Ajax Systems представляє пристрої комфорту

Ajax Systems представляє пристрої комфорту

11 жовтня компанія Ajax Systems провела четвертий спеціальний захід під назвою «Зона комфорту». Компанія увірвалася в нову нішу, представивши несподівану лінійку протипожежних продуктів та додавши до своїх систем безпеки вимірювання комфортних пристроїв. Філософія комфорту поширилася і на програмне забезпечення, ділову активність та повсякденну роботу з партнерами.
    Онлайн-презентація цього року транслювалася 19 мовами, і її переглянули користувачі та партнери Ajax з більш ніж 130 країн світу. Основний офлайн-захід пройшов у Парижі, Франція, а понад 3000 фахівців з безпеки відвідали локальні покази в Україні, Іспанії, Італії, Великій Британії, Нідерландах, Німеччині, Румунії, Туреччині, Канаді та інших країнах.
Українська хоробрість
    Будучи українською компанією, у перший місяць війни Ajax Systems вдалося перемістити та перезапустити повний виробничий цикл, зберігши співробітників та виробничі потужності. Компанія залишається провідним гравцем галузі навіть у складних умовах. Сьогодні Ajax Systems об'єднує 2500 співробітників (зокрема понад 500 інженерів), закінчує будівництво другого заводу у Туреччині та на 30 відсотків збільшує обсяги виробництва в Україні.
Розробники Ajax спільно розробили програму Air Alert, щоб надати українцям систему оповіщення про ракети на смартфоні. Сьогодні у додатку 11 мільйонів завантажень. Це в новинах по всій Європі, Японії та США; а в Україні рятує життя людей.
LifeQuality: на варті вашої продуктивності
    LifeQuality – це професійний монітор якості повітря в приміщенні, що вимірює рівень CO2, температуру та вологість. Ajax побачив можливість поєднати безпеку та комфорт у професійному пристрої про якість життя. Завдяки швейцарським та шведським датчикам, що використовуються в медичному обладнанні, система LifeQuality надає найнадійніші дані. Також є новинка для інтерфейсів Ajax – графіки у додатку. Користувачі бачать поточні показники, можуть переглянути історію за кілька днів, тиждень, місяць, рік та зрозуміти динаміку якості повітря. Світловий індикатор миттєво повідомляє рівень CO2 при натисканні на логотип Ajax. Він світиться жовтим, червоним чи фіолетовим кольором, якщо концентрація вуглекислого газу перевищує норму.
LifeQuality стане доступним для замовлення у четвертому кварталі 2022 року.
LightSwitch: комфорт та безпека одним дотиком
        За допомогою LightSwitch користувачі системи можуть керувати широким спектром освітлювальних приладів як на місці, так і віддалено через Ajax. LightSwitch має велику сенсорну панель, що реагує на дотик або безконтактне включення - достатньо піднести руку до пристрою не менше ніж на 15 мм, і світло увімкнеться. Завдяки м'якому світлодіодному підсвічуванню це легко робити навіть у темряві. Звук та вібрація LightSwitch викликають позитивні емоції, викликаючи таке знайоме відчуття механічного перемикача.
    LightSwitch стане доступним для замовлення у четвертому кварталі 2022 року.
Запобігання протіканню з WaterStop: ні краплі проблем
    Ajax Systems представляє WaterStop - запірний клапан для води з дистанційним керуванням. Це допомагає побудувати повністю автоматизовану систему запобігання витоку з професійною надійністю технологій безпеки. Пристрій складається з якісного клапана Bonomi та потужного електроприводу, який автоматично перекриває воду за командою з програми Ajax або при натисканні кнопки на місці.
Як частина системи безпеки Ajax, WaterStop перейняв всі фірмові технології, перевірені часом. Привід працює від батарей до 3 років, перекриваючи воду за лічені секунди. Команда на це доставляється радіопротоколом Jeweller, який має дальність зв'язку до 1100 метрів і включає шифрування, стрибкоподібну перебудову частоти і виявлення перешкод.
    WaterStop стане доступним для замовлення у четвертому кварталі 2022 року.
FireProtect 2: точність завдяки парі, пилу та часу
    FireProtect 2 - це ціла лінійка сповіщувачів, що забезпечують абсолютно новий рівень технологій пожежної безпеки житлових приміщень. Компанія Ajax розробила запатентовану димову камеру, яка абсолютно пиленепроникна і непроникна для комах. Це означає, що немає потреби регулярно чистити його. Під кришкою детектора знаходиться двоспектральний оптичний датчик, здатний відрізнити дим від водяної пари.
Другим датчиком у детекторі є термістор. Він швидко розпізнає стрибок температури, що дає значну перевагу при горінні синтетичних матеріалів. Також була представлена ​​розширена версія детектора з додатковим датчиком чадного газу. Обидва детектори мають версії зі змінними або герметичними батареями. Пристрій працює до 7 років від змінної батареї та не менше 10 років від герметичної.
