривожне повідомлення всім своїм контактам у разі надзвичайної ситуації вдома. На жаль, Ring не має пульта дистанційного керування, тільки клавіатура, яка нічого не може зробити з обмеженим діапазоном бездротового зв'язку Ring.
    З іншого боку, ви можете розширити систему сигналізації за допомогою персональних пультів дистанційного керування AJAX для всіх членів сім'ї. Ви можете побачити на своєму смартфоні хто прийшов додому першим, а хто пішов останнім. Це корисно, якщо ви хочете знати, чи ваші діти повернулися додому цілими і неушкодженими. Крім повної постановки на охорону або зняття з охорони її також можна частково активувати за допомогою пульта дистанційного керування.
Необхідність розширювачів діапазону
    Кільцевим сигналізаціям завжди потрібний розширювач діапазону, і дуже шкода, що він потрібний. З розширювачем діапазону ви збільшуєте зону покриття бездротової мережі. Один із головних недоліків ретранслятора «Рінг» у тому, що якщо його відключить злодій, сигналізація перестане працювати. З AJAX вам не потрібен розширювач діапазону, тому що бездротовий сигнал набагато потужніший; якщо ви бажаєте захистити велику компанію площею понад 10 000 квадратних метрів; це можна зробити за допомогою подовжувача.
Висновок
    Системи кільцевої сигналізації можна знайти в універмагах та господарських магазинах та орієнтовані на населення, яке хоче щось зробити для безпеки свого будинку, але за такої ціни система виглядає непрофесійно. Відсутність вибору сповіщувачів, опцій для сигналів тривоги і, не кажучи вже про дуже обмежений бездротовий сигнал, роблять систему сигналізації Ring далекою від ідеалу.
    Дійсно, вже було відомо заздалегідь, що було б нечесно починати порівнювати AJAX VS RING, недорогі продукти Ajax Alarm System з потужними безпековими продуктами, такими як системи сигналізації Ring. Є багато відмінностей на користь AJAX. Якщо ми розділимо різницю на 4 групи, включаючи особливості; продуктивність; простота використання; та ціна. Ціни на деякі будильники привабливіші. З іншого боку, передова технологічна надійність Ajax затьмарює ціну.

11.10.2022