ЕЖЕДНЕВНО С 9-00 ДО 19-00

Дотягувач ATIS DC-603 OH Graphite купить и установить в г. Харьков

  • Код товара: 28840


ATIS DC-603 OH Gray дотягувач верхнього монтажу з важільною передачею.

Напівкомерційне використання, напрацювання на відмову 500000 циклів.

Зусилля зачинення DIN3 (вага дверей до 60 кг, ширина до 950мм). Функція Hold-Open. Колір сірий.

Компанія виробник: ATIS

ЩО ТАКЕ ДОТЯГУВАЧ

Дотягувач - пристрій, призначений для управління процесом відчинення і зачинення дверей, яке також допомагає зберегти замки і дверні конструкції від пошкоджень.

ДЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ДОТЯГУВАЧ

ATIS DC-603 OH Gray використовуфється на вхідних, протипожежних, евакуаційних та інших дверях, для надійного їх зачинення. Дотягувач є невід'ємною частиною систем контролю доступу, при цьому допомагаючи зберегти тепло при установці на вуличну двері. Важливо відзначити, що DC-603 OH Gray відповідає вимогам протипожежної безпеки відповідно до встановлених нормативно-правових актів. Розташування дотягувача залежить від того, куди відчиняються двері, від себе або на себе, він встановлюється у верхній частині дверної коробки або дверного полотна.

ОСОБЛИВОСТІ ДОТЯГУВАЧА ATIS DC-603 OH

Функція Hold-Open (HO) дозволяє фіксувати двері у відчиненому положенні (виникають ситуації, коли двері необхідно на якийсь час тримати відчиненою: перенесення речей, провітрювання, прибирання приміщення тощо). Положення дверей, в якому вона буде фіксуватися, можна відрегулювати самостійно.

Застосування в дотягувачі ATIS DC-603 OH незамерзаючого масла дозволяє використовувати його при температурі навколишнього середовища до -30°C.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ATIS DC-603 OH

Дві незалежно регульовані швидкості

Зусилля зачинення DIN3:

  • вага дверей до 60кг
  • ширина дверей до 950мм

Матеріал корпусу: алюмінієвий сплав

Виконання тяги: важільна

Тип штанги: колінна

Напрацювання на відмову: 500000 циклів

Робоча температура: від -30°C до +50°C

Пам'ятка по експлуатації дотягувачів ATIS

Дотягувач ATIS DC-603 OH Graphite 

Купить Дотягувач ATIS DC-603 OH Graphite от известного производителя в Харькове и Украине, цена которого является самой выгодной на рынке, а также заказать установку (монтаж), можно, оформив заказ на сайте интернет-магазина 🛒 CamSecurity.com.ua

Написать отзыв

Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст!
    Плохо           Хорошо

Часто задаваемые вопросы.

Выезд мастера на осмотр, подбор оптимального оборудования и составление полной сметы, включая услуги по монтажу - Бесплатно.

Гарантия на оборудование составляет от 12 до 36 месяцев в зависимости от производителя. Гарантия на монтажные работы составляет 12 месяцев.

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3