Отзывы покупателей

PowerBank для роутеров 9/12 Вольт Black
5
Camsecurity
31 Декабря, 2024
Оріентовний час роботи пристроів від нашого повербанку на основі відгуків покупців: 1. Роутер 9 вольт - приблизно 24 години 2. Роутер 12 Вольт 1А - приблизно 18 годин 3. Роутер 9В + Конвертер 12В - приблизно 12 годин 4. Роутер 12В + Конвертер 12В - приблизно 8-9 годин 5. Роутер Mikrotik Keenetic та Asus теж можно підʼеднувати але час роботи залежить від функцій які використовуються ( оговорюєтся з менеджером) 6. Можно живити будь які пристроі 9 вольт або 12 вольт до 5 ампер. ( приблизний час роботи прораховуєтся менеджером магазину.) Ємність можно нарощувати до 210 000 Mah Час роботи пристрою залежить від багатьох факторів, але ми гарантуємо що при стандартних споживачах роутер до 1,5А + конвертер цей час будє від 7-ми годин. Також нагадуємо що в комплекті йде все необхідне для підʼеднання ваших пристроів і докуповувати нічого не потрібно!
PowerBank для роутеров 9/12 Вольт Black
5
Олександр
12 Июля, 2024
Отримав сьогодні, підключив - запрацювало навіть з холодного режиму (не було світла). Коли світ з'явився та коли пропав переходить миттєво, так що все працює чудово. Сподіваюсь, що і далі так буде) Цей пристрій варто було чекати ті чотири доби. Окремо хочу подякувати за четкі та зрозуміли відповіді на мої запитання по телефону.
Достоинства: Компактний, повний комплект - підключив і забув, запускається в холодному режимі
Недостатки: Сподіваюсь що не буде
Повербанк для роутера 5 9 12 вольт White
5
Петро
8 Июля, 2024
Купив обладнання для роутера. Все працює. Під час встановлення його виникли питання. Менеджер відразу оперативно відреагував. Запропонував варіанти як все вірно перевірити і навіть при необхідності міг би прислати новий шнур. Але проблема виникла саме з обладнанням нашого провайдера інтернету. Ще раз дуже вдячний продавцю. Магазину респект та по-більше клієнтів
Достоинства: Ціна якість
Недостатки: Немає
PowerBank для роутеров 9/12 Вольт Black
5
Оксана
6 Июля, 2024
Щиро дякую за оперативну відправку! Замовлення отримала! Все працює! Рекомендую!
PowerBank для роутеров 9/12 Вольт Black
5
Ольга
6 Июля, 2024
Швидко отримали, легко встановили, було питання при установці на яке швидко отримала відповідь, за що окремо дякую. Прибор працює відмінно, всі відключення електроенергії витримав , а це до 5,5 години. Переключається миттєво, інтернет не пропадає.
Недостатки: Поки не знайшла
PowerBank для роутеров 9/12 Вольт Black
5
Ігор
6 Июля, 2024
Пристроєм задоволений, не перевіряв скільки може працювати автономно максимально, але за 4 година залишається 2/3 заряду. Підключаю роутер та трансформатор світлового сигналу (обидва по 12в)
Достоинства: Легко підключити Автоматично переключається на автономний режим
Недостатки: -
PowerBank для роутеров 9/12 Вольт Black
5
Олександр
5 Июля, 2024
Класна штука, рекомендую! Дякую консультантам, що розказали як і куди підключати. Підтримка - топ
Достоинства: Якість
PowerBank для роутеров 9/12 Вольт Black
5
Юрій
4 Июля, 2024
Гарний ДБЖ , але є такі ситуації, коли час відсутності світла довгий 7 годин і більше (котрі, доречі, він з легкістю витримує) і нетривалому (2 години) ввімкненні напруги не вспіває повністю зарядитися((( Тому купив другий, зараз об'єм збільшився вдвічі, а час зарядки зменшився теж вдвічі!))) Рекомендую))))
PowerBank для роутеров 9/12 Вольт Black
5
Володимир
4 Июля, 2024
Дякую продвцю, менеджерам, за чудову консультацію, комплектування замовлення! Все відповідає заявленим характеристикам. Замовляв PowerBank собі (провайдер Укртелеком), все влаштувало. По моїй рекомендації, придбали в цьому магазині PowerBank мої троє знайомих (інтернет провайдер у них інший). Вони зараз в захваті від отриманого результату. У мене 2 пристрої по 12 V (1A і 0.5А). У знайомих 12V 1A та 9V 0.8A. Провайдери моїх знайомих заявляють, що їх обладнаднання витримає без світла 4-5 год. Зробили висновок, що одного заряду PowerBank вистачає надовго. РЕКОМЕНДУЮ!!!
PowerBank для роутеров 9/12 Вольт Black
5
Юрий
4 Июля, 2024
Приобрёл и забыл о проблеме с отключением света,роутер и ,,волокно "работают на ура. Включил и никаких проблем.
Достоинства: Прост в использовании, компактен.
Недостатки: Пока ничего не могу сказать,пользуюсь неделю, всё ок.
PowerBank для роутеров 9/12 Вольт Black
5
Людиила
4 Июля, 2024
Дякую компанії, швидко зв'язалися, уточнили яке обладнання планую підключати. Надали рекомендації і необхідні шнури прислали. Додатково відповіли на всі питання. Пристрій працює без проблем. Максимальне відключення з моменту установки 7 годин витримав. Під'єднаний лише роутер
PowerBank для роутеров 9/12 Вольт Black
5
Павло
4 Июля, 2024
ДБЖ працює чудово,заявлені характеристики співпадають.Гарне обслуговування.ДБЖ без наворотів але все чітко і зрозуміло.Рекомендую.
Достоинства: Ціна і якість
Недостатки: Не знайшов,тиждень користування.
PowerBank для роутеров 9/12 Вольт Black
4
Микола
4 Июля, 2024
Всі заявлені функції працюють у відповідності до описаних характеристик. Єдине, що не спрацювало - це зарядка у режимі OFF та вимкнення червоного індикатора після повної зарядки дбж. Скільки б я його не заряджав - червоний індикатор завжди був увімкнений.
Видеоглазок с вызовом на телефон и записью Tuya Wi-Fi W3
5
Максим
2 Июля, 2024
Дуже зручна у користуванні річ, все можливо робити з телефону, і просмотр, і архів, і розмова, також на телефон приходять повідомлення якщо хтось біля двері ходить. Мені дуже подобається!!
Достоинства: дешевше ніж домофон у три рази, а функції майже такі ж!!!
Недостатки: неможливо під'їднати під'їздний домофон.
PowerBank для роутеров 9/12 Вольт Black
5
Олексій
30 Июня, 2024
Купили пристрій для безперебійної роботи роутера+світча. Неодноразово перевірено, при вимиканні електроенергії відбувається автоматичне перемикання. За рахунок швидкого спрацювання, інтернет не пропадає. Все працює добре.
Достоинства: Швидке перемикання, не гріється, шнури для підключення роутера та світча в комплекті.