Ajax також розробив окремі версії без димової камери в корпусі меншого розміру. Різні версії: з датчиком температури, з датчиком чадного газу та обома цими датчиками.
    Завдяки унікальній димарі, продуманому програмному забезпеченню, різним варіантам живлення та безлічі датчиків лінійка FireProtect 2 дозволить партнерам встановлювати пристрої Ajax не тільки в Європі, але і в будь-якому регіоні світу, що регулюється.
Покращений дизайн програми
Щоб привести дизайн програми безпеки Ajax у відповідність до нових пристроїв, команда дизайнерів продукту представила нову вкладку управління пристроями автоматизації та оголосила про майбутні зміни.
    Тепер інтерфейс враховує будову людського тіла, рухи та контекст взаємодії. Це дозволяє користувачам так швидко вмикати пристрій, навіть не глянувши на смартфон. У новій вкладці управління пристрої відсортовані за сторінками, тому користувачам достатньо провести пальцем убік — і наступна партія кнопок завжди на тому самому місці. Новий темний режим, покращені шрифти, кросплатформеність, швидкий доступ до пристроїв автоматизації – все це буде в додатках Ajax до кінця цього року.
    Нові функції програмного забезпечення для більшого комфорту
Ajax представила три функції, на яких партнери та користувачі давно чекали: коди доступу до клавіатури для незареєстрованих користувачів, фотографії при тривозі будь-якого пристрою та температурні сценарії.
Коди доступу для незареєстрованих користувачів
    Ця функція дозволяє призначити людині або компанії окремий код доступу в налаштуваннях хаба без створення облікового запису Ajax. Так що немає необхідності реєструвати офісних співробітників, клінінгових компаній або агентів з нерухомості в додатку Ajax. При використанні коду він буде відображатися разом з ім'ям користувача у стрічці подій та push-повідомленні. Коди доступу для незареєстрованих користувачів доступні з операційною системою Малевич 2.13.1.
Фото по тривозі будь-якого пристрою
    Ajax розширює можливості функції "Фото за сценарієм". Тепер датчики з маркуванням PhOD можуть фотографувати по тривозі будь-якого пристрою: датчика відкриття, кнопки тривоги або іншого датчика руху. Ця функція доступна в ОС Малевич 2.13.1.
Температурні сценарії
    Детектори Ajax відображали температуру в програмах, але ця інформація була доступна лише для перегляду. Тепер пристрої Ajax, що вказують температуру в додатку, можуть запускати температурний сценарій: датчик руху, датчик відкриття, сирена, крім пристрою автоматики (Реле/Вимикача/Розетки). Це означає, що обігрівач увімкнеться, якщо, наприклад, температура трьох датчиків у приміщенні впаде нижче 15 градусів. Температурні сценарії будуть доступні з ОС Малевич 2.14.
Додаткові покращення комфорту
    Інші важливі оголошення від Ajax System під час презентації:
    Партнерський портал Для покращення співпраці з партнерами компанія анонсувала партнерський портал на сайті Ajax. Портал надає авторизованим партнерам Ajax доступ до партнерських програм, включаючи навчання, маркетингову підтримку та системи мотивації. Партнерський портал стане доступний цієї осені у Великій Британії, Італії, Іспанії, Португалії, Скандинавії та країнах Бенілюксу.
    Етикетки з підтримкою Ajax. Компанія представила Ajax Ready – етикетку для нових незалежних продуктів, що базуються на системі безпеки Ajax. Це абсолютно новий напрямок для партнерів, які бачать більше системних програм і хочуть відкрити для себе нові вертикальні ринки.
Оновлення PRO Desktop 3.4. Щоб надати власникам компаній, установникам та операторам необхідний інструмент для більш ефективної роботи, Ajax представила оновлення PRO Desktop з новим важливим функціоналом — звітом про техобслуговування. Він дозволяє відразу побачити всю інформацію про пристрої безпеки: статус хаба, рівень заряду батареї, стан зв'язку та інші важливі параметри.
    Спільний додаток для партнерів Ajax. Ajax вірить у синергію з партнерами, тому розробила кобрендингову програму — додаток для охоронних компаній, які хочуть щодня підвищувати впізнаваність свого бренду. Щоразу, коли клієнти відкривають програму Ajax, вони взаємодіють із постачальниками послуг. З точки зору зручності клієнти мають швидкий доступ до контактів та платіжної інформації. Це замінює дзвінки та нагадування про оплату, оскільки компанія безпосередньо пов'язана з клієнтом через програму.
Кронштейн тримача DIN для кріплення реле або настінного перемикача на DIN-рейці та нового Socket Plus (тип G) із захистом від дугового замикання.

18.10.2022